REKLAMA
REKLAMA

Polecani fachowcy MOTORYZACJA

05.04.2016 23:05 pikus
Jest sporo godnych polecenia miejsc w Warszawie, gdzie można oddać samochód do naprawy. Moim zdaniem warto stawiać tylko na sprawdzone warsztaty, dlatego jak znacie jeszcze jakieś godne polecenia miejsca to wstawiajcie :) Ja polecam www.solidny-blacharz.pl
15.05.2017 09:36 #Karol40
Warsztat to jedno, ja zawsze jeszcze patrzę, skąd zamawiają części i, jeśli są to zamienniki, to czy naprawdę dobrej jakości. Często też kupuję takie rzeczy sam z takich sklepów jak ten, bo mam wtedy pewność, że mój samochód będzie w pełni sprawny i bezpieczny.
28.11.2017 23:04 duszek
Na Targówku lakiernik i blacharz godny polecenia to na Wincentego 92 ;) Strona http://www.sztukalakierowania.pl
29.11.2017 08:41 #syf.reklama..
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

26/1220 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki.

Turystyka
 .Ferie w Bieszczadach. Blisko stoki narciarskie i szlaki górskie. Zakwaterowanie w domkach lub w pokojach. Wyżywienie w karczmie, jacuzzi i sauna. Ośrodek DANFARM Ustrzyki Dolne. Tel. 695 904 772

Nauka
 NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK "Nasze Skarby" w Markach przy ul. T. Kościuszki. Pierwsza nauka pod troskliwą opieką w domowej atmosferze. Zachęcamy do odwiedzin. Zapisy i informacje pod nr tel.: 668 322 850.

Usługi stolarskie
 Zajmujemy się produkcją schodów drewnianych Firma Faber specjalizuje się w montażu schodów, we wszelkiego rodzaju budynkach. Schody samonośne lub na beton Działamy na terenie: całej Polski, Francji, Niemiec, Irlandii oraz na terenie krajów Beneluxu. tel:508745876

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.