REKLAMA
REKLAMA

Programowanie online

27.01.2017 11:15 Polcia12
Wiecie, że można ukończyć kurs programowania online na http://pl.coderstrust.com? Programista to dziś opłacalny zawód, a pracownicy poszukiwani są nie tylko w Polsce.
12.02.2018 14:47 androg
Hejka :) Widzę, że programowanie staje się coraz popularniejsze wśród mieszkańców Warszawy. Ja jestem na to już chyba za stary, ale zapisałem moje dziecko na zajęcia z programowania: http://www.mlodzikoderzy.pl i bardzo sobie chwali. Próbowaliśmy wcześniej innych zajęć dodatkowych (języki, bieganie), ale nasz maluch nigdzie nie odnajdował się tak dobrze, jak na zajęciach z kodowania. Serdecznie polecam!
12.02.2018 14:54 #syf syf
to syf jest okropny, nie polecam
14.02.2018 19:38 Martyna287
Osobiście polecam bycie samoukiem. W programowaniu liczy się wytrwałość. To naprawdę wymaga cierpliwości. Jeżeli się jej nie ma, trudno o osiągnięcie sukcesu w tej dziedzinie.
14.02.2018 20:16 #nigdy
stfu
REKLAMA
15.02.2018 15:41 #jacooooo53
Branża IT przoduje jeśli chodzi o wynagrodzenia. Ja na razie zaczynam przygodę z programowaniem, więc o pieniądzach się nie wypowiadam, ale wydaje mi się, ze warto działać w tym sektorze. A jeśli jesteście w trakcie szukania pracy, to na tym portalu list-motywacyjny.pl/kreator-cv/ są bardzo fajne szablony CV
15.02.2018 21:41 #nigdy
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

651/3073 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Pigwa gruszkowa Portugal silnie rosnąca obfite owocowanie, soczyste owoce drzewo owocowe. Pigwa Gruszkowa Portugal to silnie rosnące drzewo owocowe. Owocuje obficie, ale ma duże wymagania glebowe. Owoce mają żółtawo-pomarańczową skórkę, pokrytą szarym nalotem. Są one bardzo soczyste i przypominają kształtem grusze. Na plony możemy liczyć w połowie października. Produkt sprzedawany w pojemniku. Zapraszamy do zakupu pod adresem: https://www.zgarden.pl/drzewa-owocowe/pigwa- wielkoowocowa-/pigwa-gruszkowa-portugal-w-pojemniku-.html Kontakt: F.H.U zGarden Klaudia Zielińska ul. Bł. Edm. Bojanowskiego 1 39-310 Radomyśl Wielki Zadzwoń i zamów produkt: Pon. - Pt. 8:00-16:30

Różne
 Nachodzi Cię nieraz czas, że wypiłbyś kieliszek dobrego szampana, albo nadarzyła się okazja do świętowania i przydałby się szampan doskonały w smaku? Dobrze trafiłeś! Dom szampana to pasjonaci bąbelek zamkniętych w szampańskich butelkach. Jesteśmy zdania, że nasze produkty powinny być przekazywane klientom z pasją, co podwyższa ich jakość. Dbamy o równowagę pomiędzy bogactwem szampanów a ich klasą. Jesteśmy specjalistami od szampanów, dlatego oferujemy tylko trunki najwyższej jakości. Szampan jest najbardziej znanym i luksusowym winem świata. Wytwarza się go we Francji w Szampanii. Towarzyszy nam przy najbardziej doniosłych i szczęśliwych chwilach w życiu. Niech nie zabraknie tego trunku i u Ciebie! Zajrzyj do Domu Szampana i wybierz idealnego szampana dla siebie. http://dom-szampana.pl

Nauka
 Leśne przedszkole po francusku Międzylesie www.cudanakiju.pl 791-282-828

Finanse
 Kredyty trudne. Upadłość 515-048-468

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.