REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# polaczek

04.10.2012 01:28

Prosty interes sprzedazy lokali komunalnych,ilosc chentnych do dokonsnia zakupu lokalu przetrzymac do czasu wejscia przepisu .Potencjalny wykupujacy bez praw bez zadnych pretensji i tak jest taniej z 90% na srednio 50% to tnez tanej niz na rynku .Nawet 30% chentnych do realizacji wukupu to czysty zysk i mniej pracy za te same pieniazki,zysk za sprzedaz jak bedzie mniejszy zostanie wyrownany podwyzka chyszu tuch co niestac na wykup,jak to bedzie malo to wysiedlenie tych co zamieszkuja w lokalach na jakie ich nie jest stac i tak zadecydowaly osoby podejmujace decyzje o prawie , zapewne tez stojacy w kolejce po zakup tanich lokali :)Teraz troszke o wycenie jaka jest na poziomie czasu obecnego : 1.Wniosek bez zadnych konsekwencji dla sprzedajacego( papierek do informacji urzenu)
2.Dlugo oczekiwany zeczoznawca 170zl.(osoba od ni czego ? w wiekrzosci wycen,jak to by sprzedajacy nie wiedzial co sprzedaje posiadajac cale arhiwum kosztow zwiazanych z lokalem sprzedawanym)
3.Fotograf do wyceny ? (chyba bardziej po to aby ocenic wklad wniesiony co do wkladu utrzymujacego lokal np: po remoncie to ocena zasobnosci najemcy ile mozna kasowac lub tez policzymy za to dokonal na swoj koszt przez lata zamieszkiwania jako wartosc przywlaszczona nikt nie kazal robil to na wlasne zyczenie .
4.Ocekiwanie na protokol (termin nie okreslony,ktos komus powiedzial ale nik nic nie wie ???
5.Protokol jak bedzie to 21 wniosek dalszej checi wykupu za cene jaka jest po oczekiwaniach wiadoma ??? dokument dez zobowiazan???
6.Szczesliwcy przygotowanie do spisania aktu notarjalnego o terminie spisania decyduje rzecznik ???
7.Totolotek trafiony ,Goly Wesoly Glupi Biedny Polaczek z majontkiem do utrzymania pod dyktando tych co wybral.

# tymczasowy

27.11.2012 13:14

A co ja mam powiedzieć? Na wykup czekam od 2003r. rzeczoznawca był 2 x i cisza. A moje pytania dot. kiedy zostanie sfinalizowana sprawa są zbywane jako bezzasadnez. Wiem te, że moja sąsiadka załatwiła wszystkie formalności w przeciągu 3 miesięcy. No cóż byłam taka głupia i poszłam bez wymaganego załącznika.

# nie wiem co mam poprawić

27.11.2012 13:15

A co ja mam powiedzieć? Na wykup czekam od 2003r. rzeczoznawca był 2 x i cisza. A moje pytania dot. kiedy zostanie sfinalizowana sprawa są zbywane jako bezzasadnez. Wiem te, że moja sąsiadka załatwiła wszystkie formalności w przeciągu 3 miesięcy. No cóż byłam taka głupia i poszłam bez wymaganego załącznika.

REKLAMA

# B.S.

29.11.2012 12:06

Obawiam się, że tak. Znam przypadek wyrażenia zgody na wykup mieszkania i jego wykupienie przez osobę, która do tego mieszkania nie miał żadnych praw ( na ul. Perzyńskiego ), więc z urzędem wszystko da sie załatwić, tylko trzeba wiedzieć jak.

# K.G.

07.12.2012 17:46

Ano właśnie, ja też. Problem raczej jest z pracownikami Urzędu.
Pani URZĘDNICZKA wciąż mnie zbywała jutro, pojutrze za tydzień.
Więc ostrzegam innych bez ODPOWIEDNIO wypełnionego załącznika nie ma szans.

# szary

21.01.2013 20:04

ja już czekam 5lat bo chodzi o mase spadkową a nie mogą znalezc siostrzenca który jest za granicą bo chodzi żeby jakies papiery podpisac i nie mogą go znalezc.? i jestem uziemiony a ja mam wykup za 1%

REKLAMA

# ewa59

16.11.2013 18:15

ewa Ja staram się o wykup mieszkania na ul. Przytyk 5 od 2011 r. i nic byli z urzędu ,ja byłam u burmistrza,radnej PO i nic.I co stwierdzono , że moje mieszkanie po mojm opuszczeniu zostanie przekwalifikowane na lokal socjalny ,mało tego odmówiono mi wykupu zuwagi na brak windy ,co prawdopodobnie jest nie zgodne z prawem, Jezu uśmiać się można ten blok istnieje od roku 1967 ,gdzie byli jak musiałam znosić wózek z dzieckiem w latach 1977 i 1985 ,a teraz mam 54 lata ,z astmą ,mąż po dwóch zawałach i co wy urzędnicy na to,czy naprawdę nie należy mi się wykup za te lata wchodzenia na czwarte piętro . Mało tego wynajełam mecenasa ,który naciągną na kupę pieniędzy i stwierdził że nic nie można zrobić , jest to wielka banda skorumpowanych urzędasów ,ico dalej nie wiem??? Może ktoś mi poradzi, czekam .

# Hamond

10.07.2014 23:06

Dlatego należy budować poza centrami i biurami też komunalne mieszkania. Niech w końcu ktoś się tym zajmie i porządek zrobi w Warszawie, ja widzę że ten młody Piotr Guział, jemu się chce, to ja mu dam szansę, a jak nie da rady to go odowołamy w referendum;)

# Edward

15.07.2014 12:02

Dlatego należy wybierać tych radnych którym na sercu leżą problemy lokalnej społeczności. Nie żadnych partyjnych ludzi, ale takich którzy będą realnie się zajmowali problemami ludzi. Takimi właśnie ludźmi są dla mnie działacze warszawskiej wspólnoty samorządowej.

REKLAMA

# janek warszawiak

22.09.2014 18:35

to bufetowa blokuje ,szukają pieniędzy a mężulek wykupił kamienice w centrum

# krzysztof

20.10.2016 00:42

Wielka urzędnicza klika.Bez znajomości w tym urzędzie nic nie załatwisz.Najgorsze odczucia mam po wizytach
w tym urzędzie.Zyczę im samych ciekawych dni .

# Dywan

20.10.2016 09:54

Proponuje iść do banku i wziąć kredyt na mieszkanie.

REKLAMA

# Krzytnnn

31.12.2016 00:09

No i można zawsze poradzić się rzeczoznawcy. Moim zdaniem to dobry trop. Ja znam bardzo dobrą fiermę http://taksator.info/

# LQD

10.02.2017 09:15

polecam rzeczoznawcę majątkowego https://www.nieruchomosci-wycena.com/
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy