REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prezent dla przyjaciółki?

19.06.2017 06:01 Onura
Chcę zrobić przyjaciółce prezent i nie wiem, czy to dobry pomysł. Zamówię pendrive
29.08.2017 06:41 #ancia
Nie wiem czy pendrive, a może coś do tego chociaż? Na przykład ja zamawiałam nie dawno koleżance na https://winezja.pl/# zestaw win, akurat postawiłam na białe bo wiem że uwielbia i bardzo się cieszyła bo sama to raczej nigdy sobie takiego porządniejszego wina nie kupi
30.08.2017 14:32 sferu1984
Ja ostatnio siostrze musiałem prezent urodzinowy kupić. Że nie miałem zielonego pojęcia co mógłbym wziąć, koleżanki z pracy poleciły mi takie coś Revlon Ultimate Glam Manicure Set argumentując, że przecież każda kobieta dba o paznokcie. Jak dla mnie wygląda to troszkę jak narzędzie chirurgiczne ale solenizantka była nim zachwycona. Nie mogła mi się nadziękować. Ostatnio jak z nią rozmawiałem mówiła, że działa świetnie i jest zachwycona ilością i różnorodnością elementów. Więc wychodzi na to, że to dobry prezent dla kobiety!
wpis modyfikowany 1 raz, 30.08.2017 14:33 
30.08.2017 14:51 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...
18.09.2017 09:40 accio_czekolada
Proponuję wspólną (albo i nie) wizytę w spa, albo kurs tańca np. współczesnego. A jeśli są to za duże koszty to przejrzyj inne pomysły. podarujkarte.pl/pomysl-na-prezent/ prezenty/dla-przyjaciolki/
18.09.2017 10:09 #marketing szeptany
super, wspaniale, cudownie.
Dobry portal nie potrzebuje takiej szmacianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
REKLAMA
23.10.2017 12:48 #Ala55
Uszyj jej coś sama na prezent! Może np. kosmetyczkę? Mam super przepis z Przepisnaszycie, z którego kiedyś szyłam dla siebie kosmetyczkę i efekt był niesamowity. Wybierzesz jakiś dobry i ładny materiał, a Twoja przyjaciółka na pewno będzie zachwycona :) i doceni, że się postarałaś, a nie poszłaś na łatwiznę :)
23.10.2017 13:54 #magdalena j
Pod warunkiem, że ma się do tego talent. Niestety ale ja go nie mam i dlatego kupiłam przyjaciółce w jagodowymkocie fajne poduszki na jej narożnik, co prawda sama mi w pewnym stopniu podsunęła ten pomysł.
24.10.2017 20:34 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
26.10.2017 13:33 #laila
Bardzo fajne rzeczy do domu znajdziesz w tym sklepie Duka, ja tam często zamawiam. Na pewno znajdziesz cos idealnego na prezent, może kieliszki czy jakas porcelanę?
26.10.2017 14:44 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... .,
14.12.2018 19:16 jjusti18
Pendrive? Nie wiem... Nie jestem przekonana czy będzie to dobry pomysł na prezent. A co powiesz przykładowo na prezent w formie badania Nutrifit z Medistore? Wiesz to, co każdy z nas ma zapisane w genach jest niesamowite. Na podstawie jeszcze odpowiednich badań można lepiej poznać potrzebny naszego organizmu. Dlatego w późniejszym etapie będzie można dobrać odpowiednią dietę dla twojej przyjaciółki, dzięki której lepiej się poczuje. Myślę, że taka opcja na prezent jest całkiem przyzwoita.
08.01.2019 20:52 #bananana
A co powiesz na biżuterię lub portfel ?:) To są takie prezenty które będą z nią przez kilka lat dodatkowo są bardzo praktyczne ;) Ja prezenty tego typu kupuje zawsze na http://https://www.e-azur.pl/ ;) Jest to sprawdzone i jeszcze nigdy się nie zawiodłam;) polecam zajrzeć może coś ciekawego znajdziesz ;)
21.01.2019 13:53 renelka
Ja przyznam, że bardzo bym się ucieszyła z kosmetyków. Jeszcze gdyby to były mojej ulubionej marki https://sklep.barwa.com.pl/ to naprawdę byłabym mega zadowolona. Fajne kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, do kąpieli. Polecam.
14.03.2019 12:05 #Agata
Ja mojej chyba kupię zegarek w stylu jordan kerr albo coś, bo ostatnio narzeka, że jej się bateria zepsuła i że jej niedomyślny facet nie chce kupić zegarka. Od tego są przyjaciele w sumie ;)
15.03.2019 08:56 #Roksana24
ze względu, że moja psiapsi lubi słodycze to kupiłam jej cały kosz z bombonierkami, czekoladami i wysłałam do niej kuriera z poczty kwiatowej. Nie spodziewała się ode mnie takiego prezentu. Mówiła, że kurier co kosz przyniósł całkiem całkiem był i oko zawiesiła :) Poszłam do niej wieczorem to do kawki czekoladki wyjęła. Bardzo dobre były :)
REKLAMA
29.03.2019 12:26 #kaska94
Dobrym pomysłem na prezent jest wszystko co może spodobać się obdarowywanej osobie. W zależności od tego jak bardzo znamy 2 osobę tak bardzo nasz prezent będzie się wpasowywał w gusta osoby która go dostaje. Najłatwiej dać prezent osobie którą dobrze znamy, ja tak mam z siostrą. Mi udaje się kupno czegoś co jej się podoba a jej czegoś co mi się podoba. Ze względu że Gosia jest kawoszką zawsze dostaje coś związanego z kawą ostatnio dostała różne kawy ziarniste z palarni kawy.
03.04.2019 13:46 #Elka
Najlepszym i najbardziej oryginalnym prezentem dla każdego na każdą okazję jest voucher na przejazd sportowym autem. Ja kupowałam takie vouchery bratu oraz tacie w Devil-Cars i obaj byli zachwyceni emocjami i adrenaliną towarzyszącą im podczas przejazdu. Wybór auta nie należy do najłatwiejszych, bo mają ich bardzo dużo. Jeżdżą na 15 torach w całej Polsce, więc każdy znajdzie odpowiednią dla siebie lokalizację. Zakupu należy dokonać przez ich stronę internetową. Wszystko łatwo i szybko a zadowolenie z prezentu gwarantowane 100% :)
05.04.2019 15:10 ivonicz
Muszę przyznać, że też chcę kupić prezent dla swojej przyjaciółki i oglądam te personalizowane kubki w sklepie https://illu.pl/ . Co powiecie o takich pomysłowych grafikach? Można też wykreować jakąś swoją własną. Muszę pomyśleć też, co bym chciała, aby na kubku było napisane. Coś mi się wydaje, że to będzie trafiony upominek. Taka indywidualna i osobista pamiątka, do której dołączę specjalną dedykowaną kartkę z życzeniami.
08.04.2019 08:50 #Nina32
Moja psiapsióła to uwielbia słodycze jak miała urodziny to zamówiłam jej kosz słodyczy i tort z poczty kwiatowej. I to był super prezent. Tak jej tort posmakował, że zjadała 2 duże kawałki. Czasem małe prezenty są najfajniejsze i cieszą :)
15.04.2019 11:08 #Darek12
A może postaw na coś ładnego a praktycznego zarazem. Myślę, że takie bukiety z ręczników byłyby dla przyjaciółki całkiem ok.
17.04.2019 12:50 #danjan78
Polecam zakupić przyjaciółce kremy i maści Colostrum, które są wygodnym sposobem na odmłodzenie skóry i poprawę jej wyglądu :)
17.04.2019 13:58 Magdalenka23
Może ładna pościel do sypialni?
02.07.2019 14:52 #natkak88
Fotoprezenty to zawsze fajna opcja. Ja przyjaciółce i sobie zamówiłam takie same T-shirty z naszym wspólnym zdjęciem na Foto4u https://www.foto4u.pl/fotot-shirty i super to wygląda.
06.08.2019 22:35 #Moniczka232
Uwielbiam dostawać prezenty, ale jeszcze bardziej lubię je dawać! Swojej przyjaciółce, która ostatnio ma fioła na punkcie ćwiczeń kupiłam hantle w sklepie Casada. Daje sobie z nimi radę lepiej niż nie jeden facet! Także polecam każdy prezent dostosować indywidualnie, a jeśli nie potrafimy to zostaję nam klasyka - kosmetyki, perfumy, kwiaty, czekoladki ;)
08.08.2019 15:43 natalia22
Hej :)
Według mnie świetnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki są kosmetyki lub granatowa sukienka z dekoltem V, która z pewnością przyda się jej na co dzień lub na specjalne okazje :)
09.08.2019 21:20 #alicea
Myślę, że przyjaciółce na pewno spodoba się fajny ciuszek lub buty. Może w stylu sportowym, np. https ://www.czasnabuty.pl/pol _m_Obuwie-damskie _Buty-sportowe-i-trampki- damskie-112. html. Trzeba znać tylko rozmiar.
12.08.2019 13:38 #maniek11
tu znajdziesz fajne propozycje prezentów
21.08.2019 14:25 #Danek11
Fajne propozycje ;)
29.08.2019 10:18 lizawietta
Mnie wybór oryginalnego prezentu niejednokrotnie przysparza wielu problemów. Często szukam w sieci propozycji, co mogłabym kupić bliskiej osobie. Kiedyś czytałam na http://www.pinesska.pl artykuł na temat prezentów, gadżetów dla miłośników filmów i seriali. Tak naprawdę, kupując prezent dla osoby, która jest fanem konkretnego serialu lub filmu, mamy do wyboru dużą liczbę gadżetów związanych np. z konkretnym bohaterem.
05.09.2019 21:32 #aga77
Ja bym podarowała przyjaciółce jakiś fajny ciuszek albo buty, może któreś z tych botków https ://www.czasnabuty. pl/pol_m_Obuwie-damskie _Botki-damskie- 103.html. Powoli zbliżają się urodziny mojej przyjaciółki i taki prezent jej dam.
09.09.2019 15:22 #Jagodzia
Jak dla przyjaciółki, to myślę że ważne będziesz że spędzisz z nią czas ;)
Moja przyjaciółka raz wzięła mnie na babski weekend. Było to na moje 30-ste urodziny, do końca nie wiedziałam gdzie mnie zabiera :D
Były zabiegi w SPA, jacuzzi, pyszne jedzonko i cały dzień na nartach na przyhotelowym stoku, a to wszystko w Rytrze, gdzie moim zdaniem jest piękniej niż gdziekolwiek!
Teraz sama patrzę na pakiety, żeby wrócić tam z rodzinką. www.ryterski.pl/

359/3890 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Pozyczki wszelkiego rodzaju detali Ta wiadomosc skierowana jest do osób indywidualnych, które potrzebuja specjalnej pozyczki na odbudowe zycia. Poszukujesz pozyczki, aby ozywic swoja dzialalnosc lub na realizacje projektu, albo kupic mieszkanie, ale bankowosc zostala zablokowana lub bank zostal odrzucony. Jestesmy gotowi udzielic pozyczek od 2000 do 35 000 000 euro kazdemu, kto jest w stanie spelnic te warunki. Z rozsadna stopa procentowa niezaleznie od obszaru, w którym chcesz isc do przodu. Wiec jesli potrzebujesz pozyczki, nie wahaj sie z nami skontaktowac, aby dowiedziec sie wiecej o naszych warunkach. E-mail: mcaldaras709@gmail.com

Usługi transportowe
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na narty/ wyjazdy narciarskie / snowboardowe Wynajem busów oraz autokarów turystycznych Ibatur na narty: - wyjazdy narciarskie, - dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. Więcej informacji: http://ibatur.pl/wynajem-autokarow/

Kupię mieszkanie
 Kupię nieruchomości z każdym problemem: lokator, dożywocie, służebność, udziały. 607333807

Grunt sprzedam
 Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim ( numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono ) Działki położone nad Zalewem Solińskim, 50 m od wody, w miejscowości Olchowiec w gminie Czarna w województwie podkarpackim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Chrewt 6, przeznaczone są na cele usług turystycznych i rekreacyjnych oraz zabudowy letniskowej. Działki wyróżnia doskonałe położenie, przepiękne widoki i bliski dostęp do wody ( 50 m ), co gwarantuje idealny odpoczynek na działce. Cena - 205 zł/ m2 Kontakt: biuro@mikrotech.com.pl 601068415

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA