REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praca zagranicą jaka?

02.01.2017 18:23 #Lilka
Jaka najlepsza oferta pracy dla kobiet zagranicą?
02.01.2017 22:39 #Kornellia
Kobiety zazwyczaj podejmują się pracy jako opiekunki osób starszych bo jest to dość dobre zajęcie. A zarobki też są fajne. Myślę, że byłabyś zadowolona z takiej pracy. Najlepiej jest sobie wyjechać z taką firmą http://www.curaform.pl/ do tego typu pracy bo zawsze masz gwarancje tego, że pieniądze będą terminowo na Twoim koncie co jest bardzo istotne gdy jest się z dala od swojej rodziny, domu czy ogólnie mówiąc kraju :)
10.01.2017 18:39 #zosielczka
Możliwości jest bardzo dużo. Np ta agencjahttp://www.centrumpracy24.com/ ma w swoim zakresie prace na terenie Niemiec dla opiekunek, pielęgniarek i rehabilitantów.
17.02.2017 12:58 Piper
taka decyzja musi być bardzo dobrze przemyślana bo nie będzie potem odwrotu.
23.02.2017 09:53 milka789
Pomysłów jest wiele. Ja najpierw postawiłabym na odpowiednie doszkolenie się. Moja znajoma ukończyła niedawno kurs trenerski w szkole http://www.szkolatrenerow-ster.pl/. Jest zadowolona i mówi, że przełożyło się to bardzo pozytywnie na wyniki zawodowe.
27.03.2017 14:35 Lucjana
Ech ja jechałam do pracy do Niemiec przez http://kontarmed.net/ i bardzo dobrze ją wspominam. Pracowałam tylko dwa miesiące, w czasie wakacji. Jechałam tam przede wszystkim aby poćwiczyć trochę język, bo jakoś niemiecki znałam na poziomie trochę ponad podstawowym, oraz aby dorobić sobie na studia. Poznałam tam wiele życzliwych osób.
11.04.2017 15:09 Piper
taką decyzję trzeba bardzo dobrze przemyśleć bo zawsze wszędzie tam, gdzie nas nie ma trawa wydaje się bardziej zielona i wszystko pięknie się rysuje. Potem okazuje się, że wcale tak nie jest.
09.06.2017 16:34 #filik
Warto sprawdzić agencję pośrednictwa pracy D&D Personal www.danddpersonal.pl W moim przypadku się sprawdzili. Dobra obsługa, dobra umowa, na miejscu wszystko się zgadzało, zarobki więcej niż dobre - dlatego warto jeździć.
10.06.2017 12:31 sloiczek88
Poszukaj ofert w Norwegii, tam można zarobić naprawdę dobre pieniądze stosunkowo w niedługim czasie. Znajoma była na 2miesiące na zbiorach tam i wróciła z 15 tysiącami w kieszeni.
06.07.2017 12:50 franekk166
Szukaj ofert pracy jako opiekunka do dzieci, za granicą chętnie przyjmą taką osobę. Ale tutaj potrzebna jest dobra znajomość języka, bo bez tego trudno o pracę za granicą.
06.07.2017 14:24 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
02.08.2017 11:21 #Melomanka
Myślę, że nadal najlepsza ofertą dla kobiet jest opieka nad osobami starszymi. Każdy senior jest inny, różne agencje oferują różne warunki, więc z drugiej strony zdanie są też na pewno podzielone. Plusem jest to, że praca trwa 2-3 miesiące i nawet jesli stwierdzisz, że nie jest to zajęcie dla Ciebie to wrócisz do domu z pieniędzmi i poszukasz dla siebie innego zajęcia : ) Jeśli jednak nie znasz dobrze języka, to nie należy się spodziewać lekkich, doskonale płatnych stanowisk...
21.11.2017 14:00 #efghjd
A co to mało pracy za granicą? Patrz ogłoszenia praca za granicą
21.11.2017 15:46 #syfiassta reklama,
nie polecam
24.11.2017 14:18 sloik
nie rozumiem czemu jest przekonanie ze paraca dla kobiety za granicą to tylko opiekunka albo sprzatanie wcale nie musi tak byc...mój brat (co prawda nie kobieta :) ale pracuje na fajnym stanowisku w IT w Belgii
24.11.2017 14:34 #syfiassta rklama..
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....

29/512 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Maximtransport oferuje usługi transportowe i specjalizuje się w przewozach typu door to door osób, paczek, rowerów, sprzętu RTV i AGD, mebli oraz materiałów budowlanych do Belgii, Holandii i Niemiec. Naszym największym atutem są rzetelność, bezpieczeństwo, komfort i czas podróży pasażerów. Wyjazd z Polski: środa, piątek, sobota, niedziela Wyjazd z Belgii: Poniedziałek, wtorek, środa, piątek, niedziela. Kontakt: 608 835 822

Kursy, szkolenia
 Kurs na wózki widłowe wraz z bezpiecznym użytkowaniem i wymianą butli gazowej. Szkolenia na operatora wózków widłowych przeprowadzamy na podstawie programów zatwierdzonych przez Akademię UDT. Szkolenie dla osób indywidualnych: Warszawa ul. Odrowąża 15 Szkolenia prowadzimy cały czas i zapisać się można w każdej chwili Po ukończeniu kursu otrzymają Państwo uprawnienia do obsługi wszystkich rodzajów wózków jezdniowych oraz uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych. Uprawnienia na wózki widłowe, które wydajemy: - Są bezterminowe, - Są honorowane w krajach Unii Europejskiej - Obejmują bezpieczną wymianę butli gazowej w wózkach wyposażonych w te urządzenia. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat w języku polskim oraz angielskim honorowany w całej Unii, istnieje możliwość otrzymania certyfikatu w języku niemieckim Przeprowadzamy również szkolenie u zleceniodawcy. . Tel. 22 203-64-54 Kom. 666-303-308 Warszawa ul. Odrowąża 15 Szkolimy z Pasją

Budowlane
 Remonty malowanie panele wyburzenia rozbiurki docieplenia

Dom i ogród
 pufy.pl/pufy/256-czapka-mikolaja-ekoskora.html Pufa czapka Mikołaja to oryginalny mebel, który jest idealny jako prezent na mikołajki i pod choinkę. Dzięki najwyższej jakości wykonania, będzie on nam służył przez długie lata - także po za sezonem świątecznym, gdyż jest wygodny bez względu na porę roku! Wysokość: 110 cm Wypełnienie: 140 l Podstawa: 70 cm Gwarancja pokrowiec: 24 miesiące Gwarancja wypełnienie: 6 miesięcy Koszt wysyłki (przedpłata): 20 zł Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): 25 zł Maksymalna ilość w przesyłce: 1 Więcej informacji na www.pufy.pl oraz pod numerem: 18 446 19 19 Infolinia: 801 622 900

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.