REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Program dla architekta - jaki Cad?

 Ordek55

07.05.2017 09:44

Cześć, chciałem pytanie skierować przede wszystkim do architektów i zapytać jakich programów używacie i czy możecie go polecić? Chodzi mi przede wszystkim o CAD najlepiej w wersji 64 bitowej no i aby był kompatybilny z innymi :)

# TomaszMajet

07.05.2017 21:37

A sprawdzałeś już ZwCad 2017 to moim zdaniem jeden z najlepszych nowych programów na rynku. Wersja oczywiście 32 i 64 bitowa, bloki dynamiczne i obrazy rastrowe obsługuje bez zarzutów, nakładki najwyższej klasy i do tego kompatybilny. Sprawdź go na wersji 30 dniowej za darmo ;)

# Żbiiki

09.05.2017 13:28

Szczerze powiem, Ci że również od kilku miesięcy przerzuciłem się na ZwCAD 2017 i nie żałuję. Wszyło mi to na plus, projekty robi się dużo szybciej, program wykorzystuje wszystkie możliwości komputera a do tego mam opiekę techniczną i sprzedażową, więc o nic się nie muszę martwić bo jak potrzebuje pomocy to zawsze dostaję konkretną odpowiedź ;)

REKLAMA

# KoalkaJ

12.05.2017 17:07

Jak najbardziej mogę powiedzieć, że robi konkurencje dla największych marek. Najnowsza wersja świetnie śmiga, a do tego nie ma najmniejszego problemu z obsługą bloków dynamicznych iobrazów rastrowych. Natomiast jeżeli chodzi o dodatkowe szkolenie z obsługi to na prawdę pomocne.

# KlaudiaEwo

13.05.2017 13:32

A długo już używacie ogólnie tego Cad-a? Jeżeli rzeczywiście jest tak dobry to w sumie może i ja przetestuję go przez te 30 dni. Mam nadzieję, że też się przekonam ;)

# TomaszAndruk

12.06.2017 08:15

No ja juz od 5 miesięcy przesiadlem się na ZwCad 2017 i na swoim przykładzie mogę Ci ich szczerze polecić. Ja z wersji 64 itowej jestem mile zaskoczony. W pelni wykorzystuje moc komputera, kompatybilny z bardzo dobrą obslugą posprzedażową. DO tego naakładki jak ZwTraffic przygotowane genialnie. Sprawdź koniecznie :)

REKLAMA

# Kacper919

07.07.2017 09:15

No to chyba nie masz lepszej opcji skoro aż tyle osób jest w stanie Ci ją polecić. Ja również mogę do nich dołączyc, ponieważ na prawdę program został przez nich przygotowany do końca. Funckonalny, radzi sobie z obsługą takich rzeczy jak bloki dynamiczne, a wersja 64 bitowa przerosła nawet moje oczekiwania :)

# Jackson35

29.07.2017 15:59

@Ordek55 Podstawowe pytanie, czy szukasz programu 2D czy 3D? Jeśli 2D to polecam GstarCAD 2017, który jest obecnie prawdopodobnie najlepszą alternatywa dla AuroCAD. Jeśli natomiast potrzebujesz wydajnego i szybkiego programu 3D CAD z technologią BIM, to przetestuj sobie EliteCAD AR14.

 Ordek55

11.08.2017 16:54

Witam, jednak już podjałem decyzję ostateczną i wybór padł na ZwCad2017 Dzięki wielkie wszystkim za pomoc, a po wersji testowej właśnie ten Cad przekonał mnie do siebie zdecydowanie :)

REKLAMA

# Tadekk

02.01.2019 14:22

Tutaj zgodzę się z odpowiedziami poprzedników, jednak ja już pracuję na najnowszej aktualizacji czyli 2019 i szczerze mogę powiedzieć że była to dobra decyzja bo z każdym rokiem jest coraz lepiej dopracowany. Do tego w rozsądnej cenie i fajnie, ze zadbali też o pełną obsługę klienta i darmowe szkolenia.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024