REKLAMA
REKLAMA

polecam mechanika w Markach

30.10.2014 17:13 amanda
Polecam serdecznie aso Honda Matraszek w którym naprawiłam swojego... fiata :) tak, tak, naprawiają różne marki, nie tylko hondziaki :) Polecam!!!
02.11.2014 19:02 #Romero12
Wie ktoś może gdzie można w Markach tanio opony zmienić ???

baner rolup
16.11.2014 14:19 #Topolex
Podbijam temat sezon się zbliża i trzeba w końcu zmienić opony. może ktoś zna jakiś zaprzyjaźniony serwis wymiany opon ???

ciekawe wzory cv
23.11.2014 18:39 #jakub
A w tej Hondzie Matraszek? Wydaje mi się, że tam.
01.12.2014 14:21 #krzychuweb
W Honda Matraszek na pewno można szybko naprawić auto :) Ja jeżdżę fiatem, a i tak zawsze robię z autkiem u nich, bo są naprawdę na poziomie. Blacharz również pierwsza klasa!
03.12.2014 19:41 #Katarzyna
Dobrze, szybko i tanio na ul. głównej 5 w Markach - Mechanika i wulkanizacja, polecam :)
27.12.2014 19:16 #gucio27
Potwierdzam, warsztat przy hondzie Matraszek działa super, bardzo dobry lakiernik, dokładny. Podobnie blacharz. Dobrzy fachowcy i mają bardzo konkurencyjne ceny.
31.12.2014 14:36 #elfik
Ja na Słonecznej zakupiłem opony w bardzo dobrej cenie, więc jestem zadowolony. O warsztacie słyszałem same pochlebne opinie.
25.01.2015 15:50 #filippo
Hej, zdecydowanie polecam Hondę Matraszek - pełna profeska, do mnie po auto przyjechali, zabrali na przegląd, odwieźli. Wiem, że tak robią, oczywiście do pewnej odległości. Warsztat też mają spoko, parę razy coś tam robiłem i zawsze byłem zadowolony.
24.02.2015 23:01 #mick
Ja do aso Honda Matraszek jeżdżę ze swoim staruszkiem, bo starsze auta robią po prostu taniej :) Warsztat bardzo w porządku, mogę śmiało polecić :)
27.03.2015 21:08 #miru
Chyba sobie podjadę do tego warsztatu przy Honda Matraszek, skoro tak zachwalacie :) Kumpel mój tam był raz i też był zadowolony. Czas chyba przetestować, akurat mi się przegląd zbliża ;)
26.04.2015 21:10 #olekolek
#mick napisał(a) 24.02.2015 23:01

Ja do aso Honda Matraszek jeżdżę ze swoim staruszkiem, bo starsze auta robią po prostu taniej :) Warsztat bardzo w porządku, mogę śmiało polecić :)
Serio jak mam starszy model to mi taniej naprawia?
03.05.2015 20:30 #tomekklem
Tak, serio taką politykę ma Honda Matraszek, zapłacisz mniej niż przy nowym :)
31.05.2015 14:04 #jasiusz
Dobry warsztat to namiar na miarę złota! o dobrego mechanika albo lakiernika dzisiaj naprawdę trudno, tym bardziej się cieszę, że ja mam swoja zaufana ekipę :)
29.10.2015 21:28 #qba33
Hej, byłem w tym warsztacie z polecenia kilku znajomych i też na podstawie pozytywnych opinii w necie... i wiecie co - nie zawiodłem się. Honda Matraszek naprawdę trzyma super poziom, śmiało można się wybrać, i to z każdym modelem auta.
23.12.2016 22:54 Szamanka
A jak interesuje Was autoryzowany serwis bmw warszawa, to podrzucam Wam namiary na ten - http://www.vcentrum.pl . Sprawdzony przeze mnie , więc polecam.
25.10.2017 13:30 #mietek
A jak interesuje Was autoryzowany serwis bmw warszawa, to podrzucam Wam namiary na ten - http://www.serwisbmwwarszawa.pl . Sprawdzony , więc polecam.
25.10.2017 14:05 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem

nie polecam

28/509 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SKUP AUT WARSZAWA TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

Porady prawne
 Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz PIT (CIT), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Gwarantujemy: - pełne i profesjonalne doradztwo - przystępne ceny 7-10% Zapraszamy wszystkich do współpracy - niższe podatki tylko z nami. Wszystko sprawnie i szybko, a co najważniejsze w miłe atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji nawet w przypadku kontroli krzyżowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty Zapraszamy do kontaktu email: newis@mail.com Tel. 61 624-29-58 http://www.sites.google.com/prod/view/koszt https://sites.google.com/prod/view/koszt

Szukam pracy
 Gzella Net poszukuje sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych w Warszawa, ul. Kawy, Wąwozowa, Ząbki oraz Pruszków. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną - prześlij nam swoje CV. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wprowadzające oraz deputat mięsno - wędliniarski. Wymagamy książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub chęci do jej wyrobienia). E-mail: kariera@gzella.pl, tel: 506 185 336

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie