REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# sialababamak

06.02.2019 11:35

A ja się z policjantami zgadzam. Byli we dwójkę w Dacii, jedno wskakuje w taxi lub tramwaj, kupuje na stacji baniaczek, leje 5 litrów paliwa i w kwadrans odjeżdża. Dwie osoby to też więcej niż trzeba do zepchnięcia Dacii na bok, zjechania "na rozruszniku", albo zadzwonienia po taxi/lawetę/pomoc drogową (tak, świadczą takie usługi). Można tez poprosić o pomoc innych kierowców. Po co tu policja?
Pomijam już to, że co on, nie widział ile ma paliwa? Nie wie jak zatankować i kiedy? To chyba nie dorósł do prawa jazdy.
To jest ten sam gatunek ludzi, co telefonują do GOPR bo im się z Morskiego Oka schodzić nie chce gdy fasiągów już nie ma, albo wzywają karetkę do przeziębienia, bo kolejka do internisty długa

# marek40

06.02.2019 14:16

miałem podobna sytułacje w nowym dworze mazowieckim na skrzyżowaniu zepsuł mi się samochód i miałem problem z zepchnięciem poprosiłem policje przyjechali ruch zatrzymali i jeszcz pomogli mi w zepchnięciu i o żadnym mandacie nie było mowy

# Niki_mouse

06.02.2019 17:47

#sialababamak drogi czytelniku, pozwól że sprostuję. Nie było mnie w samochodzie. Ja później przyszłam. Niestety jesteś kolejną osobą, która uwierzyła w kłamstwo policji. Samochód nie padł z powodu braku paliwa. Zepsuł się, jak to mają te samochody w zwyczaju. Później został zholowany, ponieważ padł akumulator. Nikt nie powiedział policji, że chodzi o paliwo. To ichniejszy wymysł, by się wybielić. Mam nadzieję, że teraz spojrzysz na sytuację z innej strony.

REKLAMA

 Do rzeczy

07.02.2019 15:24

Ten pierwszy wpis, w konfrontacji z dwoma kolejnymi wygląda bardzo głupio. Tak to jest jak się wyraża skrajne opinie, nie znając, czy nie rozumiejac do końca faktów.

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:24

Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy