REKLAMA
REKLAMA

Producent mebli

23.01.2017 20:16 Thea
Szukam producentów mebli na wymiar - Warszawa i Łodź.
Konkretne projekty, wykonania, które można obejrzeć w sieci .
24.01.2017 10:07 #Natasza
Jeśli chodzi o takie naprawdę klasyczne projekty, proponuję Ci zerknąć tutaj:
http://krajowy.biz/firma,lodz-wm-meble na wizytówkę.

To firma, która zajmuje się takimi projektami i mają w swojej galerii prace,
które wykonali w ostatnim czasie, zatem możesz podpatrzyć,
jak zaprojektować klasyczną, ale praktyczną kuchnię, czy meble do mieszkania.

Mają w ofercie w zasadzie wszystkie typy mebli czy zabudowy: pokojowe, biurowe, łazienkowe,
ale też zabudowy nietypowe: kaloryferów, szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi i wolnostojące,
garderoby i zabudowy wnęk.
Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na firmę, która posiada takie doświadczenie,
bo na pewno wiedzą, jak praktycznie zagospodarować konkretną przestrzeń.
27.01.2017 12:44 Gokoszer
Własnie się zastanawiam czy lepiej kupowac meble kuchenne na wymiar czy jednak po prostu zamowić w sieci i tyle. Bo starsznie drogo wychodzi a w sumie niektóre meble w internecie też niezle wyglądają. Byłam niedawno na takiej stronie ceneo.pl . Spodobaly mi się dwa zestawy a nie wiem czy te na wymiar też mi się tak będa podobały. No ale nie umiem wybrać które meble wolę...
08.02.2017 10:40 #Karolinka0
Ja szukam mebli jak na tych pomysłach z strony http://ciekawe-wnetrze.pl. Macie coś podobnego w swojej ofercie?
17.02.2017 17:49 beja ola
Oczywiście, że takie na wymiar są zdecydowanie droższe, a moim zdaniem wcale jakością nie ustępują tym gotowym. Moje z gdmmeble.com stoją już jakiś czas i nadal wyglądają jakby dopiero co przyjechały ze sklepu, a faktycznie kosztowały mnie sporo taniej i poco to przepłacać?
22.02.2017 09:07 #Jacekp
A potraficie zrobić na zamówienie biurko sosnowe według mojego projektu czy macie tylko w ofercie wasze wzory?
08.03.2017 12:29 #Nocko
Spróbujcie zastosować przenośniki spiralne w waszej firmie. To znacznie ułatwia transport tego typu. Szczególnie jeżeli chodzi oo transport góra-dół.
22.03.2017 17:50 #dmalenik
Szanowni Państwo,
Firma Maldi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się rozwiązaniem wszystkich kwestii, związanych z transportem ładunków na terenach krajów europejskich, Wspólnoty Niepodległych Państw oraz Turcji.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Dziękuję z góry za kontakt.

+48 690 208 735, Dmitriy
maldi-group.com

e-mail info@maldi-group.com
11.04.2017 14:03 #leu
Mam w salonie zamiar zamontować ekrany do kina domowego w swoim salonie i w zawiązku z tym mam pytanie, czy ściany lepiej pomalować na czarno czy na biało? Chodzi mi o odbijanie światła od nich.
11.04.2017 14:04 #leu
Mam w salonie zamiar zamontować ekrany do kina domowego w swoim salonie i w zawiązku z tym mam pytanie, czy ściany lepiej pomalować na czarno czy na biało? Chodzi mi o odbijanie światła od nich.
11.04.2017 14:46 #bzium
A w moim salonie są meble, milemaison.pl/seria-venezia no i te przepiękne we francuskim stylu, wykonane
z drewna brzozowego, świetnie ocieplają wnętrze nadają klimatu. Na prawdę warto zainwestować w dobre meble.
25.04.2017 11:31 #Lesław
A znacie może kogoś kto robi na konkretny wymiar łóżka? To dość nietypowe mieszkanie i potrzebuję specjalisty. Póki co mam namiary na łóżka sypialniane na wymiar warszawa. Chyba się zdecyduję :)
19.07.2017 14:19 #SzymonKalinowski
Wszystko sie zgadza ;) Zarówno nowoczesne jak i drewniane meble znajdziesz w https://www.meblemagnat.pl co do jakości ich wykonania to sam mogę szczerze potwierdzić. A drewniane łóżko w połaczeniu z ich materacem to najlepsze polączenie!
19.07.2017 15:26 #magdalena 38
A skoro mowa o łóżkach i materacach bezpośrednio od producenta to nam się udało kupić w Meble Hot. Dodam, ze to prawdziwi fachowcy, a łóżko i materac jest naprawdę bardzo wygodne i dobrze, że zaufaliśmy im bo zamierzaliśmy kupić zupełnie inny materac, który okazałby się jednak zbyt twardy dla nas.
20.07.2017 09:03 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

18/348 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie