REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

prezenty

22.11.2017 15:15 #csdcsfsdf
Niedługo Mikołajki co kupujecie?
22.11.2017 15:16 #jonka
Prawdę mówiąc to ja kupuję kosmetyki z atopis dla mojej mamy. Wiem, że są delikatne i sobie świetnie radzą z atopowym zapaleniem skóry, które niestety moja mama ma.
22.11.2017 19:21 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
04.12.2017 13:32 #oldera
Dla mamy świeca zapachowa
dla siostry tusz do rzęs
dla chłopaka skarpetki
Dla brata projektowałam koszulkę (początkowo chciałam kupić gotową ale nie byłam w stanie znaleźć tego wzoru do kupienia www.megakoszulki.pl/swiateczne-prezenty ,tak wiec sama stworzyłam)

Jak widzicie głównie drobiazgi ( nie robimy sobie mega drogich prezentów na święta bo to jednak mija się z celem)
04.12.2017 14:41 #syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
REKLAMA
04.12.2017 23:27 #kasiek
Ja kupuję zestaw z bombką z Neonail dla siebie, siostry i przyjaciółki :)
05.12.2017 09:52 #reklama syfiaasta
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
11.12.2017 17:18 #paula
W tym roku, z resztą jak co roku od kilku lat sama będę robić prezenty dla bliskich. W wolnym czasie takie robienie ozdób i majsterkowanie, albo szycie sprawia mi dużą przyjemność, a też bardzo fajnie zostać obdarowanym prezentem do którego ktoś się przyłożył. Dla mojej siostry w tym roku wymyśliłam świąteczna poduszkę, a uszyję ją z instrukcji: przepisnaszycie.pl/swiateczna-poduszka/ :)
12.12.2017 09:15 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .
13.12.2017 22:03 #mać
polecam ogrzewacz do rąk bardzo oryginalnie

www.maxclinic.pl
REKLAMA
14.12.2017 10:41 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
17.02.2018 17:25 #Riri
Ja mu kupiłam dobrego szampana :) W Domu Szampana był jego ulubiony
18.02.2018 10:59 #Cykis
Ja przeważnie z takiej okazji kupuję komuś jakiś upominek. Są to najczęściej jakieś słodycze, markowy kosmetyk lub książka.
19.02.2018 13:44 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
21.02.2018 14:44 #milek
Może taka maska antysmogowa będzie fajną opcją? o taka na przykład ozonemask.pl Wydaje mi się, że będzie fajna?
REKLAMA
21.02.2018 15:06 #to syf jest okropny
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .... b
22.02.2018 08:51 #Miki
Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: https://lepszytrener.pl/joga
To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)
22.02.2018 14:33 #to syf, nie polecam
27.02.2018 21:40 #wilek
A j a ostatnio kupiłam w prezencie termometr taki na podczerwień z haxe.pl, taki fajny bardzo fajny. Dałam w prezencie swojej siostzre co ma małe dziekco. Wiem, ze jej się bardzo przyda.
25.06.2018 05:58 #Markos0
A wiecie, że istnieje wiagra dla kobiet? Nie wierzycie? Polecam stronę http://xn--wiat-viamea-dfc.pl/
27.06.2018 09:00 #syff reklamaa

05.02.2019 20:33 #Dareeeeek26
Ja zamawiam przeważnie swojej dziewczynie coś z etam.pl. Mają duży wybór różnych kompletów bielizn o wysokiej jakości i w przystępnych cenach. Moja kobieta jest zawsze bardzo zadowolona. Więc wydaje mi się, że naprawdę warto. Polecam!
12.02.2019 11:27 #Agnieszka_132
Ja na Mikołajki dałam mężowi voucher na skok na bungee! Był zachwycony, bo marzył o tym od lat i w końcu się zmobilizował :) teraz zbliżają się walentynki i chciałabym wymyślić coś równie szalonego. Zastanawiam się nad skokiem ze spadochronem, ale po głowie chodzi mi jeszcze taka przejażdżka Porsche - ulubionym samochodem męża.
12.02.2019 11:28 #Agnieszka_132
Ja na Mikołajki dałam mężowi voucher na skok na bungee! Był zachwycony, bo marzył o tym od lat i w końcu się zmobilizował :) teraz zbliżają się walentynki i chciałabym wymyślić coś równie szalonego. Zastanawiam się nad skokiem ze spadochronem, ale po głowie chodzi mi jeszcze taka przejażdżka Porsche - ulubionym samochodem męża.
23.02.2019 18:18 kar0l
W sumie to tak.
23.03.2019 12:34 #jakube
Ostatnio na prezent kupiłem mojej dziewczynie perfumy, z wyborem miałem trochę problemu, nie znając się na perfumach ciężko jest je wybrać. Na stronie http://opiniuj24.pl/ sprawdziłem opinie o sklepach i znalazłem taki w którym doradzili wybór.
25.03.2019 15:18 wichurska
Ja to na prezenty daję handmade'y które sama zrobię. Takie mają duzo większą wartość niż kupiony prezent.
27.03.2019 03:19 #MarzenaPotocka
W tym roku kupiłam kamerkę samochodową - https://kamerycofania.com Od poprzedniego sylwestra o niej słuchałam więc prezent bardzo trafiony już dawno zamontowany. W sumie też się cieszę bo kamerka nagrywa również krajobraz z naszych wycieczek.
06.05.2019 15:07 #kaska94
Polecam sprawdzić nauka jazdy bytom bardzo fajny pomysł na 18 urodziny. Ja taki dostałam od rodzeństwa. Super prezent!
24.05.2019 23:55 Pani Wiosna
Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

115/1245 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję do wynajęcia
 Dwie kobiety 40+ poszukują dwóch osobnych pokoi do wynajęcia w przystępnej cenie

Inne nieruchomości sprzedam
 Oferta pożyczki: szybka odpowiedź Witam, jestem osobą fizyczną, która oferuje wszystkim poważnym osobom prywatne i krótkoterminowe pożyczki prywatne w wysokości od 5000 do 19 000 000 euro, oprocentowane na 2% rocznie. Jestem w stanie zadowolić moich klientów bez protokołu w maksymalnym okresie 2 dni Kontakt: kimdescamper@gmail.com

Działkę budowlaną sprzedam
 Nadarzyn sprzedam działkę budowlaną bezpośrednio. 191/37 Działka usytuowana w najlepszej lokalizacji Nadarzyna objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. 1,1 km od centrum Nadarzyna, do którego prowadzi nowo wybudowany chodnik. 1800 metrów do wjazdu na trasę S8 do Warszawy, w zacisznym miejscu obok Lasów Nadarzyńskich. cena 400 000 zł. do negocjacji. Kom.503 123 985

Grunt sprzedam
 Dearest Esteems, We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with maximum satisfaction,maximum risk free. Do not miss this opportunity. Join the most trusted financial institution and secure a legitimate financial empowerment to add meaning to your life/business. Contact Dr. James Eric Firm via Email: fastloanoffer34@gmail.com Best Regards, Dr. James Eric. Executive Investment Consultant./Mediator/Facilitator

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA