REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Prosze o opinie na temat Topforex

# wsa

20.06.2016 13:49

Szukam opinii na temat warunków zatrudnia, pensji i atmosfery w pracy. Może ktoś u nich pracował? Fajnie gdyby podzielił się opinią... z góry dzięki.

# lucyluck

20.06.2016 15:02

Mam znajomego który u nich pracował i twierdził, że praca fajna, acz wymagająca. Ale to jest kumaty człowiek, więc wszędzie sobie dobrze radzi :)
Jak masz możliwość i spełniają Twoje oczekiwania finansowe - to nie ma na co czekać :)

# agaaga

21.06.2016 06:46

Praca na rynkach walutowych jako trader jak sądzę. Wiadomo, że nie dla każdego ale skoro pytasz, to znasz mniej więcej temat. Aplikuj! To przede wszystkim możliwość zarobienia niezłych pieniędzy, zdobycia doświadczenia. Jeżeli chodzi o umowę, to trzeba się pewnie dopytać. Spotkałam się z takim modelem, że podstawa to umowa o pracę na najniższą, a wszystko co ponad to na B2B.

REKLAMA

# MarcelE

21.06.2016 07:18

Znajomy u nich pracuje jakiś czas. Z tego co wiem, to gdzieś niedawno awansował. Zarobki też mu poszybowały w górę. Oczywiście nie chwalił się, ale w tym roku był już dwa razy na wczasach zagranicznych, więc pewnie źle nie ma :)

# Wladek13

17.11.2016 18:46

Praca dla sprzedawca giełdowego nie jest dla każdego. Nie poleciłbym tego komuś, kto nie ma wiedzy na temat walut i rynku finansowego. Oczywiście, w TopForex poświęcą trochę czasu, aby nauczyć Cię najważniejszych rzeczy, ale mimo wszystko, zanim zaczniesz, powinieneś znać najważniejsze podstawy.

# pawel

13.12.2016 18:50

Możesz zacząć, ale będziesz musiał włożyć dużo wysiłku i poświęcić dużo czasu na przyswajanie wiedzy. Na początku Forex wydaje się być całkiem prosty, ale wcale tak nie jest. To też jest głównie powodem, przez który ludzie tracą pieniądze inwestując w Forex.
Musisz się wiele nauczyć zanim zaczniesz pracować lub handlować na Forex

REKLAMA

# pawe7

13.12.2016 18:51

Możesz zacząć, ale będziesz musiał włożyć dużo wysiłku i poświęcić dużo czasu na przyswajanie wiedzy. Na początku Forex wydaje się być całkiem prosty, ale wcale tak nie jest. To też jest głównie powodem, przez który ludzie tracą pieniądze inwestując w Forex.
Musisz się wiele nauczyć zanim zaczniesz pracować lub handlować na Forex

 pawel74

13.12.2016 18:53

Możesz zacząć, ale będziesz musiał włożyć dużo wysiłku i poświęcić dużo czasu na przyswajanie wiedzy. Na początku Forex wydaje się być całkiem prosty, ale wcale tak nie jest. To też jest głównie powodem, przez który ludzie tracą pieniądze inwestując w Forex.
Musisz się wiele nauczyć zanim zaczniesz pracować lub handlować na Forex

# kajka

14.01.2017 19:42

Pracuję dla nich od listopada. Nie jestem sprzedawcą i jestem całkiem zadowolony z pracy z nimi. Podczas pierwszego tygodnia (w tym 3 dni szkolenia) było to trochę skomplikowane, ale jak tylko zrozumiałem co tak naprawdę muszę robić, wszystko stało się nieco prostsze :)

REKLAMA

 trogas

15.01.2017 11:52, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 23.01.2017 19:13

Ciekawe, może i ja zainteresuje sie pracą u nich :)
_________________
http://www.mlplandmore.com

# miko

18.01.2017 20:23

Jak myślicie, będą mieli jakieś oferty za 2-3 mies? Aktualnie pracuję jako sprzedawca jednego z operatorów sieci komórkowych i myślę nad zmianą pracy. Oferta z TopForex wydaje się być dobrą okazją, ale nie chciałbym zaczynać do Maja.

# pawe7

21.01.2017 17:27

#miko napisał(a) 18.01.2017 20:23
Jak myślicie, będą mieli jakieś oferty za 2-3 mies? Aktualnie pracuję jako sprzedawca jednego z operatorów sieci komórkowych i myślę nad zmianą pracy. Oferta z TopForex wydaje się być dobrą okazją, ale nie chciałbym zaczynać do Maja.
Nie mam pojęcia, ale sugerowałbym Ci wysłać CV już teraz i iść na rozmowę kwalifikacyjną. Zawsze lepiej jest mieć wszystko ustalone i powiedzieć im, że jesteś dostępny za miesiąc lub dwa, w zależności od Twojej umowy, niż mieć nadzieję, że oferty pracy będą wciąż dostępne.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy