REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

porost włosów.

08.08.2016 06:49 #xxx
Macie w domach jakis dobry szampon na porost włosów ? Chodzi o to, że swoje włosy mam ale nowe nie chcą rosnać. Mam je takie rzadkie, kruche... szybko wypadają. Możecie zasugerować dobry szampon ? Taka dłuższa kuracja może być.
31.08.2016 23:17 #iza83
Nie wiem, czy koniecznie szampon... Może spróbuj mezoterapii skóry głowy? Wiem z autopsji, że ten zabieg przynosi efekt. Na stronie Kliniki Sfera, gdzie ten zabieg wykonywałam, klinikasfera.pl możesz sobie przeczytać, na czym on polega :)
03.09.2016 23:01 pruszynka
Nie mam sprawdzonego szamponu, ale polecam zajrzeć na http://www.caffebabka.pl/, czytałam tam o zabiegu na problemy z włosami. Hamującym wypadanie, pobudzającym nowe włosy do wzrostu. Może akurat Cię zainteresuje.
21.10.2016 08:36 malwinak
Lepiej odpuścić szampony i inne preparaty i poczytać trochę o zabiegu stymulacji wzrostu włosów, który robi furorę obecnie w kwestii porostu włosów: Zabieg stymulacji wzrostu włosów
22.10.2016 19:22 #mondeo13
#iza83 napisał(a) 31.08.2016 23:17

Nie wiem, czy koniecznie szampon... Może spróbuj mezoterapii skóry głowy? Wiem z autopsji, że ten zabieg przynosi efekt. Na stronie Kliniki Sfera, gdzie ten zabieg wykonywałam, klinikasfera.pl możesz sobie przeczytać, na czym on polega :)
Ja po serii takich zabiegów miałam naprawdę super efekty :) Włosy zdecydowanie w lepszej kondycji i przyspieszony porost :) POLECAM gorąco! :)
REKLAMA
20.06.2018 13:07 karynla32
Może nie tabletki, ani jakieś terapie, ale to też jest ciekawe :) Misie na włosy.. żelki. aż 500% dziennej dawki biotyny. Mega dobrze odżywiają włosy więc myślę, że warto spróbować. Potem rosną jak szalone. Tutaj można sprawdzić: polskakobieta.pl
20.06.2018 15:40 #syf reklama
jebnij ty się w pusty łeb
12.07.2018 18:52 #Lady
Dobry trycholog może pomóc , tutaj jest trochę informacji https://ranking.abczdrowie.pl/
14.07.2018 14:32 #Gytyt
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
17.07.2018 15:24 #Niki
Najlepiej wybierz sie do trychologa. Coś doradzi ci na bank. Poszuka tutaj https://ranking.abczdrowie.pl
17.07.2018 15:40 #reklama syfiassta
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
20.07.2018 10:47 maria.nowak
Pewnie wszyscy macie racje, ale zanim zdecydujecie się na drogie kosmetyki czy tabletki, to może wypróbujecie zioła? Jakiś czas temu zmagałam się z zastopowaniem porostu włosów i nadmiernym wypadaniem. Przez chwilę myślałam, że stracę wszystkie włosy. Na szczęście zaczęłam po prostu codziennie pić herbatkę, zaparzoną z pokrzywy i skrzypu. Efekty można było zobaczyć w zasadzie po tygodniu, bo już znajdziesz już wtedy włosy zaczęły mniej wypadać. Zioła kupicie w sklepie zielarskim Herba Farm https://www.zielar.ski/, polecam, ani razu się nie zawiodłam.
20.07.2018 11:18 #syfff reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ?

682/3336 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Szybka pożyczka między osobami Jesteśmy instytucją udzielającą kredytów i finansowania, której głównym celem jest pomoc potrzebującym. Udzielamy pożyczek od 5 000 do 15 000 000 EUR w okresie spłaty, począwszy od wyboru, przy oprocentowaniu 2%. E-mail: rosedupenn@gmail.com

Sprzedam
 Oferuje Państwu największą ofertę Gotowych Spółek z lat 1991-2017 r. w cenie od 3500 zł za spółki z 2013 roku - Każda oferowane przez nas spółka jest spółką "czystą" Spółki posiadają komplet dokumentów , takich jak : umowę spółki z zawartymi wszystkimi PKD od 01 do 98 potwierdzenie nadania numeru KRS potwierdzenie nadania numeru NIP potwierdzenie nadania numeru VAT/UE kapitał zakładowy w wysokości 5.000 zł do 15.000.000,00 zł potwierdzenie nadania numeru REGON Notarialne oświadczenie o braku zobowiązań biuro@biurro.com tel. 728-128-728 www.biurro.com

Kursy, szkolenia
 17.12. Szkolenia UDT: wózki,żurawie,hds,suwnice,zwyżki,dźwigi,podesty. Nasze szkolenia dopasowane do twoich potrzeb: - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. I WJO - ładowarka teleskopowa, operator podnoszony wraz z ładunkiem, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. II WJO - wózek widłowy, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. III WJO - prowadzone, - Podesty ruchome kat. I P - wolnobieżne, przewoźne - zwyżki, nożycowe, montowane na pojeździe - podnośnik koszowy, - Podesty ruchome kat. II P - wiszące, masztowe, stacjonarne, - Żuraw przenośny kat. II Ż - hds, dźwig samojezdny, - Żurawia kat. I Ż: wieżowy oraz szybkomontujący - żuraw budowlany, - Suwnice kat. I S - suwnice sterowanych z poziomu roboczego lub z kabiny, - Suwnice kat. II S - suwnice sterowane z poziomu roboczego, - Urządzenia do manipulacji kontenerami kat. I K - kalmary, - Konserwacja UDT. Dowiedź się więcej na www.kursylektor.pl. Masz pytania - Zadzwoń - Tel.503 903 303.

Administrowanie nieruchomościami
 oferty pozyczki pomiedzy poszczególnymi. Witam, kredyty konsumpcyjne Proponuje wystapic zarówno ofiarom min kredyt rewolwingowy pozyczek Zl 1.000 do 10 000 000 Zl. zaufanie Odnawialne oferty kwota pieniedzy do wykorzystania w calosci lub w czesci, ze splaty kredytu. pozyczki osobiste 5000Zl do 350.000 Zl sza Prywatne pozyczki jest kredyt konsumencki. to na finansowanie ich projektów. Rozwiazanie wykup kredytowych. interfinance72@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA