REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Praca Finip

 mistrzb

25.04.2016 20:00

Mój kolaż został zaproszony na rozmową kwalifikacyjną do Finipa. Czy ktoś wie jaka tam jest rozmowa i jaki w ogóle są warunki pracy?

 mattmalicki

27.04.2016 08:44

Na początku pracy bylo dobrze szkolenie które naprawde pomaga zrozumieć jak trzeba sprzedawać. Jezeli ktoś chce sprzedawać jak pro - polecam szkolenie i pracu.

# lew

22.06.2016 09:53

Fajne też jest to, że jak się sprawdzisz i jesteś dobry - to doceniają to. Można awansować za zasługi. Po szkoleniu prawdopodobnie przyjmą Cię na stanowisko konsultanta. Wraz ze stażem pracy, nabytymi umiejętnościami proporcjonalnie do nich rośnie pensja.

REKLAMA

# RobertKa

23.06.2016 07:31

W Finip wprawdzie dużo wymagają, ale może to i dobrze, bo dzięki stawianiu na profesjonalizm można zdobyć klientów, zwiększyć zarobki. Dają tam też narzędzia i stwarzają odpowiednie warunki i atmosferę do pracy. Nie jest więc tak, że zatrudniają i radź sobie sam.

# daniel87

19.07.2016 09:40

Przecież to oczywiste, że tam gdzie pojawia się odpowiedzialność można liczyć na większą kasę. Tak jest w większości branż na stanowiskach decyzyjnych. Nie inaczej jest w Finip. Uważam, że mają atrakcyjne oferty pracy - ale, nie każdy się do tego nadaje. Podobnie zresztą jak nie każdy nadaje się do pracy jako policjant, piosenkarz czy kierowca. Premiowane są osoby mające umysły cechujące się analitycznym myśleniem.

# gregor

25.07.2016 13:31

Praca w takich korporacjach ma ten plus, że nie kombinują z umowami w sprawie zatrudnia. Poza tym nie ma też problemów z chorobowymi czy pakietami socjalnymi.
Pieniądze są dobre i naczas - więc nie ma obsuwy. Stawki - z tego co wiem, to uzależnione są od stanowiska i wykonywanych zadań.

REKLAMA

# Daniel

15.09.2016 11:55

Pracuję u nich od pół roku. Powiem szczerze, że jak przychodziłem, to myślę sobie, zaczepię się na miesiąc lub dwa i do widzenia. Grubo się myliłem, bo praca okazała się zaje**sta. Atmosfera okey, spor nowych rzeczy do nauki - ale pierwsze efekty finansowe przychodzą bardzo szybko. W pierwszym miesiącu udało mi się wyciągnąć średnią krajową. Później było już tylko lepiej.

# Karlik_O-O

12.09.2019 13:21

Kumpel też myślał kiedyś o pracy tam. Jednak koniec końców trafiła mu się niezła posada na lotnisku w Modlinie, którą przyjął. Głównie ze względu na świetny dojazd http://www.modlinbus.com/ i atrakcyjne warunki finansowe.

 lisant

19.01.2024 15:15

Dobre oferty http://warscher.com.pl/?p=62 polecam.

REKLAMA

 sed

25.03.2024 16:32

Znalazłem świetną ofertę http://taniaekologia.pl/jak-zatrudnic-pracownika-tymczasowego/ polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break