REKLAMA
REKLAMA

pomoc prawnika bardzo mi pomogła w wołominie

08.11.2011 15:54 #alicja wołomin
Proszę nie potraktować tego jako reklamy pomocy prawnej. Ale temu człowiekowi należą się podziękowania.
jestem samotną matką (35 lat)mającą na utrzymaniu dwójkę dzieci. Ciężko mi jest finansowo. mając problemy szukałam prawnika rodzinnego w Wołominie. Znalazłam ogłoszenie kancelarii zapytaj mnieo swoje prawo. ogłoszenie znalazłam na portalu allegro.
Prawnik Marcin Cywinski pomógł mi częściowo nie odpłatnie w moich problemach i to skutecznie.
BARDZO POLECAM USŁUGI TEGO PANA. ale naprawde mi pomógł
dziekuję. to nie jest reklama!!!! jak znacie tego pana proszę o opinie
09.11.2011 07:22 #gość
znam napisał mi pismo za 100 zł natomiast w legaliwie przy sądzie kobieta chciała za takie samo 500 zł. pomijając fakt ze p. Marcin gadał ze mną przez godzinę na swój koszt
15.02.2012 17:47 #NIKI
WITAM WŁAŚNIE DZIŚ ROZMAWIAŁAM Z PANEM MARCINEM PRZEZ TELEFON.UDZIELIŁ MI OBSZERNYCH WSKAZÓWEK NA TEMAT SPRAWY ROZWODOWEJ.BARDZO CIEPŁY,SPOKOJNY,KONKRETNY CZŁOWIEK.POLECAM I NAPEWNO SKORZYSTAM Z JEGO POMOCY.
13.03.2012 08:27 #alaaaa
ten człowiek naprawdę pomaga faktycznie jego ceny są śmiesznie niskie w porównaniu do rezultatów.

Polecam!!!!!

ZAPYTAJ MNIE O SWOJE PRAWO
22.01.2013 21:12 #ania Z
bardzo polecam.Ania Z
23.01.2014 14:41 #Katarzyna L. Warszawa
Polecam usługi tego Pana. Bardzo sympatyczny i pomocny w alimentach, także w rozwodzie. Ceny naprawdę przystępne. Jest z kancelarii Zapytaj mnie o swoje prawo. Życzę wszystkim równie dobrego zakończenia jak w mojej sprawie.
27.07.2014 21:05 #Betty
mam niedługo rozwód i potrzebuje dobrego i sprawdzonego adwokata jesl ktoś ma numer telefonu do pana Marcin Cywiński Wołomin to proszę o kontakt pilne Beata
25.08.2014 09:57 #EWAa
Mi pomagał jakiś czas temu, teraz z tego co wiem pomaga koleżance która znalazła stronę www.zapytaj.info.pl. Aby takich prawników więcej ;-) pozdrawiam wszystkich
11.06.2015 19:57 #gość
polecam, miło i przyjemnie . wiem, że prawo nie jest doskonałe. Co zrobić...
25.06.2015 12:20 #Marcin Ciwinski
Jest naprawde códowny czlowiek.Polecam jak najbardziej.Pozdrawiam Halina
30.06.2015 10:45 #szymek
#Betty sprawdź sobie tą kancelarię, mi bardzo pomogli jak brałem rozwód porady prawne bielany
01.09.2015 12:46 kajka83
Nie tak daleko, bo w Warszawie, też jest świetny adwokat od rozwodów - mecenas Paweł Budrewicz. Bardzo pomógł mi i wielu osobom, które były w podobnej jak ja sytuacji. Rozwód to bardzo trudne przeżycie. A dodatkowo stres na sali sądowej jest paraliżujący dla wielu osób. Mecenas Budrewicz potrafi zminimalizować ten stres - wszystko tłumaczy, czego można się spodziewać, jak to będzie wyglądało. Rzetelny i kompetentny - ja polecam. Tutaj telefon do niego: (22) 203 61 10 .
30.09.2015 18:41 #iza_88
mi bardzo pomogła p. Grześkowiak więc jeśli nadal ktoś kogoś szuka to zdecydowanie polecam. jest świetna w sprawach rodzinnych - pomoże przy rozwodzie i alimentach. rzetelna, kompetentna i dyspozycyjna!
06.10.2015 09:28 #Ania Krzewinska
Dołączam się do opinii o prawniku Marcinie Cywińskm. Polecam
30.11.2015 09:22 #Magda klientka
#Ania Krzewinska napisał(a) 06.10.2015 09:28

Dołączam się do opinii o prawniku Marcinie Cywińskm. Polecam
polecam. Pracuje dla fundacji '' Rodzina ''.
31.12.2015 11:15 #agac.ik
najlepiej było by wcale nie brać rozwodów ale niestety sama przeżyłam to na własnej skórze i wiem ile nas to kosztuje. bardzo ważne jest właściwe wsparcie - chyba nawet obcych osób. dla mnie ogromnym wsparciem w tym wszystkim była pani grzeskowiak - adwokt, specjalista w sprawie rozwodów i w prawie rodzinnym. każdy może inaczej odczuwać jej sposób pracy ale dla mnie warto pomyśleć o jej propozycji
25.01.2016 21:42 #ALA z Tłuszcza
dziękuje użytkownikom, szukałam prawnika. Od Cywińskiego M. otrzymałam wyczerpującą i rzetelną odpowiedź na moje zagadnienie. podpisuję się pod opiniami
29.01.2016 12:08 #Grazyna_
ja z p. Grześkowiak tu polecanej też jestem bardzo zadowolona. jesteśmy po pierwszej rozmowie i to naprwdę bardzo miła i sympatyczna kobieta, która chce pomóc. widać, ze jest rzeczowa w pracy i w 100% terminowa. za kilka tygodni rozprawa - wtedy powiem jak nam poszło
04.04.2016 21:28 #Daczkowski
Akurat wśród prawników jest w tej chwili sporo ludzi pozytywnie nastawionych i chcących pomóc to podstawa. W obszarze prawa rodzinnego z całą pewnością mecenas Budrewicz jest nazwiskiem które warto wziąć pod uwagę, człowiek nie tylko walczy do końca o klienta, ale przede wszystkim ma ogromne doświadczenie co daje w sądach bardzo dużą przewagę.
06.04.2016 21:37 #Asia z Rembertowa
Dziś dzwoniłam do prawników których polecacie. Od dawna borykam się z problemem alimentacyjnym. Jak to prawnicy mają wiedzę na tematy rodzinne. Umówiłam się z dwoma napiszę jak było. Bo aż mnie ciekawią takie opinie bo w nie nie wierzę. BARDZO SZCZEGÓŁOWO!
16.05.2016 12:13 #agawa3
Myślę, że LEXTEL LIFE jest znacznie ciekawszym rozwiązaniem. Tutaj http://www.lextel.pl/life/ są szczegóły. W wielkim skrócie można powiedzieć, że jest to karta dostępu do usług prawnych dla całej rodziny. Dzięki niej możemy korzystać z porad prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach.
17.05.2016 13:55 #adwokatrozwód
W temacie rozwodów i możliwych komplikacji znalazłem fajny blog, warto wiedzieć kiedy adwokat jednak się przyda: http://adwokatrozwodwroclaw.pl/
25.05.2016 09:22 #vvdee
Jestem aktualnie w środku sprawy rozwodowej i całą obsługą zajmuje się w moim przypadku kancelaria Invictus (invictusprawnicy.pl). Żona sobie wzięła jakiegoś początkującego prawnika i nie uda jej się ugrać tych warunków jakie chciała. Oczywiście była pewna, że rozwód będzie z mojej winy, ale nic z tego.
31.05.2016 16:33 #Marika_77
ja jestem bardzo zadowolona z pomocy p. Grześkowiak - też bardzo dobra Pani adwokat dzięki której udało mi się wziąć rozwód ale też ustalić przyzwoite alimenty. gdyby nie ona to pewnie walka nie byłaby taka szybka i łatwa - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu
31.05.2016 23:37 #Miniaaa
Mi pomogła natomiast pani Laskowska z kancelarii z Warszawy, uważam, że adwokat z prawdziwego zdarzenia, każdemu ją mogę polecić http://www.adwokat-laskowska.pl/
12.08.2016 10:27 kkksiak
ja z całego serca polecam panią Kaliszczak, dzięki której przy sprawie rozwodowej udało mi się zachować twarz, to osoba naprawdę kompetentna i pomocna, tutaj jest link do jej strony: http://kaliszczak.eu/ warto skontaktować się z nią i dowiedzieć, jakie mamy prawa
12.08.2016 10:28 kkksiak
ja z całego serca polecam panią Kaliszczak, dzięki której przy sprawie rozwodowej udało mi się zachować twarz, to osoba naprawdę kompetentna i pomocna, link do adwokata warto skontaktować się z nią i dowiedzieć, jakie mamy prawa
26.10.2016 10:06 #mysza83
Adwokatów zajmujących się tematyką rozwodów jest sporo. Ale dobrze wybierać tych, którzy faktycznie dobrze czują się w temacie prawa rodzinnego, bo niektóre sprawy rozwodowe nie są łatwe do przeprowadzenia. We Wrocławiu na przykład tematem rozwodów zajmuje się adwokat Wojciech Podgórski. Tutaj http://adwokat-podgorski.pl/ namiary na jego blog - mnóstwo merytorycznych i przydatnych informacji w temacie rozwodów. Dowiedzieć się można m. in. jak wygląda podział majątku dorobkowego czy gdzie składać wniosek o rozwód.
21.11.2016 20:05 #Amanda77
ja miałam styczność z panią Magdaleną Grześkowiak, naprawdę w porządku osoba, dobry specjalista, perfekcjonistka polecam
20.04.2017 15:34 nataliarw
A propos tematyki rozwodów może komuś się przyda artykuł dot. Walki ze stresem związanym z rozwodem :)
27.04.2017 12:57 Amira
Na pewno przy wszelkiego rodzaju problemach natury prawnej, warto znać namiary na dobrego prawnika. W Katowicach bez wątpienia w razie jakichkolwiek kłopotów, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z oferty http://www.kancelaria-szip.pl/ . W kancelarii tej bowiem pracują specjaliści z wielu dziedzin prawa, a co więcej zawsze można tam liczyć na najwyższą jakość obsługi klienta.
12.06.2017 14:54 #kanja
Według mnie nie ma nic ładniejszego niż piękne drewniane schody i do tego odpowiednio dobrane oświetlenie led, które może stworzyć naprawdę niepowtarzalną atmosferę. Zresztą nie tylko jeśli chodzi o schody. Moim zdaniem ogólnie aranżacja wnętrz to w dużej mierze gra światłem :) Polecam zajrzeć na http://greenie-world.com , jeśli ktoś szuka fajnej oferty, bo niby firm jest na rynku bardzo dużo, ale znaleźć tak rzetelną jest ciężko.
26.06.2017 09:33 #Kunixxx
Jeżeli chodzi o rozstrzygnięcie pytania "Czy przyda mi się prawnik?" To tu jest obszerny ARTYKUŁ , który z pewnością pomoże nam rozwiać te wątpliwości.

43/491 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie