REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# obrońców

28.02.2012 11:18

Było głośno jak kładziono taflę... a teraz jest jeszcze gorzej!! Śpię w zatyczkach do uszu a i tak słychać. Rano wstaję z wkręcającym się w głowę straszliwym bólem (i niestety nie tylko ja!!). Gdyby agregat był dalej, od strony otwartej przestrzeni, dźwięk rozpraszałby się a nie uporczywie wbijał nam do mieszkań.

# REX

28.02.2012 12:23

Mówienie ,że to jedyna możliwa z punktu widzenia przyłącza energetycznego lokalizacja agregatu to bzdura i bajki o żelaznym wilku.Wystarczyło tylko przestawić agregat na drugą stronę namiotu.Lub całe lodowisko posadowić za halą sportową-- za placem manewrowym.Tam są działki,więc uciążliwość mniejsza.Po drugie :agregat chłodzący pracuje w cyklu automatycznym 24 godziny /na dobę. Więc nadal jest głośno.Po trzecie agregat można ekranować akustycznie,niewielkim kosztem.Trzeba tylko chcieć.... Odrobiny rozsądku i myślenia o ludziach potrzeba ,by problemy rozwiązywac.BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ.SZANOWNY PANIE BURMISTRZU!!!!

# bni

28.02.2012 20:21

Panie Krzysztofie Zygrzak-co Pan opowiada za głupoty,że odległość agregatów od budynku jest na ulicy Pieniążka taka sama jak w poprzedniej lokalizacji!!!
Chciłby by Pan mieć hałaśliwy agregat pod oknem i widok na Toi-Toje(PLASTKIWOE KIBLE) w lini prostej od okien 6-7 metrów?
Wycieliście 200 letni dąb szypułkowy a w zamian nie posadziliście ani jednego drzewa!
Świetnie jest mieć lodowisko tak blisko osiedla ale taka lokalizacja jest mega uciążliwa!!!
Przestawcei te kible i agregat.

REKLAMA

# Magiczna

28.02.2012 20:29

To jest nagroda dla mieszkańców ulicy Osmańczyka za najwyższą frekwencje w ostnich wyborach!!!!Dziękujemy burmistrzu za hałas pod oknami i widok na kible TOI TOI .
A mieszkania trza spałcać przez 30 lat z widokiem na kible za oknem...

# obrońców

29.02.2012 09:22

Skoro przy Górczewskiej było tak dobrze i nikt się nie skarżył to dlaczego zmieniono lokalizację?
Czyżby kolejna nieprzemyślana decyzja o lokalizacji za nasze pieniądze a teraz także kosztem naszego zdrowia!!! Nie muszę chyba pisać o szkodliwym wpływie uporczywego i uciążliwego hałasu przez 24 h na zdrowie. Za to wypłaca się odszkodowania!

# aaa

29.02.2012 16:38

Mieszkam na przeciwko, pisząc to w tej chwili widzę lodowisko z okna, ale słyszę raczej szum ulicy i latające samoloty.

REKLAMA

# bbb

29.02.2012 18:12

Do aaa. Mieszkasz naprzeciwko???? Chyba ratusza na Bemowie??!!

# Mieszkaniec Bemowa

04.03.2012 12:54

W dniu 04.03.2012 r. o godz.11.00 udałem się na lodowisko przy ul. Obrońców Tobruku w celu skorzystania z ogólnodostępnej ślizgawki, gdzie nie zostałem wpuszczony przez jednego z pracowników. W/w odwołał się do kartki na drzwiach, zawierającej informację o jazdach doszkalających dla dzieci.
MOJE PYTANIA TO:
1.Dlaczego na stronie internetowej i na drzwiach wejściowych nie napisano jednoznacznie, że o określonych godzinach lodowisko czynne jest tylko dla dzieci, które się doszkalają ? 2.Dlaczego nie zostało wydzielone (np. oddzielone taśmą)miejsce dla dzieci- z uwagi na to, że ich frekwencja jest bardzo niska (godz.11.15 w dniu dzisiejszym to 8-ro dzieci) ?
3.Dlaczego lodowisko nazwane ogólnodostępnym, jest nim tylko z nazwy ?
4.Kto jest odpowiedzialny za podjęte decyzje, które dyskryminują osoby pełnoletnie i starsze, ograniczające ich aktywność ?
5. Jeśli ograniczamy dostęp do lodowiska osobom dorosłym w określonych godzinach, dlaczego nie ograniczymy dostępu dzieciom, wtedy gdy jeżdżą dorośli ?
Panie Burmistrzu, czy nie uważa Pan, że wprowadzanie takich ograniczeń JEST NADUŻYCIEM, ponadto mając na uwagę datę otwarcia lodowiska.
Z poważaniem
P.N. Mieszkaniec Bemowa

# MieszkaniecBemowa

04.03.2012 12:58

W dniu 04.03.2012 r. o godz.11.00 udałem się na lodowisko przy ul. Obrońców Tobruku w celu skorzystania z ogólnodostępnej ślizgawki, gdzie nie zostałem wpuszczony przez jednego z pracowników. W/w odwołał się do kartki na drzwiach, zawierającej informację o jazdach doszkalających dla dzieci.
MOJE PYTANIA TO:
1.Dlaczego na stronie internetowej i na drzwiach wejściowych nie napisano jednoznacznie, że o określonych godzinach lodowisko czynne jest tylko dla dzieci, które się doszkalają ? 2.Dlaczego nie zostało wydzielone (np. oddzielone taśmą)miejsce dla dzieci- z uwagi na to, że ich frekwencja jest bardzo niska (godz.11.15 w dniu dzisiejszym to 8-ro dzieci) ?
3.Dlaczego lodowisko nazwane ogólnodostępnym, jest nim tylko z nazwy ?
4.Kto jest odpowiedzialny za podjęte decyzje, które dyskryminują osoby pełnoletnie i starsze, ograniczające ich aktywność ?
5. Jeśli ograniczamy dostęp do lodowiska osobom dorosłym w określonych godzinach, dlaczego nie ograniczymy dostępu dzieciom, wtedy gdy jeżdżą dorośli ?
Panie Burmistrzu, czy nie uważa Pan, że wprowadzanie takich ograniczeń JEST NADUŻYCIEM, ponadto mając na uwagę datę otwarcia lodowiska.
Z poważaniem
P.N. Mieszkaniec Bemowa

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA