REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Polecam Producenta Rolet i Plis Warszawa

# Marek12233

08.07.2015 16:35

Do kupna Rolet i Plis na zamówienie polecam firmę Krakok działającą na terenie Warszawy i okolic. Posiadają oni bardzo ciekawe promocje.
Firma ta działa od 1999r. Usługa którą zamówiłem została wykonana sprawnie i szybko, a otrzymany towar jest bardzo wysokiej jakości (nie to co z marketu, które musiałem wymienić po 2 miesiącach gdyż wyblakły i w nie których zerwały się łańcuszki do poruszania roletą).
Kupując u nich rolety posiada się gwarancje na 2 lata. Napisałem tą recenzje, gdyż posiadam ich rolety od ponad 3 lat i wszystko jest tak jak miało być, czyli dalej wyglądają i działają jak nowe. Ostatnio do kupiłem jeszcze parę rolet do nowego mieszkania i znów się nie zawiodłem.
Podam link do strony, gdyż uważam że należy promować małe lokalne Polskie firmy: www.krakok.pl
Pozdrawiam Marek

# emi

16.08.2015 00:59

Najlepsze rolety ma Roletex. Plisy też mają ok, ale ja akurat mam od nich rolety rzymskie. Sprawdzają się rewelacyjnie.

# mila

16.08.2015 00:59

Najlepsze rolety ma Roletex. Plisy też mają ok, ale ja akurat mam od nich rolety rzymskie. Sprawdzają się rewelacyjnie.

REKLAMA

# Olka

18.08.2015 15:13

Jeżeli chodzi o te sprawy, to najlepszą firmą jest http://zaluzjedrewniane.net/. Wszystko można zamówić z domu przez internet.

# zuza67

20.08.2015 17:41

Zgadzam się, sama mam świetne plisy ze sklepu http://zaluzjedrewniane.net/ i sprawdzają się świetnie.

# Krzychu6

25.08.2015 23:42

Zdecydowanie polecam firmę Roletex. Mają świetny asortyment.

REKLAMA

# śliwka

20.09.2015 15:56

My właśnie niedawno kupowaliśmy rolety z Roletexu. Przyznaję, że są rewelacyjne. Jakość na najwyższym poziomie. Do tanich nie należą, ale warto w nie zainwestować.

# darik

06.10.2017 13:46

Po inspiracje polecam zajrzeć na Pastelową 11 w Krakowie, bo firma Fen ma chyba jedną z najbogatszym ekspozycji. Wszystkie dekoracje sobie sprawdzisz ręcznie. Mnie to przekonało do zastosowania mat bambusowych zamiast standardowych plis i rozwiązanie faktycznie się sprawdziło. Montaż od ręki i serwis w razie czego też obowiązuje.

# syfiasssta reklama

06.10.2017 14:53

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

REKLAMA

# gargamel

03.04.2022 19:10

Jeszcze nie miałem okazji zastanawiać się nad producentem rolet, ale na tą chwilę chcę już wiedzieć jaki rodzaj rolet będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem u mnie w domu. Uważam, że właśnie https://klasterbudownictwa.pl/rolety-rzymskie-klasyka-w-nowoczesnym-wydaniu/ są tym modelem który mnie na tą chwilę najbardziej interesuje.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA