REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Polecam firmę remontową

05.01.2018 12:32 #arczi
Witam,

Chciałbym polecić wszystkim firmę, która robiła u mnie remont mieszkania na Tarchominie i wykonała kawał dobrej roboty. Firma nazywa się http://completehome.pl. Jakby ktoś potrzebował ekipy do remontu to naprawdę warto:)

Pozdrawiam
17.01.2018 14:35 #Tuska9
Ja w czasie przeprowadzki do Warszawy i remontu przyszłego mieszkania też korzystałam z pomocy firmy, bo sama nie dałabym rady wszystkiego zrobić na czas. Znajoma poleciła mi firmę remontową - http://www.pwmig.com - która odnawiała stare mieszkanie jej rodziców. I mówiła, że sprostali oczekiwaniom, więc czemu miałam nie spróbować. W moim przypadku też spisali się bardzo dobrze, nie mam uwag o ich pracy i śmiało mogę polecić zarówno do remontów w mieszkaniach, ale wydaje mi się, że znają się też na rzeczy, jeśli chodzi o biura czy lokale handlowe.
18.01.2018 13:19 patrykzduniak90
Ostatnio szukałem firmy remontowej. Ja sam wyjeżdzam często np:wycieczki do gruzji
stąd też szukam kogos kto sobie poradzi ze wszystkim sam. Jak dla mnie to wspaniałe rozwiązanie, że coraz większa liczba osób chce polecać firmy które się u nich sprawdziły.

380/6729 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Kupię stare motocykle+części 505529328

Dam pracę
 Zapraszamy osoby zainteresowane zdobyciem praktycznych doświadczeń na STAŻ w zakresie: - marketingu internetowego, - mediów społecznościowych, - kampanii e-marketingowych. Zapraszamy do kontaktu na adres: kontakt@digitallemon.pl

2-pokojowe sprzedam
 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,4 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, przeprowadzono generalny remont. Wszystkie okna zostały wymienione, w pokojach na podłodze deska, w przedpokoju, aneksie kuchennym i łazience położony gres. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik, okap, zmywarkę. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: 500-410-500

Usługi transportowe
 Szukasz transportu na wycieczkę, dla gości weselnych, wyjazdów firmowych, integrcyjnych, uroczystości pogrzebowych itp? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Bowi-trans. W swojej ofercie posiadamy pojazdy od 7-50 miejsc siedzących. Wszystkie mają nienaganny stan techniczy oraz wizualny. Nasi kierowcy charakteryzują się długoletnim doświadczeniem w swojej pracy. Z nami podróż przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zapraszam do kontaktu!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA