REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA

Preparaty na odchudzanie

26.07.2016 23:01 wisenka6
Stosujecie jakieś preparaty na odchudzanie? jak długo i jakie dały efekty?
29.07.2016 00:18 pruszynka
Od miesiąca piję napoje https://slimonade.pl/, zdrowo się odżywiam i ćwiczę 3 razy w tygodniu. Schudłam 4 kg. Jestem zachwycona. Mam energii za dwoje. Stosowaliście?
29.07.2016 01:23 ewkaa
Jeżeli szukacie skutecznego środka, który wspomaga odchudzanie, mogę polecić Fibra Vitale - to mieszanka ziołowa pozytywnie działająca na cały układ pokarmowy. Przyśpiesza przemianę materii, normuje poziom cholesterolu. Wiele osób stosuje ją również w przypadku problemu z zaparciami.
02.08.2016 22:29 #moskwa
Suplementacja jest bardzo ważna w odchudzaniu przekonałam się o tym jak się odchudzałam. Bez suplementacji, okropne zatrzymania wody w organizmie, redukcja w pewnych etapach stała, waga i obwody nie drgnęły. Zaczęłam stosować suplementacje therm line fast i to było już całkiem inne odchudzanie, lepsze , szybsze. Skład suplementu jest bardzo bezpieczny, ziołowy.
05.08.2016 15:36 wwojtek84
Myślę, że warto zapytać tutaj. Wprawdzie nie są to preparaty, ale chyba sprawa jest coraz bardziej modna.
REKLAMA
19.08.2016 13:50 #malrika
Typowych preparatów na odchudzanie raczej nigdy nie stosowałam ale dobroczynny glukomannan czyli błonnik naturalny jak najbardziej mogę polecić, poza uregulowaniem pracy jelit ma jeszcze wiele innych zaletGlukomannan
31.01.2017 20:30 alpaczino
czytałam o przypadkach gdzie african mango wręcz działało cuda
19.02.2017 18:25 Kasiunia
Takie tabletki nie odchudzają tylko wspomagają proces odchudzania. Ja brałam z polecenia trenera personalnego therm line fast ale bez diety i ćwiczeń się nie obeszło. Jeśli już brać jakiś suplement to tylko taki na naturalnych składnikach.
05.03.2017 20:05 #Karina Janicka
Oczywiście, bez odpowiedniej diety, jak i regularnego wysiłku fizycznego nie ma szans na skuteczne odchudzanie. Sama sporo czytam na temat różnych sposobów odchudzania i nawet ostatnio natrafiłam na świetną stronkę, a mianowicie http://www.aktywnienaplus.pl/ i muszę Wam powiedzieć, że można tam znaleźć naprawdę całe mnóstwo wskazówek, dotyczących zdrowego odchudzania, diet jak również generalnie aktywnego życia. Na pewno warto tam zajrzeć:)
13.03.2017 18:48 #emilyy
U mnie świetnie się sprawdziło Piperine Max z wyciągiem z czarnego pieprzu: https://www.piperinemax.pl/ Ma naturalny skład i fajnie wpływa na pracę organizmu :) Biorę od początku roku i zruciłam już prawie 10 kilo.
13.03.2017 20:26 #jakub42
Niezłe preparaty na odchudzanie dajecie, spoko propozycje !
-------
usługi detektywistyczne warszawa
04.04.2017 11:51 jjusti18
..
wpis modyfikowany 1 raz, 04.04.2017 12:14 
04.04.2017 12:14 jjusti18
Witam wszystkich,
ja osobiście nie jestem zwolenniczką jakichkolwiek preparatów na odchudzanie, uważam że nie pomagają a zatruwają tylko organizm. Najskuteczniejszą metodą na schudnięcie jest dieta oraz wykonywanie różnych ćwiczeń. Ja od miesiąca biegam, pije dużo wody, ograniczyłam słodkości i tłuszcze- są widoczne efekty już. Na tym blogu również znajdziecie ciekawe informacje: http://sklepgwinner.pl/blog
wpis modyfikowany 4 razy, 05.04.2017 17:31 
REKLAMA
28.04.2017 21:29 #zapałaa
Ja się wspomagam przy odchudzaniu preparatem z Alg Borje Agltabletter. Wspomaga trawienie, oczyszcza organizm z toksyn...także działa kobietki a nie szkodzi bo jest z naturalnych składników http://sklep.alg-borje.pl/
23.10.2017 20:32 #trenerAlbert
Zacznij przemianę z trenerem personalnym oraz dietetykiem. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie. Mieszkam w Józefosławiu pod Warszawą. Serdecznie zapraszam na konsultacje, wspólne treningi (siłownia, dom, plener), czy indywidualnie ułożone diety. Większość usług wykonuję w Warszawie i okolicy. Jednakże duża część możliwa jest również online.

Co zyskasz współpracując ze mną?
- skutecznie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej,
- odbędziesz motywujący trening personalny (siłownia, outdoor),
- ukształtujesz, wymodelowanie sylwetkę,
- poprawisz wyniki siłowe,
- rozbudujesz proporcjonalną masę mięśniową,
- poprawisz wydolność, wytrzymałość, czy sprawność fizyczną,
- polepszysz swoje samopoczucie poprzez trening,
- zlikwidujesz cellulit,
- zmniejszysz wady postawy,
- otrzymasz plan żywienia oraz treningu - układany zawsze indywidualnie pod Ciebie,

Szczegóły jak cena, referencje, warunki współpracy znajdują się tutaj:
www.albertkosmider.pl
09.11.2017 19:48 marios
Preparaty są niezdrowie, w kwestii odchudzania sprawdź sobie ofertę LiveDiet24.com, bo są specjalistami w Warszawie w walce z otyłością, z tego co mi wiadomo.
10.11.2017 16:09 Luna077
Raczej też nie polecałabym stosowania żadnych preparatów bo mogę one siać prawdziwe spustoszenie w organizmie. To nad czym ja się z kolei zastanawiam to nie tyle samo odchudzanie, co usunięcie cellulitu w tym miejscu - http://emsstudiourody.pl/ - gabinet kosmetyczny (Warszawa - Ursynów), gdzie w profesjonalny sposób usuwają takie niezbyt ładne elementy ciała :D
10.11.2017 22:26 #wwlssie
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
07.12.2017 22:11 Polia
Nie mam przekonania do takich środków, wszystko co potrzebne do utraty kilogramów to motywacja. Trzeba najpierw popracować nad nią, a potem dopiero zabierać się porządnie za zrzucanie nadmiaru tu i ówdzie. Bardzo inspirujące są filmiki na blogu http://mistrzmotywacji.pl/, gdzie autor opowiada o bardzo istotnych kwestiach. Wbrew pozorom nie zawsze jest mowa typowo o odchudzaniu, ale przecież motywację można odnieść do różnych aspektów w naszym życiu. Myślę, że warto w wolnej chwili zaglądać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może nam się przydać, zarówno w kwestii zawodowej, jak i osobistej.
08.12.2017 10:04 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
25.05.2018 09:24 #Kozi
Wy i te Wasze preparaty na odchudzanie... Nie wierze w takie rzeczy, nie wiadomo nawet co w tych składach jest. Mi wystarczy, że stosuję zdrową dietę, w której jest dużo błonnika. Uzupełniam go jedynie FibraVitale, bo miałam problemy z jelitami gdy zaczęłam jeść więcej strączkowych produktów. Zioła zawierają siemię lniane, babkę płesznik i babkę jajowatą także bardzo dobrze wpływają na oczyszczanie organizmu i jest to 100 razy lepsze niż jakieś leki, preparaty, suplementy itd
25.05.2018 09:29 #syf rekklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
20.06.2018 12:58 karynla32
Dokładnie popieram poprzedniczkę.. To już jest żałosne. Ciężko w Internecie o dobrą opinię. Ja brałam 2 miesiące african mango i jakoś nikt nigdzie nie zachwala tylko jakiś sh..t za miliony.
20.06.2018 13:39 #Aleksa
african magno jest dopiero żałosne xD szkoda że nie american banana
21.06.2018 08:50 #Miczalina9
Moim zdaniem nic nie da tyle co dobry dietetyk. https://ranking.abczdrowie.pl/ żadna dieta ułożona samodzielnie nigdy nie przyniesie takich efektów i nie wyrobimy w sobie zdrowych nawyków żywieniowych.
22.06.2018 13:59 #syf reklamaa
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

23.06.2018 10:51 #Blisterka
W ostatnim czasie bardzo spopularyzowała się dieta np. dieta dr Dąbrowskiej, w której dużą rolę odgrywają właśnie owoce i warzywa. Jak wiadomo można je spożywać pod postacią soków i koktajli. To świetne rozwiązanie właśnie dla osób, które korzystają ze specjalnych diet warzywnych lub sokowych np. Gersona, post Daniela, post Ewy Dąbrowskiej. Ze swojego doświadczenia w tym temacie mogę polecić wyciskarkę wolnoobrotową Muke klasy premium. Pozwala przygotować soki i koktajle z dosłownie wszystkich warzyw i owoców: twardych, miękkich, traw, liści, korzeni np. imbiru itp. Idealna do diet sokowych-warzywnych-owocowych itp.
04.07.2018 13:09 #grabinska
Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
04.07.2018 14:26 #syfiassta reeklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
27.07.2018 11:00 #anka88
Z czystym sumieniem mogę polecić Biphasic Slim. Kuracja trwa 6 tygodni, po których naprawdę widać efekty, u mnie poszło 10kg więc całkiem w porządku. Nie ma śladu już po odstającym brzuchu czy boczkach. Pomimo, że się trochę obawiałam zamówiłam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Dominika, 732 845 431). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.
27.07.2018 12:14 #ssyff reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ?? ??

136/3162 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Kupie Twoje Auto ! Zadzwoń : 531 305 163

Finanse
 Pożyczki Pod Nieruchomości i Grunty Rolne Warunki pożyczki - na okres roku, z możliwością przedłużenia pożyczki, - bezpieczna pożyczka, umowa sporządzona w obecności notariusza, - możliwość karencji w spłacie pożyczki, - na dowolny cel, - szybka procedura (od wstępnej decyzji do podpisania umowy nawet w 24 godz.), - minimum formalności (nie wymagamy żadnych dokumentów finansowych), - w ofercie także leasing nieruchomości, - w przypadku gruntów rolnych zabezpieczenie wierzytelności tylko poprzez wpis w dziale IV księgi wieczystej (hipoteka), - wielkość gruntów rolnych minimum 4 hektary. Podpisujemy umowy na terenie całego kraju ! Kontakt: Tel. 570 901 401, email: hipoteczne@poczta.pl Informacje szczegółowe na naszych stronach: http://pozyczki-hipoteczne.ewizytowki.com http://hipotekapodgrunty.ewizytowki.com

Działkę budowlaną sprzedam
 Witam. Sprzedam działkę budowlana w miejscowości Zakręt k/Warszawy ul. Trakt Brzeski 4. Świetna, malownicza lokalizacja, blisko do Warszawy, dookoła zabudowa jednorodzinna i mnóstwo zieleni. Wymiar 30x40 (szer. x dług.), własna utwardzona droga dojazdowa, prąd. Cena wyjściowa 280 000 zł do negocjacji. tel. 731-007-199

Usługi motoryzacyjne
 NUMER EORI DLA TWOJEJ FILRMY EKSPRESOWO I WSZYSTKO PRZEZ INTERNET Nadamy Twojej firmie numer EORI nawet w 24h Nie chodź po urzędach , nie stój w kolejkach - załatw z nami wszystko przez internet. Każdy przedsiębiorca sprowadzający lub wysyłający towar choćby jednorazowo z poza unii europejskiej musi posiadać unikalny numer EORI , jesteśmy jedną z kilku firm w całej Polsce , która pomoże waszej firmie w uzyskanie tegoż numeru. Obsługujemy cały kraj i wystawiamy faktury VAT. Pełen zakres dla firm i osób fizycznych. Zarejestrujemy za Państwa pojazd: - rejestracja pojazdów zakupionych w kraju i za granicą, - przesiedlenia mienia - tłumaczenia przysięgłe - urząd celny - akcyza, zwrot akcyzy, - urząd skarbowy - vat23, vat24, vat- 25, - eurotax - darmowa wycena pojazdów, - opinie rzeczoznawców (legalnie obniżamy akcyzę do 65%), - ubezpieczenia OC, AC, NNW Będziemy reprezentować Ciebie we wszystkich urzędach w całej Polsce !

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA