REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Potrzebny dobrze znieczulający dentysta

# kot

08.02.2003 19:23

Muszę się wybrać do dentysty, a bardzo żle reaguję na bół borowania. Potrzebuję więc dentystę, który umie zniezulać i borować pod znieczuleniem (część nie chce tego robić) może być o 30% droższy od średniej- najchętniej z Białołęki. Czy ktoś mi może kogoś polecić?

 m0n1ka

09.02.2003 12:23

Mogę Ci polecić bardzo dobrą dentystkę, która spełnia kryterium fachowości, ale przyjmuje w okolicach skrzyżowania Anielewicza-Jana Pawła. Jeśli chcesz, daj znać emailem: m0n1ka@astercity.net

# Piotrek z Odkrytej

10.02.2003 09:15

Może sie mylę, ale znieczulenie dostajesz na własną prośbę - klient nasz Pan, więc idź do jakiegoś i poproś, żeby Cię znieczulił, a potem może robić, co do niego (niej) należy.

REKLAMA

# pola

10.02.2003 10:03

Mam świetną dentystkę- mam to samo- dotaję znieczulenie- i nic- więć ona daje tak znieczulenie, że nic nie boli- Tylko Moja dentystka przyjmuje na Kabatach....

# martyna

10.02.2003 10:38

Mam dentystkę, która przyjmuje na Książkowej i jest naprawdę świetna. Dzięki niej przestałam się bać dentysty. Przede wszystkim jest bardzo, bardzo delikatna. Na początku zawsze się umawiamy, że jak będzie bolało to damy znieczulenie, ale chciałam je tylko raz, poza tym ból był do zniesienia. Jak widzi, że mnie boli, to natychmiast przestaje borować i czeka cierpliwie. Zawsze dokładnie mówi, co robi, kiedy może troszkę zaboleć itd. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Przyjmuje w gabinecie Super Dental, ul. Książkowa 9D, ale ten gabinet od strony przystanku Topolowa, nie od osiedla. Nazywa się pani doktor Wojtyńska, tel. 793 10 50, w godz. 9-13 i 15-20 można dzwonić i się umawiać. Ona przyjmuje we wtorki i w piątki.

# kot

10.02.2003 11:36

dzięki-odezwę sie

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

13.02.2003 09:52

Kot, czy już Cię znieczulili, bo nie dajesz znaku życia ?

# kot

15.02.2003 13:05

ostatecznie wylądowałem ćmielowskiej - plomba plus znieczulenie 100 zł. Dobrzez znieczulają - polecam.

# michalski

21.10.2014 11:04

Dobry http://stomatolog Warszawa . Chodzę do niego od 2 lat, świetny specjalista, drobiazgowy, faktycznie wyprowadził mi zęby na prostą, a przez moje niedbalstwo momentami wyglądały po prostu źle. Miałem 12 zębów do leczenia. Można powiedzieć, że wszystko wróciło w odpowiednie miejsce. Różnice w podejściu dentystów są jednak spore.

REKLAMA

# Marek Derbiak

26.10.2014 23:01

Jak to dobrze że jestem młody i mam zdrowych zębów cały garnitur.

# michal

16.12.2014 11:05

Świetni specjaliści to http://dentlux.pl/, w tej klinice masz zatrudnionych prawdziwych fachowców. Tam było leczone nasze dziecko, które miało bardzo skomplikowany problem, nic nie było do końca jasne, w tym momencie jest ok, a od kilku fachowców usłyszeliśmy, że dziecko straci zęby w młodym wieku. Jednak się dało?

# Gaba

19.12.2017 19:23

oj nie raz, ani nie dwa nie dostałam dobrego znieczulenia na wizycie z NFZ, dlatego teraz chodzę do Perfekt Med i przynajmniej mam pewne, że zajmie się mną specjalista który WIE co robi i traktuje pacjenta jak człowieka, a nie "materiał do naprawy"

REKLAMA

# zuziol

27.06.2019 09:09

A ja słyszałem, że warto poddać się http://fachowydentysta.pl/leczenie/kanalowe-endodontyczne/pod-mikroskopem/. Podobno robią to rzetelnie i profesjonalnie.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024