REKLAMA
REKLAMA

prezenty

22.11.2017 15:15 #csdcsfsdf
Niedługo Mikołajki co kupujecie?
22.11.2017 15:16 #jonka
Prawdę mówiąc to ja kupuję kosmetyki z atopis dla mojej mamy. Wiem, że są delikatne i sobie świetnie radzą z atopowym zapaleniem skóry, które niestety moja mama ma.
22.11.2017 19:21 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
04.12.2017 13:32 #oldera
Dla mamy świeca zapachowa
dla siostry tusz do rzęs
dla chłopaka skarpetki
Dla brata projektowałam koszulkę (początkowo chciałam kupić gotową ale nie byłam w stanie znaleźć tego wzoru do kupienia www.megakoszulki.pl/swiateczne-prezenty ,tak wiec sama stworzyłam)

Jak widzicie głównie drobiazgi ( nie robimy sobie mega drogich prezentów na święta bo to jednak mija się z celem)
04.12.2017 14:41 #syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
REKLAMA
04.12.2017 23:27 #kasiek
Ja kupuję zestaw z bombką z Neonail dla siebie, siostry i przyjaciółki :)
05.12.2017 09:52 #reklama syfiaasta
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
11.12.2017 17:18 #paula
W tym roku, z resztą jak co roku od kilku lat sama będę robić prezenty dla bliskich. W wolnym czasie takie robienie ozdób i majsterkowanie, albo szycie sprawia mi dużą przyjemność, a też bardzo fajnie zostać obdarowanym prezentem do którego ktoś się przyłożył. Dla mojej siostry w tym roku wymyśliłam świąteczna poduszkę, a uszyję ją z instrukcji: przepisnaszycie.pl/swiateczna-poduszka/ :)
12.12.2017 09:15 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .
13.12.2017 22:03 #mać
polecam ogrzewacz do rąk bardzo oryginalnie

www.maxclinic.pl
14.12.2017 10:41 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
17.02.2018 17:25 #Riri
Ja mu kupiłam dobrego szampana :) W Domu Szampana był jego ulubiony
18.02.2018 10:59 #Cykis
Ja przeważnie z takiej okazji kupuję komuś jakiś upominek. Są to najczęściej jakieś słodycze, markowy kosmetyk lub książka.
19.02.2018 13:44 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
21.02.2018 14:44 #milek
Może taka maska antysmogowa będzie fajną opcją? o taka na przykład ozonemask.pl Wydaje mi się, że będzie fajna?
REKLAMA
21.02.2018 15:06 #to syf jest okropny
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .... b
22.02.2018 08:51 #Miki
Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: https://lepszytrener.pl/joga
To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)
22.02.2018 14:33 #to syf, nie polecam
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
27.02.2018 21:40 #wilek
A j a ostatnio kupiłam w prezencie termometr taki na podczerwień z haxe.pl, taki fajny bardzo fajny. Dałam w prezencie swojej siostzre co ma małe dziekco. Wiem, ze jej się bardzo przyda.

52/960 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Nasze biuro poszukuje dla klientów lokali: użytkowych na sprzedaż, ZAMIANY. Dokonujemy na zlecenie zamiany mieszkań, domów, działek. Działamy na terenie całej Polski. Zależy nam na znalezieniu ofert jak najbardziej dopasowanych do preferencji naszych kontrahentów. Działamy we wspólnym interesie. Skontaktuj się z nami! KONTAKT: 511 422 888 www.citihaus.pl www.nazamiane.pl

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Sprzedam
 Ogrodzenie tymczasowe-budowlane SET PREMIUM ZADZWOŃ I ZAPYTAJ 576-353-205 Zestaw zawierający jedno przęsło ażurowe, złączkę standard i stopę betonową (waga 32kg). OPCJONALNIE : przęsło krótkie SHORT PRO 2,3/2m brama jednoskrzyłowa brama dwuskrzydłowa stopa z tworzywa PCV plandeka złączka specjalna z zabezpieczeniem ------------------------------------ Ogrodzenie budowlane ażurowe (budowlane ogrodzenie tymczasowe, ogrodzenie ażurowe) - to ocynkowane praktyczne przęsła ogrodzeniowe służące do tymczasowego wyznaczania obszarów budowlanych. Proste w montażu i demontażu, doskonale zabezpieczają tereny budów oraz innych przestrzeni przemysłowych przed dostępem osób nieupoważnionych.

Nieruchomości zamienię
 Zamienię mieszkanie komunalne 28 M2 na WIĘKSZE - spłacę ZADŁUŻENIE; Kawalerka z widną kuchnią i balkonem przy ul. Duracza 7. Tel. 502-446-147

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.