REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Polecam swoją książkę

# historyk

20.02.2003 15:28

Jeśli kogoś interesuje historia społeczna i gospodarcza PRL-u, a zwłaszcza spóldzielczość mieszkaniowa, to właśnie w wydawnictwie TRIO (dzięki m.in. wsparciu KBN, IPN i wydawcy "Biuletynu Białołęckiego- szkoda,że wsparcia odmówiła RSM Praga), ukazała się moja publikacja "spóldzielczość mieszkaniowa 1961-65. Władze wobec niezależnej inicjatywy społecznej" w serii w "Krainie w PRL". Książka będzie dostępna m.in. w księgarni Prusa, niektórych empikach.
Pozdrawiam

# Dwaipółrolniczak

20.02.2003 15:46

Niby z jakiego powdu RSM Praga miałaby wspierać wydanie Twojej książki. Twoja książka to twoja sprawa! RSM Praga nie ma w statucie wsperania Krzysztofa Madeja. Poza tym, jak myslisz, czy ludzie byliby szczęśliwi słysząc, że ich czynsz idzie na dofinansowanie twojej ksiazki.
I jeszcze jedno, dyplomato - wymień wszystkich innych którzy nie udzielili ci wsparcia. Na pewno zrobią to następnym razem.

# antyhistoryk

20.02.2003 16:25

Historyk czytając Twe "smutne" wywody na łamach forum jeszcze się hamowałam ale z tą książką PRZEGIĄŁEŚ!

REKLAMA

# historyk

20.02.2003 18:03

Jakieś chamidło poszywa się pode mnie, więc proszę to usunąć.Spółdzienia ma w statucie popieranie spraw związanych z historią i tradycją spóldzielczości, poza tym członkowie mojej rodziny należą do tej spóldzielni, więć mogła być to dotacja dla członka na działalność kulturalną i oświatową.

# historyk

20.02.2003 18:14

Do "dwaipólrolniczaka" i "antyhistoryka"- ja nie egzekwowałem wsparcia, tylko o nie prosiłem i to dość długo. I mam prawo wyrazićżal,że go nie otrzymałem. Uważam,ze istytucje lokalne winny wspierać rzeczy i sprawy, które przez swych autoróe lub zasięg związane są z terenem ich działania. Ale moich przedmówców te fakty chyba przerastają umysłowo, zwłaszcza świetle metod jaki się posługją.

# KLERYK

20.02.2003 18:28

Jeżeli masz choć trochę odwagi zaloguj się jako Historyk a nie jako #historyk. W większości Twoich wypowiedzi nic nie wynika. PRZYKRO NAM Z TEGO POWODU.

REKLAMA

 historyk

20.02.2003 18:33

Proszę bardzo, tylko co z tego wynika.

# KLERYK

20.02.2003 18:34

Pięknie . Chciec to móc. PA

 historyk

20.02.2003 18:37

Nie lubię się logować, bo to zabiera tylko czas, ale by chronić się przed nieautoryzowanym chamstwem, będę chyba musiał. Szkoda, bo dotychczas było tu w miarę synpatycznie i kulturalnie.
To,że kleryk nie rozumie co wynika, coż -każdy ma swój poziom percepcji.

REKLAMA

# KLERYK

20.02.2003 18:59

PA

 historyk

20.02.2003 19:13

A w jakim kościele mają takich kleryków

# kasia

20.02.2003 19:39

Szkoda,że tak inteligentni ludzi jak Historyk stykają się z takim chamstwem i głupotą.

REKLAMA

 historyk

20.02.2003 20:07

Dziękuję za przywrócenie porządku. Naprawdę byłoby mi przyjemnie , gdyby moja publikacja spóldzielczości miała na sobie logo największej spóldzielni w Białołęce, z którą jestem rodzinnie związany i myślę,że ze względów marketingowych te 2 tys. by się zwróciło. A sama książka jest wynikiem moich dwuletnich (pionierskich badań) jako praca magisterska była nagradzana i wyróżniana (oczywiście za wydanie tej książki nie dostaję ani złotówki honorarium). Oczywiście można powqiedzieć,że człowiek ogranicza się do fizjologii i wtedu książka, wiersz obraz są tylko problemem ich wytwórcy. TYLKO NIE WIEM KTO TU PRZEGINA. Ze swojej puli autorskiej rozdam egzemplarze Białołęckim bibliotekom.
Pozdrawiam
Krzysztof Madej
Ps. Dzięki Kasiu.

# Kotka

20.02.2003 20:39

Historyk, mówiąc szczerze, cierpi na lekka megalomanię, ale niektórzy jego adwersarze także. Podszywanie się jednak pod kogos jest nieładne. Odnoszenie się do "poziomu umysłowego przedmówców" również. Tak przy okazji, głupota to dopust Boży i rady na nią nie ma, nawet, jeśli Historykowi się to nie podoba.
Książkę czytałam w postaci jeszcze pracy magisterskiej... Hmm, no jeśli kogoś RZECZYWIŚCIE interesuje spółdzielczość mieszkaniowa i społeczeństwo PRL, to naprawdę warto przeczytać. Jest parę zabawnych historyjek... i mnóstwo przypisów :(

# piotr

20.02.2003 21:56

Krzysiek, nie przejmuj się. Jak byłbyś gangsterem, to Ci, którzy szkalują na forum Twoje imię, chwaliliby Cię.Tak to już jest, jak ktoś robi coś pożytecznego, to głosy krytyki podnoszą się zewsząd. Przestałem osobiście tym się przejmować. Ja w swojej książce ukończony mam na razie wstęp i od 2 lat nie mam czasu i chyba tak już zostanie, a tak bardzo chciałbym napisać ją do końca. Dlatego Ci zazdroszczę, a z drugiej strony gratuluję i namawiam do dalszej pracy w tym kierunku. Przyznasz, że po ukończeniu poczułeś się fajnie.

REKLAMA

 historyk

20.02.2003 23:15

Dzięki Piotrze, swzczerze mówiąc były dwa takie momenty pierwszy kończyłem ją jako magisterium w sierpnie 1998 r. Materiały zbierałem do niej przez dwa lata- najpierw na Uniwersytet na zajęcia, albo do SP nr 156, gdzie pracowałem, a potem na Ochotę do Archiwum Akt Nowych, gdzie do 19 fiszkowałem, przepisywałem itp. I potem całe dwa miesiące pisania- najlepiej pisało się w nocy i wreszcie podsumowanie. skończyłem kiedy świtało i bardzo zadowolony z siebie poszedłem zapalić. Drugi raz taką radość przeżyłem ostatnio, kiedy po kilku miesiącach starań zebrane zostały wszystkie dotacje (normalnie tą serie finansuje Komitet Badań Naukowych, bo są monografie stricto naukowe, w tym roku jednak dotacja była- z powodów budżetowych-o 40% za mało i trzeba było dozbierać te kilka tysięcy). Teraz mam zamiar na bazie swojego doktoratu za jakiś czas napisać pracę o korupcji w PRL, jej przyczynach, uwarunkowaniach i zwalczaniu.
PS. Z przyjemnością podaruje Ci, oczywiście, egzemplarz autorski.
Pozdrawiam

 japa

21.02.2003 07:59

Historyk nie zwracaj uwagi na oznaki chamstwa i prostactwa na forum. Jesteśmy z Tobą.

# PIOTR

21.02.2003 18:44

Dziękuję, myślę, że w tę nową książkę koniecznie muszą się zaopatrzyć nasi ESSESMANI.........

REKLAMA

 historyk

21.02.2003 19:15

Gdyby nie ostry kaszel, poszedłbym już dziś do wydawnictwa, ale do końca przyszłego tygodnia postaram się rozprowadzić książkę po białołęckich bibliotekach i zapraszam wszystkich do lektury. Jescze raz dziękuję wszystkim za słowa wsparcia wobec tego chamskiego ataku (kłóćmy się, ale nie chamsko- zwłaszcza korzystając z anonimowości). Jako historyk dziejów najnowszych mogę powiedzieć,że atak ten był w stylu iście esbeckim. Polecam wszystkim logowanie się, by uniknąć prowokacji.
Ps. Wykorzusując chorobę, przepisuję powoli nasz statut- myślę Piotrze,że w przyszłym tygodniu będzie gotowy.
PS. Miło mi,że echo zamieściło moją recenzję...

# etyk1

21.02.2003 20:54

Piotrze, nie używaj aż tak ostrych aluzji wobec swoich przeciwników, bo wtedy dajesz wiatr w żagle takim mętom co wczoraj uwłaczali Historykowi i obrazili swoim zachowaniem innych uczestników forum.

# Piotrek z Odkrytej

22.02.2003 21:12

Kurcze troche mnie nie było a tu juz niektórzy książki napisali. Gratulacje z powodu publikacji. Jeśli mogę Ci cos doradzić Historyku, to jeśli chcesz się doktoryzować m. in. z korupcji to skontaktuj się z Fundacją im. S. Batorego. Program Przeciw Korupcji tam działający na pewno może dać Ci wiele materiałów.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy