REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praca dla nauczyciela

14.04.2016 10:49 #kasparow68
Potrzebna jest Wam praca? Nauczyciel to zawód dla ludzi z powołaniem, chcących kształtować młode umysły. Warto by odpowiedni ludzi znaleźli takie oferty pracy.
18.04.2016 15:16 inka28
moim zdaniem taki ktoś jak nauczyciel to zdecydowanie powinien być z powołania, nieraz się słyszało że nauczyciele nienawidzą dzieci i potem nieszczęścia były
21.04.2016 21:30 #Wiktors82
No ale jakie nieszczęścia? Teraz to nauczyciel powinien mieć przede wszystkim stalowe nerwy i świetną organizację pracy. Młodzież jest nie do zdarcia, więc trzeba ten zawód umilać jak najlepiej się da. Jeśli nie idzie zmienić zachowania trudnej młodzieży, można sobie co najwyżej pomóc samemu, np. organizacji pracy - klasówki, sprawdziany, dydaktyka. Tego jest masa i zabiera ogrom czasu, głównie prywatnego (kiedyś klasówki trzeba sprawdzić), więc żeby się skupiać tylko na sprawdzeniu, można sobie pomóc chociaż przy ich tworzeniu -http://klasowki.pl/ - niby niewiele, ale kurde, jak to poprawia jakość życia nauczyciela. Tyle na pewno można zrobić.
24.11.2016 21:54 #Kamilka32
A moze szuka ktoś z Was pracy jako nauczyciel w przedszkolu? Jeśli tak to zobaczcie sobie tę sieć przedszkoli http://www.pomaranczowa-ciuchcia.pl. Aktualnie mają naprawdę duzo wolnych etatów.
24.04.2017 13:52 Polcia12
Akurat teraz jest dobry okres, aby szukać pracy jako nauczyciel . Tu http://www.gowork.pl/praca też są różne oferty. Myślę, że do wakacji na różnych portalach jeszcze więcej ich przybędzie.
01.08.2017 18:35 #Grzegoskaa
Tutaj też znajdziecie ofertę pracy dla nauczycieli w szkole podstawowej - http://szkola-gaudeamus.pl/ . Gaudeamus to sieć szkół, więc szukają kilku osób.

104/838 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Czy przeszło Ci przez głowę, żeby mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby za każdym razem zastanawiać się co powiedzieć tylko po prostu mówić od tak? Daj mi 3 minuty i zobacz jak w skuteczny sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Dawniej nie było tak różowo. Kiedy zaczynałam naukę angielskiego miałam masę problemów z kilkoma rzeczami. Zobacz sama: 1.Motywacja - raz ją miałam a raz nie 2.Czas - najczęściej go nie miałam 3.Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony 4.Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... Po naszej pierwszej rozmowie będę wiedzieć na czym Ci zależy. Przygotuję nasze spotkania pod Ciebie. Darmowe materiały do nauki prześle Ci na Twojego maila. Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

Sprzedam
 Oferuję starter ze złotym numerem 608 686 608 z sieci T-Mobile. Starter jest nowy, fabrycznie zapakowany. Z numerem można migrować do innych sieci. Ten oraz inne numery są dostępne w naszym sklepie internetowym na stronie www.dobreNUMERY.pl

Dam pracę
 Polecam świetny program dochodowy na wiele lat w szczególności osobom zainteresowanym stałym i wieloletnim dochodem. ·Działasz bez wkładu własnego ·Zarabiasz wysokie prowizje ·Zdobywasz dochód pasywny Praca jest dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Wysokość uzyskiwanych zarobków zależy od dwóch rzeczy: wysokości prowizji, kreatywności i zaangażowania. Z programem zarabianie staje się łatwe i przyjemne, a dodatkowe wysokie prowizje oraz bonusy motywują do dalszej pracy. Kontakt: familodlaciebie@gmail.com

Antyki
 Skup monet srebra platerów odznaczeń militariów znaczków i innych staroci 502-510-493

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.