REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Polecany deweloper w Łomiankach

12.01.2015 23:32 CarIwan
Witajcie, szukam opinii na temat deweloperów działających u nas w Łomiankach. Mam na oku m.in http://elmis-domy.pl/ konkretnie Osiedle Sadowa - ktoś z nimi współpracował? Jeśli znacie innych sprawdzonych deweloperów również będę wdzięczny za informacje
04.01.2016 13:22 #kaszorek
Jedna z bardziej cenionych firm - http://www.emeralddevelopment.pl/ Ogólnie nie ma żadnych problemów ze współpracą, zrealizowano faktycznie znakomitą inwestycję, przy czym budżet przeznaczony na całość, wcale nie był specjalnie szokujący. Wystawiono nieruchomość za bardzo dobre pieniądze.
05.01.2016 14:37 #wiktoriamm
Moja szwagierka właśnie kupiła mieszkanie na osiedlu Arkadia Łomianki, wysoki standard, kameralne osiedle, bardzo mi się tam podoba.
18.04.2016 23:20 #Nero
Witam. Czy ktoś korzystał z usług http://www.mapanieruchomosci.pl/? Polecacie?
01.06.2016 14:50 #ada
My kupiliśmy od Inwestplanu ze względu na atrakcyjne ceny i zieloną okolicę. Fajnie się mieszka w przyjaznej lokalizacji i miłym sąsiedztwie :)
20.06.2016 01:51 #hanka88
A dokładnie to w którym miejscu kupiliście?
28.07.2016 04:55 #osita
Z chęcią zamieszkałabym na Łuczek 12, to też jest Invest Planu, tyle, że to wkomponowana kamienica a wszystko ponoć zaplanowane z konserwatorem zabytków. Podoba mi się bardzo.
04.10.2016 13:26 #isma
Ja marzę o mieszkaniu w rynku pierwotnym takie lokale po prostu o wiele bardziej mi się podobają. Mieszkania są nowocześniejsze, bardziej przestronne.. Ostatnio zainteresowała mnie oferta tego dewelopera ale na Włochach
10.10.2016 14:18 #jurk
Na Włochach buduje chyba Inwestplan z tego co się orientuję, ale nie powiem inwestycja ciekawa, budowana według zaleceń Konserwatora Zabytków i wytycznych układu urbanistycznego miasto-ogród Nowe Włochy.
15.10.2016 13:02 #anton
Chciałabym kupić mieszkanie w budynku, w którym jest stosowana wentylacja nowej generacji, np. takie http://www.bartoszwentylacja.com.pl/ . Żeby było ciepło i oszczędnie. Macie jakiś pomysł?
03.10.2017 14:46 #ruszkoszka
my kupiliśmy od dewelopera ale na grochowie. Nie powiem, ze na początku nie miałam oporów, ale jak zobaczyłam tę różnicę w cenie to się szybko przekonałam! Mieszkanie 3pokojowe, świetnie rozplanowane kupione u dewelopera inwest plan.
03.10.2017 14:58 #spc2345
ktoś coś
ktoś coś ?

ktoś coś ?

super, wspaniale, cudownie.
Dobry developer nie potrzebuje takiej szma.cianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam .

43/564 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

2-pokojowe do wynajęcia
 Bemowo, 61 m2, apartamentowiec, garaż podziemny. Tel. 608- 417-004

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 504-617-837

Kupię samochód
 AUTO SKUP kupię każde auto, gotówka, najlepsze ceny 501 032 036

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.