REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

porost włosów.

08.08.2016 06:49 #xxx
Macie w domach jakis dobry szampon na porost włosów ? Chodzi o to, że swoje włosy mam ale nowe nie chcą rosnać. Mam je takie rzadkie, kruche... szybko wypadają. Możecie zasugerować dobry szampon ? Taka dłuższa kuracja może być.
31.08.2016 23:17 #iza83
Nie wiem, czy koniecznie szampon... Może spróbuj mezoterapii skóry głowy? Wiem z autopsji, że ten zabieg przynosi efekt. Na stronie Kliniki Sfera, gdzie ten zabieg wykonywałam, klinikasfera.pl możesz sobie przeczytać, na czym on polega :)
03.09.2016 23:01 pruszynka
Nie mam sprawdzonego szamponu, ale polecam zajrzeć na http://www.caffebabka.pl/, czytałam tam o zabiegu na problemy z włosami. Hamującym wypadanie, pobudzającym nowe włosy do wzrostu. Może akurat Cię zainteresuje.
21.10.2016 08:36 malwinak
Lepiej odpuścić szampony i inne preparaty i poczytać trochę o zabiegu stymulacji wzrostu włosów, który robi furorę obecnie w kwestii porostu włosów: Zabieg stymulacji wzrostu włosów
22.10.2016 19:22 #mondeo13
#iza83 napisał(a) 31.08.2016 23:17

Nie wiem, czy koniecznie szampon... Może spróbuj mezoterapii skóry głowy? Wiem z autopsji, że ten zabieg przynosi efekt. Na stronie Kliniki Sfera, gdzie ten zabieg wykonywałam, klinikasfera.pl możesz sobie przeczytać, na czym on polega :)
Ja po serii takich zabiegów miałam naprawdę super efekty :) Włosy zdecydowanie w lepszej kondycji i przyspieszony porost :) POLECAM gorąco! :)
REKLAMA
20.06.2018 13:07 karynla32
Może nie tabletki, ani jakieś terapie, ale to też jest ciekawe :) Misie na włosy.. żelki. aż 500% dziennej dawki biotyny. Mega dobrze odżywiają włosy więc myślę, że warto spróbować. Potem rosną jak szalone. Tutaj można sprawdzić: polskakobieta.pl
20.06.2018 15:40 #syf reklama
jebnij ty się w pusty łeb
12.07.2018 18:52 #Lady
Dobry trycholog może pomóc , tutaj jest trochę informacji https://ranking.abczdrowie.pl/
14.07.2018 14:32 #Gytyt
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
17.07.2018 15:24 #Niki
Najlepiej wybierz sie do trychologa. Coś doradzi ci na bank. Poszuka tutaj https://ranking.abczdrowie.pl
17.07.2018 15:40 #reklama syfiassta
kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?

ktoś coś ???

pomocy
20.07.2018 10:47 maria.nowak
Pewnie wszyscy macie racje, ale zanim zdecydujecie się na drogie kosmetyki czy tabletki, to może wypróbujecie zioła? Jakiś czas temu zmagałam się z zastopowaniem porostu włosów i nadmiernym wypadaniem. Przez chwilę myślałam, że stracę wszystkie włosy. Na szczęście zaczęłam po prostu codziennie pić herbatkę, zaparzoną z pokrzywy i skrzypu. Efekty można było zobaczyć w zasadzie po tygodniu, bo już znajdziesz już wtedy włosy zaczęły mniej wypadać. Zioła kupicie w sklepie zielarskim Herba Farm https://www.zielar.ski/, polecam, ani razu się nie zawiodłam.
20.07.2018 11:18 #syfff reklamaa
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ?

383/3213 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Korepetycje z języka polskiego - nauczycielka, tel. 786- 830-080

Porady prawne
 Sprawy rodzinne - w tym zdrady, ustalenia pracownicze (kontrola zwolnień lekarskich), mobbing, sprawdzanie prawdziwości danych etc Sporządzanie pism procesowych gratis. Czujesz że Twój partner/partnerka Cię zdradza, ale wciąż nie masz dowodów? Chcesz ograniczyć prawa rodzicielskie/pozbawić władzy rodzicielskiej swojego nieodpowiedzialnego partnera, który szkodzi dobru małoletniego dziecka? Pracodawca od dłuższego czasu szykanuje Cię w pracy, podlegasz ciągłej krytyce co sprawia, że jesteś na skraju załamania nerwowego? Nie czekaj aż będzie za późno. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Napisz wiadomość na adres: detektyw.veritas@gmx.com, krótko opisz sytuację, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku godzin.

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Jesteśmy jednym z pierwszych skupów samochodów na Dolnym Śląsku. Handlem samochodami zajmujemy się od 16 lat, posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Cechuje nas uczciwość i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Jeżeli chcą państwo korzystnie sprzedać swój samochód to zapraszamy do kontaktu z nasza firmą

Wypoczynek
 Złap ostatnie dni lata na Summer Campie! Już tylko do końca września w Parku Ulricha organizowane będą bezpłatne zajęcia sportowe w ramach tegorocznej odsłony cyklu Summer Camp Wola Park. Na mieszkańców czekają m.in. pumptrack, czyli specjalny tor do jazdy na rowerach, hulajnogach i rolkach oraz skate wave, fala która pozwoli poprawić umiejętności surferskie. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i prowadzone pod okiem profesjonalnych trenerów. Warszawiacy mogli korzystać ze specjalnie zaprojektowanej przestrzeni, przeznaczonej do jazdy deskorolkach, rolkach, rowerach BMX i hulajnogach. W ramach projektu organizowano także spotkania z gwiazdami sportu, konkursy z nagrodami, zajęcia z profesjonalnymi trenerami i relaksujące wieczory przy filmie i muzyce. Wydarzenie potrwa do końca września. Wszystkie zajęcia w ramach Summer Campu Wola Park są darmowe i odbywają się w klima-tycznym Parku Ulricha, wymagana jest rejestracja na stronie internetowej: https://summercampwolapark.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA