REKLAMA
REKLAMA

Powiększenie penisa

26.01.2016 11:39 Smith
Myśleliście kiedyś nad powiększeniem penisa?
Ktoś ma na to sposób?
27.01.2016 12:10 nefryt
hehe:) kazdemu facetowi marzy się wielka fujara. Masz tabletki od tego w stylu Phallomax.
Mi pomogły
28.01.2016 11:12 Smith
Mówisz o tym? http://phallomax.pl/ ?
Ile Ci się udało powiększyc?
29.01.2016 13:19 nefryt
Tak o tym. 3 cm. Mi wystarczyło, zresztą wątpię by Ci się udało więcej. Jednak ludzkie ciało ma swoje ograniczenia. Ale dobre i to. Ja miałem kompleksy na tym punkcie, ale te 3 cm wystarczyły by być w średniej.
19.02.2016 12:17 #Orfeusz77
Nie wierzę jakoś w środki na powiększanie penisa, ale na pewno skuteczny na potencję jest verinel. Wystarczy zastosować przed stosunkiem zgodnie z treścią dołączonej ulotki :)
28.02.2016 22:09 #Mustang2
Pytanie tylko skąd w was taka potrzeba, czy to jest kwestia niskiego poczucia własnej wartości? Czy braku akceptacji dla swojej seksualności? Moim zdaniem zanim sięgniecie po takie środki warto najpierw udać się na rozmowę do dobrego seksuologa np. do kliniki http://psychomedic.pl/seksuologwarszawa/ , może okazać się, że wcale nie potrzebujecie powiększenia penisa, a problem leży gdzieś zupełnie indziej. A to żaden wstyd sięgnąć po pomoc...
01.07.2016 15:04 #Ivaa
Z tym powiększaniem penisa to moim zdaniem jakiś totalny żart. Aż boję się pomyśleć, co panowie musieliby robić, aby ich przyrodzenie drastycznie zwiększyło rozmiar. Dlatego też myślę sobie, że o wiele lepiej i bezpieczniej będzie na pewno zainwestować w pierścienie na penisa , bo jednak jakby nie patrzeć dodatkowo sprawiają przyjemność i kobiecie, i mężczyźnie.
15.08.2016 18:09 #awatao
Nawet czasem nie trzeba powieększać tylko zastosować long men na potencję. Zobaczycie, jak penis będzie lepiej stał, jak szalony można powiedzieć.
02.07.2017 16:26 pomadkaa
myślałam nad tym codziennie, odkąd poszłam do łóżka z moim facetem... Jest super człowiekiem, bardzo wysportowany itd, ale niestety penisa to ma małego. A właściwie miał, bo już jest o wieeele wiele lepiej :D Długo się zastanawiał nad tym jaki preparat nad powiększaniem penisa wybrać, bo sklep erotyczny SECRETIVE ma bardzo duży wybór produktów, ale po przejrzeniu wszystkich na www.secretive.pl/powiekszanie-penisa wybrał tabletki i żel. I to był strzał w dziesiątkę, teraz nasze życie erotyczne jest o wiele bardziej udane :D
11.07.2017 09:05 #poklll
U mnie penis 12 cm, do tego stulejka była. Usunąłem stulejkę w końcu i zadbałem o powiększane penisa, ale nie operacyjnie, tylko naturalnymi metodami. Pompki używałem, ale efekt krótkoterminowy i moim zdaniem trochę za dużo roboty z tym. Do tego w domu musisz trzymać, a wolałbym, żeby jednak nikt nie zauważył takiego gadżetu. Ostatecznie rozwiązanie przyszło najprostsze z możliwych, bo brałem suplement, który miał zmaksymalizować dopływ krwi do penisa, dr Penigreat. No i faktycznie przy idealnym ukrwieniu penisa z 12 cm zrobiło się na pewno o 1.5 cm więcej. Nie razi już po oczach. Spróbuj. U mnie kuracja trwała jakieś 6 miesięcy, później 3 miesiące przerwy i znowu powtórka.
02.08.2017 21:48 #Gimnter
Jestem mlodym mezczyzna,który bardzo lubi seks. Zawsze chciałem spelnic swoje rozne pomysły i fantazje i bawic się w seksie.Szukajac w internecie coraz to ciekawszych pozycji i akcji w seksie natrafiłem na pewien produkt,który powieksza penisa.Co prawda nigdy mi to nie przychodzilo do glowy bo byłem zadowolony z tego co mam,jednak bardzo mnie to zaintrygowalo.Poczytalem i stwierdziłem,ze w końcu to tez jest sposób na coraz to nowsze akcje w lozku i zaspokajanie roznych potrzeb.I kupiłem.Mowa o http://extralarge.pl/ .W ogole byłem sceptyczny i nie sadzilem ze to w ogole działa i ze realnie mój penis sie powiększy.Bardzo się ciesze ze udało mi się w sumie przez absolutny przypadek go odkryc a dzisiaj cieszyc się niesamowitym i pelnym wrazen i namietnosci seksem.Jaka to roznica była przed a po.Jest zupełnie inaczej i jest po prostu tak dobrze ze musicie sami sprobowac bo słowami tego nie da się opisac.Po prostu nie wiem co powiedzieć.Extra large zasluzyl na miano jednego z moich ulubiencow.Aaa i jeszcze jedno:teraz w seksie dluzej wytrzymuje i dluzej dochodze co uważam,ze jest dodatkowym plusem i atutem.
06.08.2017 22:02 #ciagleglodny
Strona w necie extra large wyglada bardzo amerykansko :) i bardzo mi przypasowala http://extralarge.pl/ ale dodatkowym plusem jest ze mozna dostac przy zakupie na 6 miesiecy za darmo duzy rozmiar gumek.
08.08.2017 22:35 #natandołowy
Na wszystko trzeba w życiu uważać ale ja przetestowałem tabletki http://extralarge.pl/ i jestem usatysfakcjonowany. Członek jest twardszy i dłuższy a orgazmy czy wytryski poprawiły się i są o wiele przyjemniejsze. Także extra large to udany zakup w moim przypadku na pewno!:)
11.08.2017 22:24 #mlodyszukazony
stosujac Extra large mamy gwarancje jakosci i pewnosci ze nasz penis sie powiekszy,bedzie twardszy a nasze doznania stana sie o niebo lepsze. do tego nie jest drogi:) same plusy:)

100/2451 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie