REKLAMA
REKLAMA

Program kadrowo-płacowy

31.03.2015 09:48 #Jarek
Witam,
jaki program polecacie do obsługi kadr i płac?
31.03.2015 11:26 #lukaszfrotan
W mojej firmie stosujemy program teta od unit4. Jak na razie nie narzekamy.
15.05.2015 12:59 synko
Wiem że dużo osób korzysta obecnie z usług wirtualnego biura i od nich dostaje się w pakiecie obsługę księgową (od jakiejś kwoty jeśli dobrze pamiętam), dodatkowo jest opcja na wynajem sal na spotkania (zobacz np. tu: wynajem sali wrocław)
wpis modyfikowany 1 raz, 15.05.2015 12:59 
19.05.2015 23:53 Piotr33
ja polecę też dzierżawę kserokopiarki która jest niezbędna w każdej firmie sprawdź tutaj copix
23.12.2016 09:58 #Kasia_mmm
A wracając do tematu, to ja polecam program Sykof HR program kadrowo-płacowy .
23.12.2016 09:59 #Kasiammm
A wracając do tematu, to ja polecam program Sykof HR program kadrowo-płacowy .
11.01.2017 10:07 #kalkuta22
Niektóre systemy ERP powinny mieć odpowiedni moduł do zarządzania kadrami i płacami. Tylko wdrożenie systemu ERP w dużej firmie to też spore przedsięwzięcie, możesz tutaj zobaczy jak to mniej więcej wygląda w praktyce.
02.02.2017 22:24 #joetoye
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o programy erp, to simple.erp ma taki moduł. możesz sprawdzić u nich na stronie
03.03.2017 10:09 #offspring
Tak, programy ERP są kadrowo księgowe, U mnie w firmie działa simple.erp i nie było jeszcze ani jednego problemu albo pomyłki, więc chyba jest okej
06.03.2017 14:33 Weokiar
Polecam sprawdzić oprogramowanie od Sente(sente.pl/system-sente/workflow-dokumenty). Moim zdaniem Sente ma najlepsze oprogramowanie dla rynku więc może w sam raz znajdzie się coś w kwestii programu kadr-płac

863/2313 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie