REKLAMA
REKLAMA

prezent na 18

25.01.2016 14:53 nefryt
Jaki jest aktualnie modny prezent na 18 Jestem chrzestnym tego nastolatka i chciałbym sprawić mi odrobinę radości.
12.02.2016 21:41 #Ada33
Jeżeli jest to 18-latek to na pewno dobry plecak na laptopa z Brytyjka.pl będzie fajnym pomysłem. Dzisiaj młodzież nie może się w większości przypadków obyć bez laptopów, tabletów i innych sprzętów tego typu, wobec czego warto zafundować im coś, w czym będą mogli bezpiecznie je przenosić. Poza tym we wspomnianym przeze mnie sklepie jest naprawdę bardzo duży wybór i na pewno uda się znaleźć ciekawy plecak:)
20.02.2016 21:04 #nela88
Osiemnaste urodziny są najbardziej wyjątkowe. Warto wybrać jakiś naprawdę wyjątkowy prezent, coś po czym wspomnienia zostaną z obdarowaną osobą na całe życie :). Może jakiś voucher na lot w tunelu aerodynamicznym lub lot na motolotni (link do vouchera)?
29.02.2016 15:11 Agnes321
Może jakieś gadżet w stylu dobrych, szpanerskich słuchawek, albo np. dobrej myszki do gier, jeżeli jest typem grającym w gry :D. To są ekonomiczne prezenty, jeżeli chodzi o coś droższego to może Kindle, jak czyta książki? Ja bym się bardzo ucieszyła z takiego prezentu :D
20.04.2016 17:43 urszula
Młodzież zaczytuje się książkami Harry Potter. Wiec może taki prezent książka
Sama mam zamiar ją kupić synowi, bo mu brakuje tego tomu do kompletu. To chyba jedyne książki ktore moj syn czyta od deski do deski.
10.05.2016 15:00 #kaja
Na 18 tylko http://motoprezent.pl/ , teraz nawet na torze Żerań będzie motoprezent organizował event. Można przyjsc porozglądać się jak to wszystko wygląda.
11.05.2016 11:56 aga_n
Może telefon?
03.06.2016 18:30 Nick
Wydaje mi się, że dobrym prezentem na osiemnastkę byłby np jakiś voucher typu skok na bungee czy lot balonem. Tego typu podarunki stają się ostatnio coraz popularniejsze, bo zapewniają niesamowite emocje. Sam zastanawiam się, czy nie wręczyć czegoś takiego mojemu chrześniakowi za rok.
wpis modyfikowany 1 raz, 03.06.2016 18:36 
01.08.2016 10:54 #mirle
Moja siostra jakis czas temu konczyła 18 lat.... Złożyliśmy się z rodzicami i podarowaliśmy jej w prezencie porządny zegarek. Doszliśmy do wniosku, ze 18 lat to powazna data i postanowiliśmy dac jej coś co przyda jej się na przyszłośc.... Jestem zdania,ze jest to zdecydowanie lepszy prezent niż jakies głupoty, gadzety, które potem jedynie zajmują miejsce na półkach i nie wiadomo co z tym za bardzo robić.

Polecam zerknąć sobie na ta stronę:
http://zegarki-fossil.pl/

Jest tutaj katalog zegarków firmy Fossil. Kupilismy własnie zegarek tej firmy. Wbrew pozorom w sklepach internetowych można je kupić w dobrych cenach.
28.08.2016 16:11 Mirkaa
Jeżeli chodzi o prezenty 18 uważam, że powinny być praktyczne lub pamiątkowe bo te wszystkie śmieszne gadżety później lądują w koszu. Według mnie na takie okazje sprawdzają się portfele męskie czy damskie, biżuteria lub po prostu pieniążki.
20.10.2016 13:56 #Wiola 26
Rzeczy to tylko zbędne materie, a na stare lata będziemy wspominać to, co przeżyliśmy. Nikt nie będzie pamiętał, że aaa na 18 naste urodziny to ja dostałam pokrowiec na laptopa lub zegarek. Myślę, że popularne teraz "prezenty marzeń" mogą zaskoczyć każdego. I tutaj najistotniejsza jest kwestia jest finansów, ale zakładam, że na prezent dla chrześniaka/chrześniaczki można przeznaczyć więcej pieniędzy. Jeżeli nam zabraknie kasy to możemy wesprzeć się pozyczką. Zawsze aktualny ranking mozna znaleźć na https://loando.pl/
18.11.2016 10:07 #molly
Myślę że na taką okazję równie dobrze sprawdzi się voucher na jazdę sportowym samochodem motoprezent.plalbo jakaś inna opcja zależnie od upodobań chłopaka, prezent związany z motoryzacją jest idealny dla faceta w każdym wieku
30.11.2016 10:40 Beata7
Ja swojemu synowi na 18 kupilam kamere sportowa 360 z goclever. Swietny sprzet, nagrywa w dobrej jakosci, mlody sie bardzo cieszyl.
wpis modyfikowany 1 raz, 30.11.2016 10:41 
07.12.2016 17:09 #mirandaooo
My składaliśmy się na zegar ścienny dla koleżanki bo spodobał jej się taki duży ścienny z Zegary JVD. Coś do domu to zawsze udany prezent, jak się nie wie, warto podpytać.
16.12.2016 13:17 Gokoszer
Mój brat miał w tym roku 18. Ode mnie dostał słuchawki, a jego dziewczyna w tym samym wieku dostała od rodziców kurtkę motocyklową. Wszystko zalezy od upodoban. Na wszelkie wypadek pooglądaj jakieś sprzęty do gier albo muzyki, zobacz tez kurtki damskie. Jako kobieta lepiej sie znam na takich ciuchowych prezentach, zobacz sobie ten sklep - http://www.ceneo.pl/Kurtki_damskie . Oni tam mają tez jakąś oferte dla facetow tylko musisz przejrzeć sobie stronke.
18.12.2016 20:39 #bryggida
mój młodszy brat dostał na osiemnastkę kamerkę sportową z teletorium i zabrał ją na wakacje, a teraz też na święta :D
19.12.2016 10:23 srokaola
Według mnie dobrym pomysłem na prezent są jakieś dobre jakościowo buty, tylko wiadomo, że trzeba obdarowywaną osobę dobrze znać żeby po pierwsze trafić w gust a po drugie znać rozmiar. Ja mojej siostrze pod choinkę kupiłam świetne botki stąd http://aligoo.pl/producent/rylko i jestem przekonana, że będzie zadowolona, a w ostateczności to akurat w tym sklepie nie ma problemu z ewentualną wymianą. Ale myślę, że jeśli kogoś zna się tyle lat to całkiem łatwo trafić w gust :)
18.01.2017 13:25 #getem
Na 18-tkę nadaje się świetnie jeden z tych prezentów motoprezent.pl można wybrać przydatne szkolenie albo czystą frajdę z jazdy po torze! :)
29.01.2017 22:19 #neimka
może okulary vr? w teletorium mają fajne modele
14.02.2017 00:29 #leanek
a może jakieś fajne słuchawki? w teletorium mają fajne modele, no i spory wybór
20.02.2017 11:39 mella
możesz zrobić oryginalną koszulkę w drukarni w sieci generatorkoszulekgeneratorkoszulek - dasz niepowtarzalny napis i będzie szał :)
20.02.2017 11:41 mella
taki prezent nie musi byc drogi, by był wyszukany , możesz zrobić oryginalną koszulkę w drukarni w sieci generatorkoszulekgeneratorkoszulek - dasz niepowtarzalny napis i będzie szał :)
27.03.2017 20:01 #anetaF
Dla koleżanki składałyśmy się na zegar z zegary-jvd.pl Lubi jazz i jeden zegar od nich idealnie jej pasuje do pokoju w stylu retro.
27.03.2017 20:02 #anetaF
Dla koleżanki składałyśmy się na zegar z zegary-jvd Lubi jazz i jeden zegar od nich idealnie jej pasuje do pokoju w stylu retro.
28.03.2017 00:34 #sisi8
może drona? widziałam w teletorium całkiem niedrogie
29.03.2017 08:59 #trash
w teletorium to syf z aliexpress sprzedają z marżą 300%
29.03.2017 15:51 Lucjana
Moim zdaniem radość takiemu nastolatkowi sprawi http://ispot.pl/ipad-ipad-mini-4. Jestem pewna, że będzie się wszystkim chwalił jakiego fajnego ma chrzestnego. A po za tym pewnie niedługo będzie szedł na studia. A tam mu się taki gadżet bardzo przyda. Widzę to mojej siostrzenicy, która musi targać na uczelnie laptopa. A taki ipad jest nie dość, że poręczniejszy to spokojnie może takiego laptopa zastąpić.
07.04.2017 18:24 #Kolda884
To już tak na prawdę zależy dla kogo. Ja ostatnio dla chłopaka kupiłam poduszkę podróżna z masażerem w http://www.lefant.pl/ bardzo się ucieszył i to był dopiero strzał w dziesiątkę.
09.04.2017 11:21 #BognaX
#trash napisał(a) 29.03.2017 08:59

w teletorium to syf z aliexpress sprzedają z marżą 300%
Ja tam kupowałam w Teletorium już kilka rzeczy, każda z nich się sprawdza i nie były wcale drogie więc nie rozumiem o co ci chodzi :)
10.04.2017 14:19 #Yogi
Jak nie masz pomysłu i kasy na prezent, to zrób tort. To bardzo bezpieczny i sprawdzony prezent. Ciekawe wzory masz na http://ciasta.wroclaw.pl/
11.04.2017 09:05 sulejowek03
Ja dałbym coś własnoręcznie w drewnie zrobionego.
17.05.2017 09:23 #moczas
Ja zamówiłem drona wyścigowego z http://electronics.waw.pl, bo kumpel odkąd wyszły drony jest w nich bardzo zafascynowany także mysle, ze z prezentem trafilem najlepiej :)
23.06.2017 18:58 #AnitkaS
Moja chrześniaczka dostała ode mnie lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie bo jej brat mi jej o tym podpowiedział, że coś takiego sie jej marzy. I do tego biżuterię z grawerem dostała nosi cały czas wiec się chyba spodobało.
01.07.2017 17:00 dominikgala
Wybieranie prezentu to dla wielu osób bardzo czasochłonne zadanie. Nic zatem dziwnego, że przyszłość wydaje się należeć do serwisów ułatwiających to zadanie. Ja ostatnio natknąłem się na stronę Prezent Marzeń, która wydaje się być pomocna w szybkim znalezieniu tego, co może być dobrym prezentem, bez względu na to czego szukasz.
03.07.2017 08:57 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
22.07.2017 14:41 #joulie
może jakieś wypasione słuchawki, pad do gier albo dron? w teletorium jest sporo takich gadżetów :)
24.07.2017 09:29 urszula
Może dobrej klasy zegarek. Zobacz sobie propozycję zegarków męskich Bardzo ciekawy wybór. Rożne wzory, kolory tarcz, paski lub bransolety. A dodatkową zaletą są ceny w tej chwili promocyjne.
02.08.2017 22:31 #samantha
Ciekawym pomysłem na 18-tkę może być voucher spa - który potem można wykorzystać na masaż, zabieg lub rytuał. Polecam szczególnie dla dziewcząt :)

30/495 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie