REKLAMA
REKLAMA

Poszukuje dobrego proktologa

28.10.2016 22:24 #Romenik
Mam straszny problem jakim jest ropień okołoodbytniczy (najprawdopodobniej). No niestety Pan doktor, który postawił diagnozę chyba sam nie wie do końca co mi dolega dlatego na juz potrzebuje namiary na dobrego proktologa w Warszawie bądź okolicach. Jeśli ktoś zna jakiegoś godnego polecenia proszę o pomoc. Z góry dziękuję
02.11.2016 08:32 wisenka6
Z takimi problemami to uderzaj od razu do szpitala św. Elżbiety na Mokotowie http://www.szpitalse.pl/ tam jest najlepszy oddział proktologiczny w Warszawie. Z lekarzy wybitnym proktologiem jest na pewno docent Kołodziejczak, dr Wiączek, Kucharczyk również polecam. Miałam okazję podczas mojego zabiegu je wszystkie poznać. Zapisz się najpierw na konsultację, jeśli będzie u Ciebie konieczny zabieg to decyduj się tam, to prywatny szpital ale zdrówko najważniejsze, na pewno nigdzie się Tobą tak nie zajmą jak tam. A sprawy proktologiczne są naprawdę poważne i często przez niekompetencje lekarzy pacjenci są okaleczani. Tam na pewno nic takiego nie będzie miało miejsca.
29.03.2017 15:49 #malinowskaK
Tutaj http://optomedica.com.pl - przyjmują naprawdę dobrzy proktolodzy. Wizyty i zabiegi są u nich płatne, ale wiadomo, ze wszysto jest dużo bardziej profesjonalne. No i nie trzeba czekać kolejkami na wizytę.
26.07.2017 22:50 #majka71
Najlepiej to zgłosić się do przychodni Wilmed. Tutaj http://wilmed.pl jest na nią namiar. Mają wielu świetnych lekarzy, w tym waśnie proktologa. Nie ma się czego obawiać podczas pierwszej wizyty. Problem może nas krępować, ale przecież idziemy do lekarza, który ma nam pomóc.
12.09.2017 16:27 #jako6546
Moja rodzinna to Anna Nowosadko z przychodni Medicenter. Nigdy nie było problemu z umówieniem nawet pilniejszej wizyty. Syna prowadziła też przy drobnej wadzie serca. Zleciła nam echo na miejscu, później skierowanie na dalsze badania. Do tej pory chodzimy. Przychodnia o tyle dobra, że na miejscu diagnostyka i laboratorium.
12.09.2017 18:31 #Wuwutai
Kto się tutaj reklamuje to w biznesie mu nie idzie, pewnie klientów brakuje bo usługi kiepskiej jakości

665/2689 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Fauna i flora
 SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 07.10.2017 po proporcjonalnych, polujących rodzicach (ojciec m.in. Champion Pracy). DO ODBIORU od 01.12.2017 w Warszawie lub bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz (w połowie drogi Działdowo-Brodnica). Kontakt tel. (23) 69 61 353; 507 043 472; 798 691 471, więcej info: www.parkwelski.vanti.pl Serdecznie zapraszamy.

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie