REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Polecam firmę remontową

05.01.2018 12:32 #arczi
Witam,

Chciałbym polecić wszystkim firmę, która robiła u mnie remont mieszkania na Tarchominie i wykonała kawał dobrej roboty. Firma nazywa się http://completehome.pl. Jakby ktoś potrzebował ekipy do remontu to naprawdę warto:)

Pozdrawiam
17.01.2018 14:35 #Tuska9
Ja w czasie przeprowadzki do Warszawy i remontu przyszłego mieszkania też korzystałam z pomocy firmy, bo sama nie dałabym rady wszystkiego zrobić na czas. Znajoma poleciła mi firmę remontową - http://www.pwmig.com - która odnawiała stare mieszkanie jej rodziców. I mówiła, że sprostali oczekiwaniom, więc czemu miałam nie spróbować. W moim przypadku też spisali się bardzo dobrze, nie mam uwag o ich pracy i śmiało mogę polecić zarówno do remontów w mieszkaniach, ale wydaje mi się, że znają się też na rzeczy, jeśli chodzi o biura czy lokale handlowe.
18.01.2018 13:19 patrykzduniak90
Ostatnio szukałem firmy remontowej. Ja sam wyjeżdzam często np:wycieczki do gruzji
stąd też szukam kogos kto sobie poradzi ze wszystkim sam. Jak dla mnie to wspaniałe rozwiązanie, że coraz większa liczba osób chce polecać firmy które się u nich sprawdziły.

9/6467 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 Wynajem busów oraz autokarów turystycznych na wyjazdy narciarskie, dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. kontakt: +48 795 404 404 / +48 85 7 404 404 www.ibatur.pl

Antyki
 Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047

Nieruchomości poszukuję
 BEZPOŚREDNIO kupię DZIAŁKĘ BUDOWLANĄ w Chotomowie, Legionowie i okolicach, tel. 661771197.

Nieruchomości
 Sprzedam miejsce parkingowe w garażu podziemnym przy Jana Olbrachta 118. Cena: 15 300 zł. Przy wjeździe do budynku stacjonuje ochrona 24h/7 dni w tygodniu, miejsca są więc cały czas monitorowane, a parkujące na nich auta - bezpieczne. Kontakt: Ewelina Strzałkowska, tel.: 668 830 141

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.