REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# ryba

25.01.2012 18:14

jeszcze tak tandetnie napisanego artykułu to nie czytałem chyba nigdzie... opatrzony jest zdjęciami parkingu strzeżonego (sic!!!) na rogu Chłodnej i Towarowej oraz ciągu chodnikowego razem z działką ( z tego co wiem prywatną) na której po wyburzeniu kamienicy zaczęły parkować samochody. Nie wiem tylko o co chodzi Pani Danucie z tą niemożnością wydostania się z parkingu. Domyślam się, że Pani Danucie nie bardzo pasuje samo obstawianie okolicy przez przyjezdnych pracujących w okolicy. Tam jeszcze nie dotarła strefa płatnego parkowania i to powoduje, że zrobił się z tej okolicy taki darmowy "parkuj bez jedź/ trochę idź" :) blisko pracy. A z tym uszkadzaniem aut to niech Pani Danuta nie przesadza i nie grozi. Praktycznie w całym naszym mieście ( w centrum w szczególności) parkując komuś zastawia się miejsce parkingowe w jego okolicy zamieszkania. Zapewne pani danuta sama nie raz tak robiła. Takie są miejskie realia. Sytuacja powinna się poprawić po ustanowieniu w tym rejonie strefy płatnego parkowania.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe