REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# kierowca

26.06.2015 17:26

Taaaak, wszędzie progi wstawcie, tak jak te na Ordonówny które i tak guzik dają.

# Zosia

26.06.2015 18:51

A może krna budujecie chodniki gdzie ich nie ma , a nie remontujcie ulicę kolejnemu panu radnemu. Jeden wypadek, och, och. Kto tam szybko jedzie, jak tam jest wieczny korek?

 basik

26.06.2015 20:52

I dobrze że nie będzie tam progów. Natomiast szkoda że projekt był połączony z remontem chodnika, bo ten przydałby się bardzo.

REKLAMA

# Ewelina1

26.06.2015 21:11

Nawet po zdjęciach widać że nie ma tam dużego ruchu

# drugastrona

26.06.2015 23:02

Przejdź się na żywo i wtedy się wypowiadaj, Ewelina1. Ruchu nie ma, dobre sobie. Chodniki przydałyby się bardzo, progi nie.

# kolek

26.06.2015 23:52

Chodnik wzdłuż Myśliborskiej w kierunku Żerania też cały się sypie, dodatkowo na środku chodnika wyrastają słupy co 5 metrów. I dlaczego tą ulicą jeździ tyle samochodów.

REKLAMA

# Zosia

27.06.2015 23:30

Ja tam widzę chodniki po obu stronach jezdni. Basik i Drugastrona nie widzi?

# MieszkankaMehoffera

28.06.2015 23:06

Niebawem miną 2 lata, jak na Mehoffera zostało śmiertelnie potrącone dziecko. Policji nie widziałam nigdy, aby sprawdzała tam prędkość. Są tylko "przejazdem". To, że rano są korki, nie oznacza, że w ciągu dnia kierowcy szybko nie jeżdżą. Przejście przez pasy na wysokości przedszkola Plastuś bardzo często graniczy z cudem. Nie raz piesi byliby o mały włos potrąceni przez "kierowców', którzy nie mają zamiaru bądź po prostu nie zdążyli wyhamować przed pasami.

 basik

29.06.2015 09:17

#Zosia napisał(a) 27.06.2015 23:30
Ja tam widzę chodniki po obu stronach jezdni. Basik i Drugastrona nie widzi?

Widzę. A czytać potrafisz? Ze zrozumieniem? Chodzi o remont chodnika a nie jego wybudowanie.

REKLAMA

 basik

29.06.2015 09:19

#kolek napisał(a) 26.06.2015 23:52
Chodnik wzdłuż Myśliborskiej w kierunku Żerania też cały się sypie, dodatkowo na środku chodnika wyrastają słupy co 5 metrów. I dlaczego tą ulicą jeździ tyle samochodów.

A złożyłeś projekt przebudowy tego chodnika? Pewnie nie. Ja też uważam że jest tam fatalnie wszystko zrobione. Co nie znaczy że gdzie indziej jest super.

# drugastrona

29.06.2015 09:55

#Zosia napisał(a) 27.06.2015 23:30
Ja tam widzę chodniki po obu stronach jezdni. Basik i Drugastrona nie widzi?

Znów to samo. Przejdź się tam na żywo tym biedachodniczkiem wśród śmigających autobusów, uchylając się od ich lusterek, żeby nie dostać w głowę, a potem komentuj.

 Sergio

29.06.2015 16:36

Zdecydowanie chodniki ale jak zwykle ktoś pomyśli i zrobi coś co nie pasuje nikomu ale będzie mógł się poszczycić iż poprawił bezpieczeństwo.
Jak kiedyś ktoś mi powiedział bezpieczeństwo ma być tak skonstruowane by było nie zauważalne i uciążliwe, a jednocześnie dawało jak najwięcej.
Myślenie poprzez utrudnianie ruchu i kosztach wygrywa, wiec może nie remontujmy dróg poczekajmy będzie taniej, a kierowcy i tak będą musieli zwolnić.
Chodniki, dobra widoczność i myślenie u wszystkich wystarczy.

REKLAMA

# Tomasz

29.06.2015 23:11

Najbardziej niebezpiecznie jest na odcinku od oligocenki do Ul. Talarowej, to cud że jeszcze nikomu nie stała się tu krzywda, wąski chodnik, łuk drogi, brak krawężnika, autobusy zahaczają o chodnik gdy wymijają się z innym pojazdami, a ludzie w trosce o własne bezpieczeństwo wydeptali obok chodnika na trawniku ścieżkę. W tej okolicy jest dużo młodych rodziców, prowadząc wózek chodnikiem nikt więcej na chodniku się nie zmieści, a co jeśli ktoś prowadzi wózek bliźniaczy ? Czy ktoś w końcu weźmie odpowiedzialność za tę drogę i poprawi bezpieczeństwo pieszych ?!
Podziękowania należą się dla Pana Radnego, za zainteresowanie się tym tematem, szkoda tylko, że nie ma z drugiej strony woli współpracy.

# nata

03.07.2015 09:15

Szeroki chodnik chociażby z jednej strony byłby rozwiazaniem dla tej ulicy. Jest tam tak wąsko, że ostatnio stojac pierwszy raz na przystanku z dzieckiem, w tym miejscu, zdałam sobie sprawę ze wystarczy jej glupi skok i wpada pod samochód. Tam jest lawka i od razu pas dla samochodów. Idąc z wozkiem tez juz nie ma miejsca.

# maca

03.07.2015 20:43

Ewelinko1 nie wypowiadaj się jak nie wiesz, chodnik przydałby się bardzo, droga koło cmentarza to gehenna zwłaszcza jak osoby go odwiedzające parkują zagradzając i tak wąski chodnik, z drugiej strony często chodnik blokowany jest przez samochody z zakładu pogrzebowego, którego właściciele lub pracownicy traktują go jak prywatny parking

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe