REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Dzik z lasu

06.07.2017 06:52

Pracuje niedaleko. Dzisiaj przed 6 przechodziłem przez te skrzyżowanie. Średnia prędkość samochodów oceniam na jakieś 100 km/h. Moze jakiś fotoradar by sie przydał? Ja wiem, że prosta, że dopiero z obwodnicy sie zjechało, że mały ruch, że na zielonym trzeba zdążyć ale ludzie to jest miasto tak sie nie za...dala.

# yelonkers

06.07.2017 18:49

Jak wczoraj wracałem z pracy, to jeszcze robili oględziny. Samochód stał na wysokości przystanku. To suka musiała popierniczać lekko licząc 120 km/godz. Jeżeli wpadła na czerwonym, to powinno jej sie ukręcić pusty suczy łeb przy samej d..ie!!!!

# yelonkers

06.07.2017 18:51

#Dzik z lasu napisał(a) 06.07.2017 06:52
Pracuje niedaleko. Dzisiaj przed 6 przechodziłem przez te skrzyżowanie. Średnia prędkość samochodów oceniam na jakieś 100 km/h. Moze jakiś fotoradar by sie przydał? Ja wiem, że prosta, że dopiero z obwodnicy sie zjechało, że mały ruch, że na zielonym trzeba zdążyć ale ludzie to jest miasto tak sie nie za...dala.
Nie z obwodnicy. Wypadek był na jezdni z miasta w kierunku wsi

REKLAMA

# Piotr345674

07.07.2017 22:30

Wczoraj w mediach podano, ze potracony mezczyzna zmarl w szpitalu.

# 45654

18.07.2017 12:06

hmm suka tak? jak ja lubię jednoznaczny osąd.. policja jeszcze ustala przyczyny wypadku a tu już wiadomo, kto zawinił.. owszem mogła ta kobieta jechać za szybko, ale są podejrzenia, że tym ludziom się mogło spieszyć na czerwonym.. a w takim wypadku.. dopuszczalne 50km/h też może zabić.. do tego warunki pogodowe.. marne szanse ma przechodzień w zderzeniu z samochodem.. wyobraźnia i wzmożona ostrożność szczególnie przy przejściu dla pieszych wskazana jest wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, wówczas ryzyko tragedii znacząco spada..
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA