REKLAMA
REKLAMA

Powiększanie piersi

15.12.2016 07:15 #linette
cześć dziewczyny

mam nietypowe pytanie nie znalazłam nic takiego w wyszukiwarce więc pytam

Znacie jakieś naturalne "domowe" sposoby na powiększenie piersi ??
wiem ze to głupie pytanie ale nie chodzi mi o powiększenie ich do rozmiary F czy nie wiadomo ile ale chociaż parę cm. w biuście mam 83 cm . Ostatnio schudłam parę kilo i zauważyłam ze spadło mi kilka cm. w biuscie i chciałabym to zmienić

może jakaś zmiana diety lub ćwiczenia ??

proszę potraktujcie moje pytanie poważnie
15.12.2016 08:02 #daria34
Takich tematów było bardzo dużo Wpisz sobie ćwiczenia na biust w wyszukiwarkę to wyskoczy Ci spora lista propozycji. Warto jest również zafundować sobie profesjonalny biustonosz ponieważ on również może zdziałać cuda.
Co do kremów powiekszających biust to jedynym znanym mi skutecznym środkiem jest serum Frashe:
http://kremnabiust.pl/

Nie zauważyłam aby inne lepiej podnosiły biust.
18.12.2016 17:03 #beata82
Moim zdaniem to jest trochę niebezpieczne... Co musi być w takim kremie, skoro ma takie działanie? Zastanawiałyście się? Ja ze swoich piersi jestem zadowolona, ale moja siostra po porodzie bardzo cierpiała z uwagi na stan swojego biustu (opadł :() i zdecydowała się na zabieg podniesienia piersi w Klinice Sfera. Efekt naprawdę robi wrażenie. Wiadomo, że jest to zabieg, ale skoro komuś doskwierają kompleksy to moim zdaniem lepiej oddać się w ręce profesjonalistów niż testować na sobie rożne "Specyfiki", które - umówmy się - nie są skuteczne...
20.12.2016 23:12 #bazaa
kuzynka moja poddała się operacji powiększenia piersi u siebie w łódzkiej klinice Dermed , moim zdaniem to najpewniejsza metoda by powiększyć biust. Maści, balsamy, suplementy czy masaże to tylko strata kasy i czasu. Dobry chirurg plastyczny, sprawdzona klinika i efekt jak u niej. A operowała ja dr Dorota Żukowska
03.01.2017 22:28 pruszynka
To nie domowy sposób, ale bezpieczny i mało inwazyjny w porównaniu do wszczepiania implantów - modelowanie piersi własnym tłuszczem pobranym np. z brzucha czy ud. Znajoma jest po takim zabiegu w Melitusie (metrem się tam dojedzie, blisko pl. Wilsona). Różnica jest spora, śmiała się, że wszyscy panowie w jej pracy zwrócili uwagę. Wygląda to jednak bardzo naturalnie, piersi nie są napompowane i na pewno nie wyglądają na sztuczne.
04.01.2017 08:25 Weloso
Ja na miejscu tych wszystkich kobiet które chcą zdecydować się na ten zabieg dobrze bym się nad tym wszystkim zastanowił. Słyszałem o historiach wielu panńktóre narobiły sobie przez to bardzo dużo kłopotów . W końcu to jednak jest operacja i tam może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych okoliczności . Wydaje mi się że po prostu lepiej jest zaakceptować siebie taką jaką się jest na co dzień . Bo jeśli nie posiądziecie tej umiejętności to z biegiem lat zawsze coś będzie się wam nie podobało i co po chwilę będziecie chodziły na zabiegi aż końcu rzeczywiście przytrafi się wam jakaś nieprzyjemna okoliczność wynikająca z tych operacji plastycznych
23.04.2017 18:27 #marciak787
Moja kuzynka jest po "zabiegu" powiększania piersi... i powiem Wam, że nie warto. Ona akurat miała pecha, bo trafiła do niby dobrego, polecanego fachowca a zepsuł jej kompletnie piersi. Uwierzcie, że nie chcielibyście ich widzieć... Szkoda, że dopiero po fakcie trafiłam na fajny artykuł z serwisu Adamed Expert o powiększaniu piersi bo gdybym jej go pokazała wcześniej to może by się nie zdecydowała :/
25.04.2017 15:58 #marta1987
A niby co było w tym artykule? Ja jestem po zabiegu powiększania piersi i efekt jest super. Piersi mam bardzo ładne, a zabieg przebiegł bez komplikacji. Jest to kwestia dobrego lekarza, tak jak pisałaś - Twoja kuzynka źle trafiła i tyle. Jak ktoś się nosi z zamiarem powiększania, polecam sobie poczytać na sprawdzonych stronach np. www.klinikasfera.pl/powiekszanie-piersi
28.04.2017 21:16 #adrenaline
ja powiększałam piersi u poleconej dr z białostockiej kliniki Humana Medica Omeda- u dr Doroty Żukowskiej. Daleko nie ma przecież, a klinika i sam Pani dr godne polecenia
15.05.2017 09:12 #isayya
Przed podjęciem decyzji powiększania piersi radzę poczytać np. na https://adamed.expert i dowiedzieć się potrzebnych rzeczy i przemyśleć jeszcze raz, czy większe piersi na pewno przyniosą szczęście i czy warto jest cierpieć...
24.06.2017 19:00 #elunia
A ja jestem zwolenniczką operacji, tylko już po urodzeniu dzieci. Tylko trzeba znaleźć lekarza o potwierdzonej dobrej opinii, bo bez tego ani rusz. Ja miałam w Warszawie i super się klinika spisała, odpowiedzieli na wszystkie pytania przed, operacja trwała krótko, po operacji dużo konsultacji- dostałam stanik (z yajlee), bo nie chciałam bandaży (fuuuu) i dużo rad o tym jak postępować. Przy takim powiększaniu trochę pocierpisz, ale efekt masz na stałe.
17.07.2017 21:50 #Jolka789
Ja bym chciała, ale boję się tego bólu po operacji... Niby piszą - chirurg-plastyczny.com.pl, że nie jest to takie straszne, ale jakoś i tak mam pełno obaw. Te, które robiły sobie taką operację - jak to było w waszych przypadkach?
31.07.2017 23:32 #baja
No ale efekt końcowy wynagradza ten ból. Dasz radę, też tak myślałam. To jak poród- nie pamiętasz bólu a cieszysz się macierzyństwem. Widzisz sama jestem po operacji piersi, bałam sie a dzis chodze z podniesioną głowa bo mam ładne, kształtne piersi . Operowałam się w Białostockiej klinice Humana Medica Omeda u dr Doroty Żukowskiej
15.08.2017 17:28 korcia
Jeżeli chodzi Ci raptem o parę centymetrów, domowe sposoby z pewnością zdadzą egzamin ;) Kremy są zazwyczaj oparte na ziołowych składnikach i są dosyć bezpieczne, na pewno bezpieczniejsze od zabiegu, a w razie czego stosowanie możesz przerwać w każdej chwili. Idąc "pod nóż" nie masz tego luksusu, nie mówiąc już o pokaźnych sumach, które zostawia się w klinikach.

Co do diety - zainteresuj się herbatkami z kozieradki lub czerwonej koniczyny. Polecany na powiększanie piersi jest też często koper włoski. Tu przeczytasz o nich więcej.

Do tego masz na rynku sporo rodzajów tabletek i kremów do masażu, które są dedykowane pod powiększanie biustu i mają specjalnie dobrany skład, może warto się nimi zainteresować? Tylko zawsze sprawdzaj, czy są bezpiecznie i nie mają skutków ubocznych, nie brakuje niestety bezwartościowych produktów :/
wpis modyfikowany 1 raz, 15.08.2017 17:29 
04.09.2017 13:03 #eksperymentt
do Białegostoku nie ma daleko, tam w Humana Medica Omeda przyjmuje niejaka dr Dorota Żukowska. u niej się zapisz na konsultację
04.09.2017 13:07 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ...

214/2518 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Usługi inne
 Pranie dywanow tapicerek wykładzin. Karcher. 5 zł/m2 502- 487-890

Dam pracę
 Zatrudnimy osobę na stanowisko Salowa do sprzątania w szpitalu przy ul. Alpejskiej. Praca w godz. 7-15. Wymagana ks. sanepid. Tel. 571-330-639, 571-330-184

Zdrowie i Uroda
 Sklep ze zdrową żywnością zaprasza. Mieścimy się na bazarku przy ul. Porajów 1 paw. 30. W ofercie żywność (także świeże mięso), suplementy, zioła itd. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty 9-13.30

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie