REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pro Futuro

 Anabel

22.12.2016 20:08

Witam! Szukam dobrej szkoły dla mojego syna. Właśnie wróciliśmy z Anglii i zależy mi, aby syn nie zapomniał angielskiego. Znajomi polecali szkołę Pro Futuro?

 Marcel2

22.12.2016 22:37

I dobrze zrobili. Pro Futuro to bardzo dobra, dwujęzyczna szkoła. Stawiają na rozwój kreatywności u dzieci. Język angielski na świetnym poziomie. Sama możesz się przekonać, prowadzając tam dziecko przez dwa tygodnie za darmo. Na pewno nie będziesz myślała o innej szkole, jak zobaczysz, że dziecko tak chętnie tam chodzi i robi postępy.

# kajkja

14.01.2017 14:09

Tak szkoła pro futuro sprawi, że Twój syn nie zapomni języka Angielskiego. Szkoła jest dwujęzyczna, z pozytywnym naciskiem na sport. Szkoła współpracuje z różnymi zagranicznymi szkołami oraz osobistościami, które mają pozytywny wpływa na edukację uczniów w Pro futuro.

REKLAMA

# Ilza23

14.01.2017 14:12

A powiedźcie mi proszę, co Wasze dzieci mówią o Pro Futuro? Jak czują się w tej szkole?
Na pewno jeżeli dziecko odnajdzie się w danym miejscu, będzie chętniej się uczyło, wobec czego dla mnie atmosfera w szkole także jest niezwykle istotna.

 mella

14.01.2017 21:06

czy ta szkoła ma coś wspólnego z tłumaczeniami http://profuturo-warsaw.com z Królowej Marysieńki w Warszawie? Czy to tylko zbieżnośc nazw?

# odmen

15.01.2017 21:52

Ilza23, wiesz że przez dwa tygodnie możesz bacznie przyglądać się nauczaniu w szkole zupełnie za darmo? Warto skorzystać bo słowami ciężko opisać jak dobra i przyjazna dla dziecka jest ta szkoła. Co więcej, mogę powiedzieć że podejście nauczycieli do uczniów jest bardzo osobiste, personalne i do każdego ucznia podchodzą inaczej. Jest to pełen profesjonalizm połączony z ciepłem i życzliwością. Dzieciaki jak pytasz je czy chcieliby zmienić szkołę, to odpowiadają, że nigdy w życiu. Nie ma niezadowolonego dziecka i to mówię o różnej kategorii wiekowej. Także o adaptacje dziecka się nie martw bo będzie czuło się niemalże jak w domu, wśród szczerych i serdecznych ludzi oraz przyjaciół.

REKLAMA

# Ilsa23

26.01.2017 17:19

Dziękuję za odpowiedź. Na pewno skorzystam z tej opcji. Trochę obawiałam się, jak dziecko będzie się czuło w nowym miejscu, ale zdecydowanie mnie uspokoiłaś. Chciałabym jeszcze dopytać o dodatkowe zajęcia, zarówno te sportowe, jak i kreatywne. Jak one wyglądają, jakie dzieci mają w tym przypadku możliwości?

# kania22

10.02.2017 18:38

Ilsa uczniowie w każdej klasie mogą uczęszczać przez cały semestr na wybrane przez siebie zajęcia dodatkowe. Szkoła dba o to, żeby wybór zajęć był indywidualną decyzją każdego z uczniów. To pozwala dziecku wybrać w jakiej drodze się widzi i jaka jest dla niego najbardziej kreatywna. Profuturo to dobra szkoła.

# malinana

13.02.2017 00:38

Ta szkoła to dobra szkoła prywatna, która prowadzi wiele ciekawych zajęć poza podstawą programową. Jeśli masz zdolne dziecko, którego przyszłość to więcej niż przeciętne wykształcenie, to taka szkoła to dobry pomysł. Jak młody człowiek będzie miał bardzo dobre oceny i zainteresowania naukowe, to można będzię starać się o studia za granicą. Nie wystarczą jednak dobre oceny na świadectwie oraz wysoki wynik maturalny. Każdy uczeń musi wykazać swoje zainteresowania także w działalnościach wykonywanych pozalekcyjnie. Bardzo istotne jest rozwijanie wiedzy ponad ramy programowe, np. przez projekty badawcze, warsztaty w laboratoriach, działania pod okiem specjalistów. Pomaga w tym np. fundacja http://theswanfoundation.pl

REKLAMA

# gopser

14.02.2017 11:32

a słuchajcie ja mam pytanie do osób które już tam posłały swoje dziecko, czytałem o bractwach od razu kojarzy mi się to z amerykańskimi filmami, stąd pytanie jak to tam wygląda? dzieci mają jakieś mundurki - oznaczenia do jakiego bractwa należą? Na jakiej podstawie są wybierani do tego zgromadzenia, ogólnie jak to wygląda w praktyce?

 Polia

16.02.2017 21:07

Też słyszałam o tych bractwach, jak szukałam informacji o Pro Futuro. Sama też jestem ciekawa, bo u nas to troszkę sobie ciężko to wyobrazić, wcześniej nigdzie się z takimi bractwami nie spotkałam, nie licząc właśnie filmów. Jak to wygląda?
Powiedźcie mi też, jak wygląda adaptacja w tej szkole? Wiadomo, że dla malucha takie rozpoczęcie poważnej nauki w szkole to jest spore wyzwanie i pewnie niemały stres, nie chciałabym by synek się jakoś zraził na początku.

 Irminaa

23.02.2017 21:05

Bardzo mi się podoba to, że potrafią i mają czas, aby podejść do ucznia indywidualnie. Jest to niespotykane w szkołach państwowych, gdzie jedynie co to jest gonienie z wytycznymi i materiałami, które muszą zrealizować i mało ich interesuje, czy wszystkie dzieci nadążają czy też nie. W tej kwestii Pro Futuro góruje nad innymi szkołami, niezaprzeczalnie. Ze stronki szkoły wyczytałam dodatkowo, że przykładem ich indywidualnego podejścia do ucznia jest program "Wielka 5" i uczniowie mają wyznaczać sobie cele i warunki współpracy z nauczycielami, ktoś może bardziej przybliżyć na czym to polega?

REKLAMA

# gosc92

13.04.2021 12:12

polecam zajęcia www.kopalniafutbolu.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy