REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

26.04.2017 13:35 #Peacemaker
Czy redakcja mogłaby oficjalnie zapytać ministra Andrzeja Bittela (również radnego PIS w dzielnicy Targówek) o komentarz, stanowisko w tej sprawie? Czy przed wyborami samorządowymi w 2018 roku będzie zainteresowany pomóc.
09.05.2017 08:29 #wethaed
typowy przykład działań korupcyjnych, jest tylko jeden beneficjent Tesco czyli firma słynąca z nie płacenie podatków w Polsce.
Jak większość sieci handlowych w Polsce, które nie dość, że przez głupią władzę "jadą" na wieloletnich zwolnieniach wnosząc
do Polski zero kapitału i żyjąc nie z działalności operacyjnej ale z wyłudzeń podatkowych, które umożliwiają im kolejne sejmy,
senaty, rządy i prezydenci czyli pacynki w teatrze polityki będące wrogami nr jeden Polski i Polaków.
wpis modyfikowany 1 raz, 22.02.2018 11:24 
22.05.2017 13:41 #warszawiak230
Jestem Mieszkańcem Targówka Mieszkaniowego. Mnie pasuje lokalizacja nowej Stacji kolejowej PKP "Warszawa Stalowa". W pobliżu będzie również Stacja Metra "Targówek I". Po wybudowaniu linii metra M2 do Targówka Mieszkaniowego, w śladzie powinna się znaleźć ulica po dwa pasy ruchu w każdą stronę od ulicy Ossowskiego do ulicy Radzymińskiej (tzn. powinna zostać połączona z Trasą Śródmiejską - i Trasą Świętokrzyską). W przyszłości mają jeździć SKM-ki między Rembertowem/Otwockiem a Ożarowem Mazowieckim przez KOŁO, JELONKI i GOŁĄBKI, omijając kolejową linię średnicową.
17.02.2018 04:52 #money
#wethaed napisał(a) 09.05.2017 08:29

typowy przykład działań korupcyjnych, jest tylko jeden beneficjent Tesco czyli firma słynąca z nie płacenie podatków w Polsce. Jak większość sieci handlowych w Polsce, które nie dość, że przez głupią władzę "jadą" na wieloletnich zwolnieniach wnosząc do Polski zero kapitału i żyjąc nie z działalności operacyjnej ale z wyłudzeń podatkowych, które umożliwiają im kolejne sejmy, senaty, rządy i prezydenci czyli pacynki w teatrze polityki będące wrogami nr jeden Polski i Polaków.
---------------------
zanim się napisze cos głupiego,warto po pierwsze sprawdzić a po drugie to ze tobie nie pasuje,nie znaczy z einnym tez nie.I warto myslec samodzielnie i spojrzeć ILE jest tam budynkow ,ile mieszka wokół tej stacji ludzi i pamietac tez o pracowniakch zajezdni i kierowvach autobusow.A w ogole poelcam pilnie psychiatrę https://tinyurl.com/yd386vrv

160/1359 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Oddam za darmo
 Uzyskaj pożyczki w ciągu 24 godzin Oferujemy doskonałą możliwość uzyskania korzystnego finansowania od 1 000 do 1 500 000 euro. Warunki umowy są jasne i organizowane przez obie strony. Miesięczne spłaty mogą być dostosowane do twoich opcji finansowych. Dzięki indywidualnemu podejściu do indywidualnych potrzeb niemal wszyscy wnioskodawcy mogą otrzymać pożyczkę. Zapytaj :( jj.finance.pro@gmail.com)

1-pokojowe sprzedam
 Szybka i niezawodna oferta pożyczki w ciągu 24 godzin Jestem osobą fizyczną, oferuję bez pożyczek protokolarnych od 4 000 do 25 000 000 EUR przy przystępnej cenie 2%. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną: E-mail: josaannamervanna@gmail.com

Nauka
 Jeśli jesteś na tym serwisie w kategorii język angielski to masz swoje powody. Uczyłaś się lub uczysz angielskiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość? Jestem osobą, która nie ma jakiś specjalnych zdolności językowych! Miałam szczęście bo wyjechałam do Anglii gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam anglistykę. Po sobie wiem, że osoba o przeciętnych zdolnościach może opanować ten język. Napisz do mnie lub zadzwoń do mnie na 575-249-030 Napisz o mnie: joanna.angielski@interia.pl Wejdź na stronę: www.angielski-skype.pl

Usługi transportowe
 Transport/Przeprowadzki 500-349-713

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA