REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Polska restauracja w Warszawie

# Wanda

24.05.2017 14:51

Gdzie zaprosić gości na polską kuchnię?

# AlinaS

24.05.2017 23:08

Zaskakująco tanie, a zarazem niewiarygodnie smaczne jedzenie oraz klimatycznie zaaranżowane wnętrza znajdziesz w restauracji http://www.ckoberza.pl/ Solidne litrowe kufle z piwem oraz wielkość dań sprawiają, że każdy gość czuje się w CK OBERŻA jak na sutej biesiadzie i ani myśli szybko odchodzić od stołu.

# Kasiap

08.11.2017 10:59

Zdecydowanie restauracja Akademia. Dawno nie jadlam tak dobrej polskiej kuchnii :)

REKLAMA

# morswinkielecki

08.11.2017 11:03

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

# Mateusz89

19.02.2018 19:30

Na polską kuchnię najlepiej zaprosić gości do Restauracji Klimczok. To sprawdzone miejsce, z tradycjami i przepyszną kuchnią. Mają rewelacyjne pierogi, kwaśnicę, grillowanego dorsza, które zrobią na gościach duże wrażenie. Często tam jadam już od lat i poziom za każdym razem jest bardzo wysoki!

# to syf jest

20.02.2018 09:01

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

REKLAMA

# królowa życia

01.07.2018 11:15

No nie sądzę, że kiepska reklama. Ja też stołuję się w restauracji Klimczok i mają genialne żeberka, zupy i szarlotkę, która znika w 5 minut. Zabieram tam mamę czasem i chodzimy ze znajomymi, którzy też wyemigrowali do stolicy z gór :)

 Paulinka88

03.07.2018 10:34

Zgadzam się - Akademia deklasuje inne warszawskie restauracje. Specjalizują się właśnie w kuchni polskiej, ale przyrządzają tradycyjne dania w bardzo nowoczesny sposób. Najbardziej polecam wątróbkę i stek z polędwicy - obłędne!

# Frenia

03.07.2018 11:10

Jedną z lepszych restauracji w jakiej ostatnio byłam to była instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Mają pyszną dziczyznę, czy udko gęsie. Naprawde warto sie tam wybrac.

REKLAMA

# syfiasssta reklamaa

03.07.2018 11:15

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Viktoria87

16.07.2018 21:36

Ostatnio byłam na spotkaniu biznesowym w restauracji Bubbles w naszej stolicy. Muszę przyznać, że atmosfera i klimat jest genialny, panuje tam spokój i pełna kultura. A obsługa jest przemiła, zawsze uśmiechnięta i radosna. Co do jedzenia też się nie zawiodłam było znakomite. Polecam to miejsce na spotkania.

# reckkki

16.07.2018 22:50

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

REKLAMA

# dart

19.08.2019 09:34

Wszystkim osobom prowadzącym restaurację na terenie Warszawy polecam nawiązać współpracę z firmą www.agnes.waw.pl Jest to świetny producent wyrobów garmażeryjnych, który zaopatruje wiele restauracji w mieście. Ich jedzenie jest przepyszne więc warto się z nimi skontaktować.

# Renia

28.11.2019 10:12

Każdemu w Warszawie polecam odwiedzić Instalacje Art Bistro. Restauracja znajduje się w Zamku Ujazdowskim i serwuje przepyszne jedzenie. Często zaglądam tu na śniadania.

# NieNajedzona

20.12.2019 10:13

#Renia napisał(a) 28.11.2019 10:12
Każdemu w Warszawie polecam odwiedzić Instalacje Art Bistro. Restauracja znajduje się w Zamku Ujazdowskim i serwuje przepyszne jedzenie. Często zaglądam tu na śniadania.

Ta restauracja jest świetna. Byłam tam w ostatnim tygodniu i się nie zawiodłam. Pyszne jedzenie i dodatkowo fajny klimat ze względu na zamek Ujazdowski.

REKLAMA

# Anka Skakanka

30.12.2019 18:42

Oberża pod czerwonym wieprzem - świetne miejsce z polską kuchnią. jedzenie pyszne, fajnie podane a do tego śliczny wystrój.

# iziss

30.12.2019 22:15

W samym centrum jest moja ulubiona restauracja Ogród Smaku z wspaniałym widokiem i rewelacyjnym jedzeniem https://ogrod-smaku.pl/

# Bogdan67

03.01.2020 08:49

Instalacje Art Bistro to bardzo fajna opcja. Duży wybór i smaczne posiłki. Dla mnie dużym plusem jest okolica i spokój, który tam panuje. Chyba coraz mniej takich miejsc w naszym mieście.

REKLAMA

# Kopoczka45

08.01.2020 13:43

Świetne miejsce to Instalacje Art Bistro w Zamku Ujazdowskim. Można dobrze zjeść i spędzić czas w fajnym klimacie.

# Olekwwq

09.01.2020 12:59

Zgadzam się z #Kopoczka45. Instalacje Art Bistro to dobry wybór.

# Bulla

09.01.2020 15:35

Folk Gospoda (okolice Grzybowskiej) - wszystko mają tam smaczne, nawet chleb jest wyśmienity. Żeberka wieprzowe mistrzostwo świata. Mają też stek z jelenia-, zamierzam następnym razem zamówić :)

REKLAMA

# Jula99

16.01.2020 21:43

Aż się dziwię że nikt nie wspomniał o Domu Wódki przy placu Teatralnym mają tam mega dziwnie urozmaicone ale polskie dania np pierogi ruskie z truflami :)

# Karmelek

22.01.2020 14:58

Również jak wiele osób jestem fanem Instalacje Art Bistro. Jeśli chodzi o przepyszne jedzenie nie mają sobie równych w tych cenach. Polecam przyjść w okolicach 13,14, bo wtedy zupa, danie i napój kosztuje jakoś 22zł.

# Ala01

25.01.2020 19:39

Bardzo rekomenduję restaurację Instalacje Art Bistro w Zamku Ujazdowskim, bo mają pyszne i niebanalne jedzenie. Poza tym obsługa jest super i jest tam po prostu przyjemnie.

REKLAMA

# Daria

01.03.2020 19:26

Też rekomenduję, bo często jadam w instalacjach. Mają smaczne jedzenie w dobrej cenie.

# Ankaha

11.05.2020 23:22

Mnie ze wszystkich restauracji, które odwiedziłam, najbardziej, bo pod każdym względem, odpowiada restauracja Instalacje Art Bistro w Zamku Ujazdowski. Mega! :)

# kokosianka

07.08.2020 13:15

W Czerwonym Wieprzu serwują polską kuchnie, jedzenie mają dobre. Jak nie che mi się gotować w niedziele obiadu to dzwonię na roomservice i od nich go zamawiam. Lubię dania innych kuchni, ale polskie potrawy zawsze będą dla mnie najsmaczniejsze.

 gasom

15.01.2024 15:01

Sprawdź https://trucktruck.pl/?p=247 lubię to miejsce.

 desik

18.01.2024 14:12

Polecam http://mediapak.pl/swietna-restauracja-w-centrum-torunia/ jest smacznie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe