REKLAMA
REKLAMA

Polecicie mi jakąś klimatyczną restauracje

18.08.2016 13:01 #marcel90
Polecicie mi jakąś klimatyczną restauracje na randkę z dziewczyną ? Musi być ładna i przede wszystkim musi być smaczne i świeże jedzenie :) oboje lubimy bardziej orientalne smak ...
23.08.2016 09:32 #lulek
Jeśli chodzi o orientalne restauracje w Warszawie to mi osobiście bardzo pasuje to co dają w Ganesh do jedzenia. Sporo pikantnych sosów, ale też dużo łagodniejszych propozycji w tym cała gama potraw dla dzieci. Dobrą promocję mają w poniedziałki, kiedy za 40 zł można zjeść na maksa, bez limitów. Reszta promocji jest podawana na Facebooku restauracji
08.09.2016 08:36 #Ryszard
A może zamów jedzenie do domu? Ja mam klimatyczny dom i często zamawiam catering w http://www.gospodacatering.pl - śmiało polecam :)
13.04.2017 10:41 #Merol
Świetny i klimatyczny lokal, w którym byłem ze swoją żoną jakieś dwa miesiące temu, to Bubbles. Dostałem awans w pracy i chcieliśmy to uczcić. Oczywiście szampan. O Bubbles dowiedziałem się na jakieś stronie internetowej i postanowiliśmy z żoną spróbować. Zakochaliśmy się w tym miejscu obydwoje. Przepyszne jedzenie, do świętowania wybraliśmy sobie wspaniałego szampan. Cudny wieczór. Częściej mógłbym awansować haha :)
13.04.2017 12:22 #kika
zajrzyj do "bardziej" na Oleandrów
01.06.2017 14:53 #retka
Akademia na Różanej jest bardzo klimatyczna. Uwielbiam to miejsce przede wszystkim dlatego, że mają wyśmienitą kuchnię. Przetestowałam już klika ich dań z menu i każde było smaczne. Poza tym fajna atmosfera i miła obsługa. Wielki plus dla tego lokalu.
19.06.2017 08:09 #Elna0
Tego typu imprezy formowe to świetna sprawa. My po szkoleniach z firmy www.bnt-sigma.ply się większą paczką na jakieś wyjazdy integracyjne. Wtedy wiedza zdobyta na takim szkoleniu szybciej się ugruntowuje :)
19.06.2017 12:10 #elop
Pianka na Zgody 12 jest fajna. Karmią smacznie i mają otwarte przez całą dobę, więc żadna godzina nie jest zbyt późna, aby ją odwiedzić:) Mają też dobre świeże piwko, a to duży plus.
20.06.2017 12:40 #wewqa
dobre świeże piwko to akurat kłamstwo
05.07.2017 10:59 #jako
Bubbles jest klimatyczna i można zabrać ukochaną na naprawdę dobre winko. Moja narzeczona była pod wielkim wrażeniem i randka się podobała:)
05.07.2017 12:06 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..

74/359 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie