REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

prawnika

23.01.2003 17:47 #pola
Kochani! Może wśród Was jest jakiś prawnik, albo chociaż ktoś kto prawo zna.Bardzo pilnie potrzebuje porady, lub konsultacji w prostej sprawie rodzinnej. Albo może znacie kogoś, kto za niewielką opłatą mi pomoże!Będę wdzieczna.
23.01.2003 22:05 #martyna
A próbowałaś po prostu poszukać w Internecie na podstawie jakiegoś hasła? Jak nie to spróbuj pod poniższym adresem - są tam wymienione fundacje, które udzielają kobietom bezpłatnych lub nie telefonicznych lub nie porad m.in. z zakresu prawa rodzinnego:
www.oska.org.pl/informator
Potem trzeba wejść w "Porady prawne" i zjechać na dół do lokalizacji warszawskich.
Pozdrawiam.
24.01.2003 17:11 #pola
Martyna!~Wielkie dzięki. Pomogli mi prawnicy z Gazety Wyborczej. Sprawa jest bardzo prosta ale dla mnie laika w sprawach prawa ta konsultacje dużo dała. Pozdrawiam.
24.01.2003 18:43 #kopernik
Pola! Skończyłem prawo- chętnie Ci pomogę- jak masz jeszcze jakies pytania pisz- na moją skrzynkę- filip@onet.poczta.pl.Pozdrawiam.
24.01.2003 21:37 #historyk
znam dość dobrze prawo administracyjne i oświatowe- chętnie służe w tycgh dziedzinach pomocą. Krzysztof-Madej@wp.pl
REKLAMA
26.01.2003 01:39 #pola
Historyku!Ja potrzebuję porady z dziedziny prawa rodzinnego i opiekuńczego- czy w tych tematach czujesz się na siłach??Chodzi tu o sprawę bardziej opiekuńczą niż rodzinną....
26.01.2003 19:11 #historyk
Napisz do mnie, to przejrzę kodeks rodzinny i opiekuńczy i postaram ci się jakoś doradzić.
27.01.2003 18:17 #pola
O.K!
Piszę do Ciebie!!!
07.12.2016 14:04 compfin
Jeśli szukasz sprawdzonej kancelarii, polecam http://www.kancelariabarabasz.pl/.
04.07.2017 18:31 wwojtek84
Osobiście wiem, że tu udzieliliby Ci porady w ... rodzinnej, ale ten prawnik jest z Krakowa, więc nie wiem, czy Cię to urządza.
REKLAMA
13.09.2017 00:00 compfin
Dam Ci jeszcze jeden namiar na Adwokat z kancelarii http://adwokatklodzko.com/ - bardzo dobrze radzi sobie w sprawach rodzinnych. Reprezentowała mnie podczas rozwodu.
18.09.2017 10:29 Skolias
A no dzięki za namiar kolego.
___
Zapraszamy do odwiedzenia strony z randkami: http://polishwomen.co.uk/
wpis modyfikowany 1 raz, 18.09.2017 10:30 
27.01.2018 18:46 #Amelia
W Warszawie jest jeszcze bardzo dobry adwokat , pani Magdalena Grześkowiak , która zajmuje się prawem rodzinnym i jest to bardzo rzetelny mecenas ,Ale o co dokładnie chodzi ? Chodzi o rozwód ? alimenty czy podział majątku ?
02.02.2018 11:59 #anna.ej22
Kancelaria WS LEX, sama korzystałam. Profesjonalnie, fachowo, solidnie. Z dobrymi cenami. Telefon do kancelarii +48 667 61 79 15
02.02.2018 13:23 #kasssandra
a ja nie polecam
REKLAMA
02.02.2018 15:27 #Dembko
W sprawach rodzinnych mogę jedynie odesłać do mec. Ingemara Grom bardzo profesjonalne podejście, które w sprawach rodzinnych jest niezbędne. Co więcej jeśli dojdzie do współpracy i będzie konieczność reprezentowania Was w sądzie macie pewność, że Pani Grom będzie to robić osobiście, a to wielka zaleta. Kontakt do kancelarii macie tutaj http://www.privatelawyers.pl/
09.02.2018 09:17 Terfenes
W takich sprawach najlepiej iść od razu do prawnika.
Mi pomagał ten http://www.kancelariapuk.pl/ i byłem bardzo zadowolony. Profesjonalista w każdym calu.

194/6602 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Leśne przedszkole po francusku Międzylesie www.cudanakiju.pl 791-282-828

Poszukuję do wynajęcia
 Witam, jestem mama czteroletniego chłopca. Szukamy pilnie pokoju do wynajęcia w możliwie niskiej cenie, Warszawa i okolice. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

Kupię samochód
 Kupie Toyote Corolle e10,e11 z lat 1990-2001, każdy stan techniczny oraz wizualny. Może byc skorodowana, bez aktualnych opłat , rozbita jak również w idealnym stanie. Uczciwie zapłace. Teren całego kraju. Tel. 721-605-052

Szukam pracy
 Lakiernik samochodowy (po szkole), blacharz i pomocnik mechanika. Doświadczenie w lakiernictwie od 1995r, blacharka od 2000r, podstawy mechaniki. Uzbrajanie, rozbrajanie, proste naprawy. Poszukuję pracy na terenie Warszawy i tylko Warszawy. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-16. Wymagam płacy w formie tygodniówek a przez pierwsze dni próbne dniówki. Minimalna stawka na rękę 17zł. Mogę zacząć od już. Nie szukam pracy na pomocnika lakiernika i pomocnika blacharza. Tel. 575145915

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.