REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Problem ze słuchawkami!!!

# kupicga309

25.03.2016 03:32

cześć, bardzo dużo słucham muzyki a że mam iphona to używam tylko jego i słuchawek od niego do odtwarzania i nie mam czym tego zastąpić a właśnie mi coś bo sprawdzałem dokładnie padło w słuchawkach! trzeba mi na bardzo szybko naprawić gdzie się udać z takim problemem jeszcze jutro? może szybko zrobią i nie zostanę przez świeta z niczym!!!

# procent

25.03.2016 13:27

Zapomnij, nikt Ci tego z miejsca nie zrobi a już na pewno nie autoryzowany salon/serwis. Albo poszukaj kogoś, kto sprzęt może naprawić ale i zepsuć równie skutecznie na kolanie albo zciśnij tyłek i poczekaj az miną święta i w tym czasie znajdziesz jakieś miejsce które zrobi to w miare sprawnie ale i bezpiecznie.

# Guzo

29.03.2016 02:17

JJak jeszcze nie poskąpiłes na porządny serwis to napisz gdzie mieszkasz, przy maciejki masz dobry seriws autoryzowany gdzi enie zdzierają a to już od tylu lat otwarte że wszsystkie problemu znają pewnie od podszewki

REKLAMA

# kupicga309

30.03.2016 02:23

na ta ulicę mam trzy przystanki bezpośrednio, co to za serwis?

# marek87

30.03.2016 15:27

przy Maciejki jest autoryzowany serwis Espo, sam korzystałem z jego usług nie raz, nie dwa, co prawda nie ze słuchawkami, a z MacBookiem. od ręki to żaden serwis nic nie zrobi, ale ze słuchawkami powinno pójść sprawnie, może nawet na drugi dzień
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024