REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Magdalaena

13.06.2014 09:16

Widziałam tę tablicę, ale zawsze myślałam, że to grób jakiegoś domowego zwierzątka.

# BeMózg

18.06.2014 00:13

"Widzisz coś ciekawego, śmiesznego..." - czy zdaniem redakcji pomnik zmarłego kierowcy pierdziawki jest czymś śmiesznym?

# Rafi

28.02.2015 08:44

To jest pomnik? Dla mnie to wyglada jak grob. Wczoraj na spacerze z psem zobaczylem i sie przestraszylem. Tez pomyslalem ze ktos zwierzatko pochowal ale jest kolo wiec od razu jasne ze to musial byc motocyklista. W kazdym razie fakt jest taki ze tylko idiota mogl postawic komus nagrobek przed oknem bo z tylu pare metrow dalej jest blok. Miejsce takich tablic jest na cmentarzu a nie na ulicy.

REKLAMA

# BeMózg

28.02.2015 11:23

Jakie zwierzątka (szczególnie domowe) są w stanie dożyć 34 lat? Jedynie papugi niektórych gatunków, ale to na pomnik papugi nie wygląda...

# Aniuteq

03.07.2015 13:40

dzisiaj mija 10 lat od wypadku w tym miejscu i zapewne zapłoną świeczki od tych, którzy pamiętają i mają Artura w sercu...to niewybaczalna strata i złość na pijaka, który nam go zabrał, nawet po tylu latach nie minęła!
Nie mi jest oceniać czy to miejsce właściwe na pamiątkową tablicę, spójrzmy na drogi w całej Polsce - krzyż obok krzyża, wypalone znicze i suche wiązanki, czasem niestety jeszcze świeże...Myślę, że tego nie zrozumie osoba, która nie straciła nikogo w wypadku drogowym i prosze nie nazywać nas idiotami! Każdy ma prawo do cierpienia i jeśli w ten sposób chce je wyrazić - pozwólmy na to.
Artur na zwsze bedziesz w moim sercu!
Twoja Ania

# Mieszkaniec.wwa

03.07.2015 18:52

0,4 nie swiadczy o tym, ze to pijak. Natomiast szaleniec na motocyklu swiadczy o tym, ze byl niebezpieczny i nieobliczalny. Kierowcy motorow, wolnie, ciszej, bezpieczniej a moze zaczniemy was żałować. Jak na razie - nieatery...

REKLAMA

# Antykrzyżprzydrożny

15.04.2019 16:44

Żaden pretekst nie pozwala na zwłaszczanie przestrzeni publicznej. Zginął - przykra sprawa - jeden z czyjejś winny inny przez swoją głupotę - nie ma znaczenia. Od tego są cmentarze. W ten sposób za kilkadziesiąt lat nie byłoby miejsca na trawniku, chodniku - tylko same krzyże, świeczki i pseudonagrobki. Rozumiem czyjś ból i żałobę ale nie ci którzy stracili kogoś bliskiego nie mają prawa tym szantażować innych i jak napisałem wcześniej zwłaszczać przestrzeni publicznej, która ma inne przeznaczenie.

# Aniuteq

03.07.2020 02:06

Nie jest istotne czy jest tablica, pomnik, ważne, że w sercu pamięć zachowana. 15 lat a boli jak wczoraj.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA