REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

prezenty

22.11.2017 15:15 #csdcsfsdf
Niedługo Mikołajki co kupujecie?
22.11.2017 15:16 #jonka
Prawdę mówiąc to ja kupuję kosmetyki z atopis dla mojej mamy. Wiem, że są delikatne i sobie świetnie radzą z atopowym zapaleniem skóry, które niestety moja mama ma.
22.11.2017 19:21 #Kristennoob
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
04.12.2017 13:32 #oldera
Dla mamy świeca zapachowa
dla siostry tusz do rzęs
dla chłopaka skarpetki
Dla brata projektowałam koszulkę (początkowo chciałam kupić gotową ale nie byłam w stanie znaleźć tego wzoru do kupienia www.megakoszulki.pl/swiateczne-prezenty ,tak wiec sama stworzyłam)

Jak widzicie głównie drobiazgi ( nie robimy sobie mega drogich prezentów na święta bo to jednak mija się z celem)
04.12.2017 14:41 #syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
04.12.2017 23:27 #kasiek
Ja kupuję zestaw z bombką z Neonail dla siebie, siostry i przyjaciółki :)
05.12.2017 09:52 #reklama syfiaasta
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
11.12.2017 17:18 #paula
W tym roku, z resztą jak co roku od kilku lat sama będę robić prezenty dla bliskich. W wolnym czasie takie robienie ozdób i majsterkowanie, albo szycie sprawia mi dużą przyjemność, a też bardzo fajnie zostać obdarowanym prezentem do którego ktoś się przyłożył. Dla mojej siostry w tym roku wymyśliłam świąteczna poduszkę, a uszyję ją z instrukcji: przepisnaszycie.pl/swiateczna-poduszka/ :)
12.12.2017 09:15 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .

2/880 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 KREDYTY GOTÓWKOWE SZYBKA DECYZJA MINIMUM FORMALNOŚCI ZADZWOŃ 502-921-626

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Masz sale do wynajęcia na uroczystość albo konferencję? Szukasz klientów? Zamieść wizytówkę w najlepszej bazie sal - www.saleilokale.pl. Ceny już od 50 zł na stałe. Cała Polska.

Poszukuję do wynajęcia
 Chętnie wynajmę mieszkanie (od 50 m2) na minimum 3 lata. Gwarantuję comiesięczny czynsz. Proszę o kontakt 570-522-990

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie: 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.