REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Polecicie mi jakąś klimatyczną restauracje

18.08.2016 13:01 #marcel90
Polecicie mi jakąś klimatyczną restauracje na randkę z dziewczyną ? Musi być ładna i przede wszystkim musi być smaczne i świeże jedzenie :) oboje lubimy bardziej orientalne smak ...
23.08.2016 09:32 #lulek
Jeśli chodzi o orientalne restauracje w Warszawie to mi osobiście bardzo pasuje to co dają w Ganesh do jedzenia. Sporo pikantnych sosów, ale też dużo łagodniejszych propozycji w tym cała gama potraw dla dzieci. Dobrą promocję mają w poniedziałki, kiedy za 40 zł można zjeść na maksa, bez limitów. Reszta promocji jest podawana na Facebooku restauracji
08.09.2016 08:36 #Ryszard
A może zamów jedzenie do domu? Ja mam klimatyczny dom i często zamawiam catering w http://www.gospodacatering.pl - śmiało polecam :)
13.04.2017 10:41 #Merol
Świetny i klimatyczny lokal, w którym byłem ze swoją żoną jakieś dwa miesiące temu, to Bubbles. Dostałem awans w pracy i chcieliśmy to uczcić. Oczywiście szampan. O Bubbles dowiedziałem się na jakieś stronie internetowej i postanowiliśmy z żoną spróbować. Zakochaliśmy się w tym miejscu obydwoje. Przepyszne jedzenie, do świętowania wybraliśmy sobie wspaniałego szampan. Cudny wieczór. Częściej mógłbym awansować haha :)
13.04.2017 12:22 #kika
zajrzyj do "bardziej" na Oleandrów

32/308 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie