REKLAMA
REKLAMA

pożyczka pozabankowa - gdzie?

02.07.2017 20:51 #sedrik
Która z firm ma teraz korzystną i co ważne bezpieczną ofertę pożyczki?
16.07.2017 13:22 oewonga
Witam! Sedrik z tego miejsca zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą pożyczek. To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut po pozytywnej decyzji kredytowej. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 10000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=tustolica.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
16.07.2017 15:27 #Karinka
Moja siostra bierze często na https://www.euroloan.pl/owu. z tego co mi wiadomo jest zadowolona. jak nie tzreba to lepiej nie brać, ale sama wiem ze bywaja takie sytuacje ze jesteśmy przycisnięci i bez wyjścia, wtedy lepiej jednak..tylko tzreba pilnowac terminów i podejśc do tego dojrzale...
24.07.2017 12:41 #Klara56
Wg mnie najlepiej pożyczkę wziąć taką online , gdzie nie trzeba racić czasu na dojazdy , badź chodzenie gdzies po placówkach . Wg mnie bardzo dobrą opcją jest pożyczkaw lendonie , jest to własnie pożyczka online , gdzie pierwszą można uzyskać do 2500 zł na okres 45 dni bez odsetek ;)
29.07.2017 23:27 WerkkaM
A zobaczcie sobie jeszcze pożyczkę z firmy https://mikrorata.pl/ Myślę że też warto tę ofertę zobaczyć. Jest to super opcja na niespodziewane wydatki, ponieważ dostajcie nie za dużą kwotę, choć 10 tys to wcale nie mało, praktycznie od ręki
17.08.2017 10:23 AnetaMalejczyk
Pamiętaj tylko o tym, żeby czytać umowy, bo inaczej może bić kiepsko... A z pewnością tego byś nie chciał. Wejdź sobie jeszcze tutaj i sprawdź jakiś ranking, może akurat znajdziesz coś odpowiedniego.
24.08.2017 12:15 #MartaPaczek
Jeśli szukasz mega ofert pożyczkowych to polecam zajrzeć na kalkulator pożyczkowy w ofercie firmy Wnet-pozyczka.pl gdzie obliczysz swoje możliwości kredytowe. Sam ostatnio skorzystałem z ich oferty, pożyczka przez internet z najwyższego topu. Pomogli mi i udzieli szybką pożyczkę na 10 tys złotych. Rewelacyjna firma !
13.09.2017 16:29 #Enigma
Najlepiej jak jest to pożyczka online . Wtedy wniosek sklada się przez internet i tyle . Od siebie moge polecić Lendona , rzetelna i pewna firma . Nie ma żadnych ukrytych opłat ;) wszytsko jest zawarte w umowie ramowej.

106/2518 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Technik Administracji - Legionowo Zdobądź tytuł, wiedzę i kwalifikacje które pozwolą podjąć Ci ciekawą pracę w administracji każdej firmy! Zaoczny tryb nauczania, profesjonalna kadra i nauka całkowicie za darmo! To jeden za naszych najpopularniejszych kierunków! Weź udział w tej rekrutacji wypełniając formularz na: *** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online *** Nie czekaj, zapisz się już dziś ! Liczba miejsc ograniczona !!! ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

Działkę budowlaną sprzedam
 Działka budowlana 1523 m2 w Łomiankach Starych ul. Gospodarcza z budynkiem mieszkalnym podpiwniczonym. Pełne uzbrojenie, dojazd utwardzony. Cena 600 zł/m2. tel. 606- 989-976

Komputery
 Sklep internetowy printer-chips.eu jest platformą specjalizującą się w dostarczeniu materiałów do regeneracji oraz produkcji materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W ofercie printer-chips można znaleźć wysokojakościowe chipy zliczające marek Apex oraz Static Control, tonery w proszku oraz butelkowane tusze do napełniania oraz różnego rodzaju podzespoły, niezbędne do regeneracji. Dla stałych oraz hurtowych klientów istnieje możliwość darmowej wysyłki na terenie Polski oraz EU a także aż trzy poziomy cen dla klientów biznesowych. W ramach portalu działa także blog na stronach którego można znaleźć aktualne informacje z branży oraz rynku materiałów eksploatacyjnych. Dane kontaktowe: printer-chips.eu printer-chips@alc-print.pl 730059300

Budowlane
 Deska elewacyjna elastyczna PlasterTynk DOSKONAŁA IMITACJA DREWNA o szerokim spektrum zastosowań PLASTMAKER producent imitacji drewna wykonuje i poleca elastyczne deski elewacyjne oraz belki rustykalne na wymiar. ZAMÓW DARMOWE ZESTAWY PRÓBEK. Odwiedz stronę PLASTMAKER lub http://elastycznadeska.pl/deska-elewacyjna-elastyczna/ Tel do biura 44 786 15 99

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie