REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pranie wykładzin i dywanów?

15.07.2017 09:25 #Roksanaaaa
Czy możecie polecić firmę która oferuje profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin? Mamy dość dużą powierzchnię biurową wyłożoną wykładziną PCV, która z uwagi na użytkowanie ma już wyraźne ślady zabrudzenia co niestety nie wygląda dobrze. Chcielibyśmy zlecić jej wyczyszczenie w profesjonalny sposób. Znajomy polecił nam kontakt z firmą http://www.robserwis.pl/ czy ktoś z Was korzystał z ich usług?
18.07.2017 21:31 #ecolux
Polecam firmę sprzątającą EcoLux jedyne takie pranie wykładzin w Warszawie, czyszczenie gorącą wodą jest to czyszczenie z dezynfekcją. Wysoka temperatura zabija wszystkie bakterie i roztocza. firma sprzątająca EcoLuxfirma sprzątająca EcoLux
27.07.2017 20:47 #mariusz
Sprawdź koniecznie Dom Bez Alergii (http://www.dom-bez-alergii.pl). Na stronie prezentują ofertę dla klientów indywidualnych i przedszkoli, ale wykładziny biurowe pewnie też dadzą radę wyprać. Generalnie warto popatrzeć na ich stronę, bo znajduje się tam dużo praktycznych informacji, dzięki którym łatwiej Ci będzie wybrać właściwą firmę...
04.09.2017 14:58 kamil1
Ja jestem bardzo za wykładzinami dywanowymi. W fortero jest ogromny wybor takich wykładzin. Dodatkowo w świetnych kolorach i doskonałej jakości. Osobiście moge polecic kupowanie przez internet z fortero pl tak jak ja kupowalem
04.09.2017 15:35 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
REKLAMA
04.09.2017 22:10 froszka
#szmata szeptana napisał(a) 04.09.2017 15:35

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
widzę, że tutaj równie ciężko pracujesz, wyszukując i odpisując na ich posty, ale pewnie w przeciwieństwie do nich nic za to nie dostajesz :D i kto tutaj jest większym przegrańcem? :D
04.09.2017 23:23 #Annaweko
Ubodło szmatę szeptaną,
20.10.2017 13:56 #Mirek77
Z takimi dużymi powierzchniami dywanów czy wykładzin radzi sobie Klinika Dywanów. Korzystam z ich usług w moim biurze i efekt zawsze jest świetny. Jednym słowem profesjonaliści w swoim fachu :)
20.10.2017 14:09 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,...
26.10.2017 21:44 markpoood
Nie wiem ja ostatnio wypożyczyłęm odkurzacz piorący w Warszawie na http://doprania.pl/ i jestem bardzo zadowolony zapłaciłem zdecydowanie mniej niż za normalne pranie a wyszło równie dobrze.
26.10.2017 23:16 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
05.11.2017 20:13 #MajaMala
Do mnie ostatnio przyjechali panowie z firmy i wszystko mi pieknie wyprali robili dokładnie to co było napisane na ich stronie efekt jest niesamowity Pranie dywanów warszawa i Pranie wykładzin warszawa Naprawde szczerze polecam i napewno wrócę do ich usług bo warto.
05.11.2017 20:43 #Bolexon
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
12.12.2017 12:57 #w175
polecam firmę z Łodzi, która zajmuje się sprżataniem i praniem dywanów/wykładzin: http://damart-pranie.pl/
12.12.2017 13:25 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..,,
REKLAMA
09.03.2018 10:43 #Piotr kulczyk
Jesli chodzi o pranie to nie poecam robic tego na wlasna reke poniewaz albo zle wyciagniemy wode z dywanu i bedzie ponziej problem albo wetrzemy plame glebiej we wlokna jest od tego wiele firm ktore wykonuja takie uslugi nie sa drogie i piorą dywany nawetb na miejscu jest to duzo dokladniejsze i wygodniejsze a wcale nie takie drogie jesli szukacie rzetelnej i profesjonalnej frimy polecam http://szorujemy.pl
21.03.2018 09:40 #Daisy22
Polecam http://szorujemy.pl/ , w ofercie mają:
-Pranie tapicerki samochodowej,
-Pranie tapicerki meblowej
-Pranie wykładzin oraz dywanów
-Czyszczenie/Impregnacja tapicerek skórzanych
-Ozonowanie odgrzybianie klimatyzacji samochodowych, biurowych oraz pomieszczeń gospodarstwa domowego, magazynów, powierzchni biurowych.

Mają konkurencyjne ceny i chemia jakiej używają nie stanowi zagrożenia dla zwierząt i roślin, na czym mnie bardzo zależało. Do tego są terminowi i profesjonalni.
21.03.2018 11:21 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ?
13.05.2018 15:38 #Iza Kot
Polecam Pana Jakuba www.facetoddywanow.pl i nr telefonu 513 010 059
13.05.2018 15:39 #Iza Kot
Polecam Pana Jakuba www.facetoddywanow.pl i nr telefonu 513 010 059http://www.facetoddywanow.pl
14.05.2018 12:43 #syf reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
23.07.2018 23:35 #Tomasz513
ja polecę wam bardzo fachową firmę szoruj naprawdę profesjonalna robota Pranie dywanów
24.07.2018 08:57 #syyf reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ? ? ??
08.08.2018 12:18 AnetaMalejczyk
Ja kupiłam dywan, który można prać w pralce! Dywan wełniany o wiele lepiej się sprawdza niż dywany syntetyczne. Miałam już dość oddawania dywanów do pralni czy mozolnego szorowania w domu. Teraz wrzucam dywan do pralki i po sprawie :D
08.08.2018 22:39 #Sssyf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy

285/3208 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Nauka gry keyboard, fortepian. tel. 502-935-459

Usługi transportowe
 Przeprowadzki, przewóz rzeczy. 500 349 713

Finanse
 Biuro Kredytowe. POŻYCZKI na oświadczenie. TEL. 577-668- 566

Zdrowie i Uroda
 DOMOWE WIZYTY PIELĘGNIARSKIE //// TEL 574-213-026 /// Usługi pielęgniarskie profesjonalnie - Warszawa i okolice. Zdejmujemy szwy w domu, wykonujemy opatrunki, zastrzyki, kroplówki, lewatywy. Zajmujemy się pielęgnacją odleżyn i innych ran trudno gojących się. Pomożemy w pielęgnacji stomii. Stawiamy bańki próżniowe bez ogniowo. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszej szerokiej wiedzy medycznej popartej wieloletnią praktyką pielęgniarską. Z wizytą pielęgniarską dojedzie do pacjenta magister pielęgniarstwa z kilkunastoletnim stażem w zwodzie. Potrzebujesz pomocy zaufanej pielęgniarki ---- ZAPRASZAMY

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA