REKLAMA
REKLAMA

Preznet dla syna

21.02.2017 13:16 #buniarr
Zbliżają się urodziny mojego synka myślałam żeby kupić mu grę komputerową na konsoleigry.pl myślicie, że fajny pomysł? Dla dziecka co ma 12 lat? Bardzo dobrze się uczy wiec jakby należy mu się!
22.02.2017 16:12 #nikkita
ja swojemu kupiłam pada w teletorium, bardzo mu się spodobał prezent :)
26.02.2017 15:40 #koralowa
Może coś stąd? total-care.pl tu jest cała chemia motoryzacyjna idealny sklep dla wszystkich kierowców, zawsze tu znajdę fajne kosmetyki dla auta.
27.02.2017 10:49 #obu99
Fajnym i praktycznym preznetem jest zegar! , np. -http://www.artisfera.pl /zegar-okruchy-wspomni en-p-8.html pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza, bardzo mi się podoba. Na pewno sparwi radość solenizantowi i dumnie powiesi w swoim mieszkaniu ten zegar
28.02.2017 15:09 #suzan
#nikkita napisał(a) 22.02.2017 16:12

ja swojemu tego pada kupiłam, muszę przyznać ze był zadowolony z prezentu
06.03.2017 08:40 #Ryszard
Mój syn też sporo biega. Robi po kilkanaście kilometrów dziennie. Z tego co widziałem to pije jakiś forever 9 program. Może też kup swojemu synowi taki preparat na prezent? Daje niezłego kopa ponoć :) Tutaj znalazłem ci informacje o clean 9. Powodzenia!
06.03.2017 12:41 #hossa
Może ma jakieś talenty baristyczne? cinnibird.pl/cinnibird-white.html moja kolezanka dostała bardzo mi sie podoba! fajny preznet dla kogoś kto lubi być w kuchni, kogoś kto lubi zdobić kawę, uczy się na baristę, na parwde serio super rzecz
07.03.2017 08:43 #kujka
W jakim wieku jest syn (Oczywiście zależnie od wieku..zależnie od budżetu oraz oczywiście w zależności od zainteresowań, ja myślę, że fajnym
upominkiem jest konsoleigry.pl/gry-na-pc-w -pudelkach/7390-f1-2016-pc-klucz.h tml Myślę, że
będzie zadowolony.
10.03.2017 11:19 urszula
A może hantle. Mój syn ostatnio wspominał, ze musi poćwiczyć bicepsy. Chyba mu pomogę i kupię. A do prezentu dołączę tę instrukcja Niby prosty wydawało by się sprzęt. A jednak nieodpowiednie ćwiczenia, mogą doprowadzić do kontuzji.
wpis modyfikowany 1 raz, 10.03.2017 11:20 
14.03.2017 13:20 #dario
ja bym proponował też okulary vr, świetny gadżet;) sam sobie ostatnio wypatrzyłem w Teletorium
21.03.2017 10:03 #Jacek
A co powiesz o jakiś nowoczesnych tabletach? Jak syn prowadzi firmę to może spraw mu jakiś tego typu sprzęt. Tu masz dobry sklep umpc.pl z takimi bajerami.
21.03.2017 13:36 #loveroy
http://www.anabolikatabletten.de, najlepszym prezentem bedzie meiszkanie na start :P
21.03.2017 13:37 #loveroy
Gdzie mieszkanie :D zapytaj sie czego chce i tyle , najbardziej optymalna opcja
21.03.2017 13:38 #kame
http://www.anabolikatabletten.de Jasne najlepiej zapytac
27.03.2017 10:11 #Kaszana
Jak syn ma własny pokój to czas najwyższy na telewizor w pokoju :) Teraz to już chyba standard. Podam Ci nawet link do sklepu gdzie kupisz specjalne stojaki na telewizor. Dzięki nim TV nie zajmie wiele miejsca w pokoju.
27.03.2017 10:11 #Kaszana
Jak syn ma własny pokój to czas najwyższy na telewizor w pokoju :) Teraz to już chyba standard. Podam Ci nawet link do sklepu gdzie kupisz specjalne stojaki na telewizor. Dzięki nim TV nie zajmie wiele miejsca w pokoju.
03.04.2017 08:35 niumenara
Kilka lat temu zostałem ojcem, co było jednym z najlepszych przeżyć w moim życiu. Teraz moja pociecha ma już kilka latek, a ja chciałbym sprawić mojemu dziecku prezent, który na pewno przypadnie mu do gustu. Pomyślałem o placu zabaw we własnym ogródku. Znalazłem ciekawą ofertę producenta Alt Drew Cosmo (https://alt-drew-cosmo.pl/) i złożyłem zamówienie. Niespodzianka jutro ma zostać dostarczona, wszystko przebiegło sprawnie, a obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Serdecznie mogę polecić tę firmę!
A jako dodatek do tego placu zabaw będzie trampolina! :D Miłych zakupów i dobrej pogody, by wasze pociechy bawiły się w sowich przydomowych rajach. :D
wpis modyfikowany 1 raz, 03.04.2017 08:38 
03.04.2017 14:37 #pyska7
A według mnie cudownym prezentem jest książka!na inbook.pl jest bardzo duży wybór różnych tytułów. Tu każdy znajdzie coś dla siebie!
04.04.2017 07:40 #123456
Oczywiście Wszystko zalezy od gustu, potzreb, zainteresowan solenizanta i no
oczywiście budżetu jakim dysponujemy, ja ostatnio swojemu facetowi kupiłam gadżet do kuchni o taki, cinnibird.pl/cinnibird-white.html i wreszcie pieknie zdobi mi kawę! Wiec moze twój syn tez bedzie zadowolony?
04.04.2017 08:25 #trash
spam, spam, spam
04.04.2017 10:26 #444555
Idealnym upominkiem ejst zestaw kosmetyków samochodowych, na każdą
okazję nie tylko pod choinkę,
http://www.total-care.pl/cat-pl- 1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html
tu jest bogaty wybór chemii motoryzaycjnej. Na pewno taki preznet spodoba
się każdemu kierowcy!
04.04.2017 11:53 #trash
spam, spam, spamm
09.04.2017 13:07 #OlivierG
#nikkita napisał(a) 22.02.2017 16:12

Ciekawy pomysł, oglądałem ostatnio tego pada w Teletorium i ciągle mnie kusiło żeby go kupić :D
11.04.2017 10:52 #sss222
Dla mnie uniwersalnym prezentem jest książka.Ja najczęściej kupuję książki w sklepach internetowych. Bo mam mało czasu bo bardzo dużo pracuję. Mam listę swoich sprawdzonych adresów. M.in należy do nich inbook.pl Wielokrotnie sprawdziłam na sobie samej i jestem zadowolona
14.04.2017 07:19 #pola
A może gra? na konsoleigry.pl jest mnóstwo do wyboru! Ja często sama tam zamawiam gdy tylko mam jakies urodziny imieniny etc, na parwdę fajny sklep i szybko wysyłkę robią i w ogóle realizują zamówienie.
18.04.2017 19:29 #Pati U
Zależy w jakim wieku jest syn. Ja swojemu 6-latkowi kupiłam w Jagodowym Kocie fajny namiot, takie tipi z matą, dobrałam u nich jeszcze parę chłopięcych. Powiem, że nawet nie przypuszczałam, że będzie miał z nim az taką frajdę. Praktycznie z niego nie wychodzi. Możecie zerknąć mają sporo fajnych rzeczy i to nie tylko dla dzieci.
03.05.2017 09:43 #Lorans
A może sprezentuj mu najlepsze i legalne oprogramowanie dla jego firmy? Spory wybór masz np. tutaj https://www.microsoftdlabiznesu.pl/. Pewnie mu się pomysł spodoba.
10.05.2017 13:54 Piper
A jak ktoś ma małego braciszka, tak jak ja? Co mu kupujecie? Ja bardzo się bałam mu cokolwiek kupować z zabawek bo bałam się że może coś połknie, czy w inny sposób zrobi sobie krzywdę. Ale znalazłam bardzo fajną stronę http://www.urwis.pl/dla-najmlodszych na której każda zabawka jest idealnie dostosowana do wieku dziecka i wiem, że korzystając z tej strony wybieram to co najlepsze.
17.05.2017 09:12 #benia55
Wszystko zalezy od zainetresowań oraz od budżetu jaki przewidujemyna prezent.Bardzo lubie kupować prezenty. Moja partnerka jest molem książkowym - czyta bardzo duzo ksiażek, więc ja kupuje jej książki np. ostatnio kupiłem jej książkę Virgini Andrews w inbook.pl Była bardzo zadowolona. Oprócz tego kupiłem owoce i orzrechy laskowe, które uwielbia. Ja najczęściej dostaję od niej ubrania. Np. koszule do pracy albo krawat, czasami jakieś kosmetyki do auta. Może Ty też kup dla syna książkę?
17.05.2017 14:01 #senia44
Mój syn jest dorosły i ja mu prezenty kupuje też takie dla dorosłych!ja mu kupuje kosmetyki samochodowe http://www.total-care.pl /cat-pl-1-AUTO-CARE- br-chemia-motoryzacyjna.html zawsze jest bardzo zadowolony!
17.05.2017 15:15 #bulka
Ja swojemu dziecku kupuję taką grę, bo bardzo mnie sam o to prosił! konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze /8544-the-elder-scrolls-online -morrowind-upgrade-edition-pcmac- bonusklucz.html myślę że generalnie bardzo fajna opcją z tą grą mój syn zasługuję na nią bo się bardzo dobzre uczy a poza tym ejst w promocji
20.05.2017 11:55 Bielak35
Na pewno coś co będzie go cieszyć. Nie cierpię prezentów praktycznych, nie dających radości. Wystarczy przejrzeć internet żeby na coś wpaść lub przejechać się do dużego sklepu / galerii handlowej.
23.05.2017 23:15 #inna
Bardzo dobrą opcją na prezent jest na przykład wybranie coś stąd: http://www.total-care.pl/cat-pl- 1-AUTO -CARE-br-chemia- motoryzacyjna. html tu można bardzo ciekawe zestawy skomponować!
29.05.2017 00:23 #123000
Potwierdzam, super opcją są rzeczy w total-care.pl .. Wszystko zależy od użytkowania i dbania. o Samochody warto dbać również o ten aspket wizualny, wtedy nam jeszcze dłużej posłużą, dla mnie priorytetem jest wnętrze samochodu bo inaczej mi wstyd kogokolwiek zparaszać.. np. używam otal-care .pl/product-pl-237-COCK IT-1l-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH- preparat-do-czyszcze nia-i-konserwac ji-elementow-plastikowych.html i jestem bardzo zadowolony!
13.06.2017 15:00 #witkowski
Rzeczywiście, fajnym prezentem jest gra. Może być na komputer, może być na konsolę, może być taka planszowa. Ja swoje najczęściej kupuję na konsoleigry.pl jest to mój faktycznie ulubiony sklep. Zawsze tam kupuję wszelkie rzeczy na urodziny dla moich przyjaciół.
14.06.2017 10:42 gu-gusia
Jestem za grami. jednak nie komputerowymi, czy na konsolę, a planszówkami.
17.06.2017 09:19 #kira ka
Faktycznie dzieci w tym wieku interesuje tylko elektronika. Dobrze, że ja nie mam jeszcze tego problemu, bo wszystkie dzieci w rodzinie są jeszcze małe i jak mam coś kupić to zazwyczaj zaglądam do Jagodowego Kota. Zawsze znajdę coś ciekawego i odpowiedniego. Tak też było i z tegorocznym dniem dziecka, aby było zgodnie całej trójce kupiłam u nich fantastyczne kosze na zabawki. Muszę przyznać, że to dobry pomysł z takimi materiałowymi koszami bo dzieciaki mogą sobie z nimi same poradzić, a przy okazji uczą sie utrzymania porządku w swoich pokojach.
26.06.2017 13:47 #maekPP
Jak syn ma do 5 lat to polecam Ci rejestracje na squla.pl (tutaj masz więcej info http://b2b-magazyn.pl/nauka-i-zabawa/). U nas dzieci to bardzo lubią.
12.07.2017 13:31 #xenusz
Mój syn jest dorosły i ja mu prezenty kupuje też takie dla dorosłych!ja mu
kupuje kosmetyki samochodowe http://www.total-care.pl
/cat-pl-1-AUTO-CARE- br-chemia-motoryzacyjna.html zawsze jest bardzo
zadowolony!
12.07.2017 15:30 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
16.07.2017 22:42 _zielonyjacht
czemu nie, zorientuj się najpierw w jakie gry lubi grać :)
17.07.2017 10:04 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

17/348 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie