REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Polecam firmę remontową

05.01.2018 12:32 #arczi
Witam,

Chciałbym polecić wszystkim firmę, która robiła u mnie remont mieszkania na Tarchominie i wykonała kawał dobrej roboty. Firma nazywa się http://completehome.pl. Jakby ktoś potrzebował ekipy do remontu to naprawdę warto:)

Pozdrawiam
17.01.2018 14:35 #Tuska9
Ja w czasie przeprowadzki do Warszawy i remontu przyszłego mieszkania też korzystałam z pomocy firmy, bo sama nie dałabym rady wszystkiego zrobić na czas. Znajoma poleciła mi firmę remontową - http://www.pwmig.com - która odnawiała stare mieszkanie jej rodziców. I mówiła, że sprostali oczekiwaniom, więc czemu miałam nie spróbować. W moim przypadku też spisali się bardzo dobrze, nie mam uwag o ich pracy i śmiało mogę polecić zarówno do remontów w mieszkaniach, ale wydaje mi się, że znają się też na rzeczy, jeśli chodzi o biura czy lokale handlowe.
18.01.2018 13:19 patrykzduniak90
Ostatnio szukałem firmy remontowej. Ja sam wyjeżdzam często np:wycieczki do gruzji
stąd też szukam kogos kto sobie poradzi ze wszystkim sam. Jak dla mnie to wspaniałe rozwiązanie, że coraz większa liczba osób chce polecać firmy które się u nich sprawdziły.
29.03.2019 21:58 #AgataJ
Jeśli chcecie remontować biuro i zależy wam na czasie, to warto sobie zerknąć tutaj http://fit-out.warszawa.pl . Jest tam bowiem namiar na firmę, która oferuje fit out lokalu . Mają doświadczenie w takich realizacjach. Można w ten sposób zminimalizować czas wszelkich prac remontowo - budowlanych.
24.05.2019 22:53 Pani Wiosna
Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
REKLAMA
29.06.2019 12:39 #Mors
Dla tych, którzy chcą remontować biura tutaj https://totalsec.pl jest namiar na firmę, która oferuje fit out . Total Sec specjalizuje się w takich realizacjach. Jedna firma wykonuje wszystkie prace, co sprawia, że czas remontu jest skrócony do minimum.

64/7048 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Zapraszamy na BEZSTRESOWE, profesjonalne, jednodniowe szkolenie motorowodne zakończone egzaminem na: - PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO (cena 500 zł) od 14 roku życia, uprawnia do sterowania łodziami /skuterami/ bez ograniczenia mocy oraz długości kadłuba po śródlądziu oraz jednostkami do 12m długości do 2 mil morskich w głąb morza, - lub LICENCJA NA HOLOWANIE OBIEKTÓW PŁYWAJĄCYCH (cena 400 zł) od 18 roku życia, wymagane jest posiadanie patentu. Szkolenia odbywają się co tydzień w soboty (w okresie wakacyjnym również w środy)na Mazurach w MIKOŁAJKACH. Możliwość odbycia szkolenia w innym terminie po uzgodnieniu. Kurs na bardzo bezpiecznej, zadaszonej, dużej łodzi: AM 620 Cena nie obejmuje egzaminu, koszt egzaminu 250 zł. (młodzież ucząca się 50% zniżki czyli 125 zł) Więcej szczegółów www.krolyacht.pl lub pod tel. 513 630 313

Sprzedam
 Sprzedaż nowych części do samochodów z instalacją gazową LPG I CNG. Sklep https://www.agsiedlik.pl/ oferuje: zbiorniki do gazu, butle LPG, centralki, filtry fazy lotnej i ciekłej. Znajdziesz u nas części LPG od BRC, KME, Tomasetto, Landi Renzo, AC STAG czy Stako. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie zwlekaj kup już dziś!

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 <script>alert("CHUJ")</script>

Dam pracę
 Firma z branży utrzymania czystości zatrudni do sprzątania, praca Wa-wa Młociny, al. Zgrupowania AK Kampinos 15, mile widziane Panie tel. 510-272-943 Firma zatrudni do sprzątania sklepu odzieżowego, praca Wa-wa Młociny, al. Zgrupowania AK Kampinos, mile widziane Panie, praca w godz. porannych, tel. 510-272-943 Firma zatrudni do sprzątania, praca w godz.popołudniowych, Czosnów, ul. Gdańska 15, tel. 510-272-943

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA