REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

prezent na dzień nauczyciela

 margaretka

13.09.2016 13:33

Możecie podrzucić jakieś pomysły na prezent na https://mygiftdna.pl/prezent-na-dzien-nauczyciela? W tym roku wyjątkowo nie wiem, co kupić, a to moim zadaniem jest właśnie zgromadzenie jakichś prezentów. Myślałam o jakimś drobiazgu, może spersonalizowany gadżet, np. notatnik? Jak sądzicie?

# ostry

14.09.2016 11:37

poszperaj sobie na avans.pl ja nie wiem czy nauczyciele jeszcze używają notatników, bo na studiach u mnie wszyscy mieli ipady albo tablety, więc może coś w tym guście? Nie są drogie takie gadżety teraz, jak się zrzucicie w klasie,bo zwykle się tak robi to spokojnie coś dobrego kupicie.

# anetka217

28.08.2017 15:29

Super pomysłem jest voucher na wizytę w escape roomie. Tego typu rozrywka staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Kolejne pokoje wyrastają jak grzyby po deszczu. Mieszkańcom Warszawy mogę z czystym sumieniem polecić escape room na Nowym Świecie 22 (newworld22. pl). Fajne, dobrze pomyślane zagadki, klimatyczne pokoje i super obsługa. Co najważniejsze - mają też super ceny, bo wejściówka dla jednej osoby kosztuje tylko 39 PLN. Ceny voucherów zaczynają się od 78 złotych w górę, w zależności od ilości graczy. Polecam ;)

REKLAMA

# anetka217

28.08.2017 15:29

Super pomysłem jest voucher na wizytę w escape roomie. Tego typu rozrywka staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Kolejne pokoje wyrastają jak grzyby po deszczu. Mieszkańcom Warszawy mogę z czystym sumieniem polecić escape room na Nowym Świecie 22. Fajne, dobrze pomyślane zagadki, klimatyczne pokoje i super obsługa. Co najważniejsze - mają też super ceny, bo wejściówka dla jednej osoby kosztuje tylko 39 PLN. Ceny voucherów zaczynają się od 78 złotych w górę, w zależności od ilości graczy. Polecam ;)

# szmata szeptana

29.08.2017 08:54

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# Nikola

27.09.2018 23:50

Spersonalizowany notatnik lub kalendarz na przyszły rok na pewno ucieszy nauczyciela. Jeśli bilety na jakieś wyjście to w zależności czy młoda osoba, czy starsza. Jedni ucieszą się z wyjścia na gokarty, drudzy do teatru :) My w tym roku kupiliśmy porządne etui na pióra Betlewski (https://zeskory.com/35-ona) i czekoladki. Który nauczyciel nie ma przynajmniej kilku długopisów, które ciągle gdzieś przekłada, gubi, rozsypuje, a tak to będzie mieć porządek w torebce lub na biurku :)

REKLAMA

# Nikola

27.09.2018 23:52

Spersonalizowany notatnik lub kalendarz na przyszły rok na pewno ucieszy nauczyciela. Jeśli bilety na jakieś wyjście to w zależności czy młoda osoba, czy starsza. Jedni ucieszą się z wyjścia na gokarty, drudzy do teatru :) My w tym roku kupiliśmy porządne etui na pióra Betlewski (zeskory.com) i czekoladki. Który nauczyciel nie ma przynajmniej kilku długopisów, które ciągle gdzieś przekłada, gubi, rozsypuje, a tak to będzie mieć porządek w torebce lub na biurku :)

# Nikola

27.09.2018 23:53

Spersonalizowany notatnik lub kalendarz na przyszły rok na pewno ucieszy nauczyciela. Jeśli bilety na jakieś wyjście to w zależności czy młoda osoba, czy starsza. Jedni ucieszą się z wyjścia na gokarty, drudzy do teatru :) My w tym roku kupiliśmy porządne etui na pióra Betlewski (zeskory com) i czekoladki. Który nauczyciel nie ma przynajmniej kilku długopisów, które ciągle gdzieś przekłada, gubi, rozsypuje, a tak to będzie mieć porządek w torebce lub na biurku :)

# Lusia4

22.01.2019 11:17

Ciekawym pomysłem, aby pokazać swą sympatię do nauczyciela jest http://slodkiesny.pl/komplety-recznikow-na-prezent. Prezent zarówno ładny jak i praktyczny. A co najważniejsze, nie musimy zastanawiać się, czy się przyda, bo ręczników nigdy za wiele.

REKLAMA

# go%u015B%u0107

11.12.2020 15:35

Zapraszam na stronę https://onkodietetyka.pl/dla-bliskich/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy