REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

praca praca praca, jak się odstresować?!

10.10.2016 13:08 #Piotrek86
Hej, zaczynam mieć powoli dość aktualnego trybu życia. Dostałem awans i non stop siedzę w pracy, warto i nie zamierzam rezygnować ale wszystkie odskocznie jakie do tej pory uskuteczniałem wymagają czasu albo wolnego i nie wiem czym mam to zastąpić, a obecnie jestem już w sytuacji, gdzi enie czuję się wypoczęty nawet tuż po wstaniu z łóżka.
10.10.2016 14:26 ewuulkkaaa
Tak niestety bywa, idź do kina, a najlepiej załóż rodzinę, wtedy zobaczysz że czasu nie będziesz miał wogóle...

11.10.2016 15:04 #wersaczowa
Tak całkiem bez czasu to się nie da. Może jakieś mało czasochłonne chobby albo coś w tym stylu? Czym się interesujesz? Albo jakaś chwila na ulubioną muzykę? Kino, teatr?
14.10.2016 02:18 #wersaczowa
Rodzice wyrobili u nas nawyk wychodzenia do kina raz na dwa, trzy tygodnie przynajmniej, więc nie jest to dla mnie żadną odkocznią w tym momencie. Muzyki słucham kiedy biegam, nie tylko nakręcającej ale też takiej mojej. Viągle jednak jest to ciśnienie obecne u mnie, ktre własnie w ten sposób próbuję wyładować. Basen. Nawet na box już szczerze mówiąc zastanawiałem się czy nie pójść.
14.10.2016 02:21 #do wersaczowa - Piotrek 86
Przepraszam, miało być DO wersaczowa :)
REKLAMA
14.10.2016 14:33 Martaa
Kolorowanki dla dorołsych :D
15.10.2016 22:58 #spoko, nie obrażam się :)
mandale tzw? :D ja bym szybko szukając wymówki oddała kredki psu :D No, a tak serio, to może jakiś masaż? sporo u nas salonów przecież i lecznicze i rekreacyjne - a to klasyczne a to ostatnio i filipiński w ofercie widziałam, co to go filipinki robią naprawdę. na coś takiego to i sama z ciekawości bym poszła.
16.10.2016 10:26 #do geniuSza
#wersaczowa napisał(a) 14.10.2016 02:18

. Nawet na box
box czy boks geniuszu
16.10.2016 13:52 #Szymoniak
Ha! O paradizzo mówisz? Mieszkam obok, fajnie się reklamują więc mnie żona zaciągnęła na masaż dla par i musze przyznać niczego sobie było! Wprawdzie nie będę biegał jak najęty ale raz na jakiś czas na pewno jeszcze skorzystam bo człowiek wychodzi w zupełnie innym nastroju stamtąd! Poza samym masażem bardzo sympatyczna obsługa.
19.10.2016 15:42 #Wiola 26
Ja polecam termy w Mszczonowie lub w ogóle tego typu miejsce do relaksu. Ceny są przyzwoite, oczywiście adekwatne do liczby skorzystanych zabiegów. Kiedy łapie nas jesienna depresja jest to idealne miejsce na relaks. Koleżanki zaproponowały mi wyjazd pod koniec października, niestety mój fundusz mi na ten wyjazd nie pozwala. Zamierzam wziąć pożyczkę, ale wcześniej porównam oferty chwilówek na https://loando.pl/ Juhu, nie mogę doczekać się już wyjazdu!
12.04.2017 16:03 Polcia12
Zmień pracę na inną, lepszą, mniej stresującą. Teraz masz duży wybór http://www.gowork.pl/praca, więc dlaczego nie miałbyś skorzystać? Odwagi.
18.04.2017 13:50 #Zenon45
Gratuluję awansu, ale no cóż, wspinanie się po szczeblach kariery ma swoje dobre i złe strony. Jedną z tych złych jest nawał pracy i ciągłe zmęczenie. Ja swego czasu poradziłem sobie z tematem wprowadzając do firmy takie rozwiązania - odciążyło to bardzo moich pracowników, przez co stali się bardziej spokojniejsi i bardziej wydajni :)
28.05.2018 10:26 #KarolinaKornik
Każdy ma swoje sposoby na odstresowanie. Zazwyczaj powiązane są z pasją. Tutaj czytałam fajny artykuł na temat odpoczynku po pracy
28.05.2018 11:12 #syfff reklamaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
29.05.2018 13:52 Jolazopola
Szczerze mówiąc , ja się w ogóle nie mogę odstresować , ponieważ narzekam na swoje zarobki ... Zastanawiam się czy Wy także korzystacie z takich kalkulator wynagrodzeń , które pozwalają porównać ile mniej więcej zarabia ktoś , kto jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę , umowy zlecenie Czy umowę o dzieło ? bo ostatnio przeglądam i wpisuje sobie różne dane tym kalkulatorze https://zarobki. pracuj.pl/kalkulator-wynagrodzen jeśli chodzi o moje wynagrodzenie , to oblicza on naprawdę bardzo precyzyjnie . Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Czy warto korzystać z takich kalkulatorów wynagrodzeń ? pytam , bo zastanawiam się czy nie zmienić pracy . teraz jest sporo możliwości w tym zakresie . Zastanawiam się czy po prostu nie lepiej będzie mi pracować na podstawie innej formy zatrudnienia - chodzi oczywiście o większe zarobki . Czy rzeczywiście w przypadku umowy zlecenie te wszystkie składki są takie nieduże , Przez co można zarobić znacznie lepiej netto ? Bo kurcze to co się dzieje , to jest po prostu nieprawdopodobne , brutto wygląda to rewelacyjnie , ale netto już naprawdę mam bardzo słabo i po prostu chcę to zmienić
wpis modyfikowany 1 raz, 29.05.2018 13:53 
30.05.2018 09:38 #ssyf reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
13.06.2018 23:10 #wespia
Warto mieć jakieś hobby. To bardzo dobre na psychikę i na odstresowanie. Ja jeżdżę motocyklem i kocham filmy. Dzięki temu nawet poza sezonem mam co robić, żeby odpocząć po ciężkim dniu pracy.
18.06.2018 12:29 #Dekos
Dobry grinder, zioło i relaks masz pewny :)
REKLAMA

587/3238 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Malarz pokojowy - od zaraz 516-645-739

Turystyka
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na narty/ wyjazdy narciarskie/snowboardowe Wynajem busów oraz autokarów turystycznych Ibatur na narty: - wyjazdy narciarskie, - dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. Więcej informacji: http://ibatur.pl/wynajem-autokarow/ tel: 795 404 404/85 7 404 404

Komputery
 A A Tani Serwis Dojazd 0 zł 504-617-837

Nauka
 Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja - raz ją miałam a raz nie, 2. Czas - najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA