REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# nick

04.02.2013 10:26

b.dziekujemy,ze pokazaliscie Panstwo ul,Bawelniana.Od lat nie remontowana.
W jeszcze gorszym stanie sa chodniki.
Nierowne,z dziurami,studzienki telef.,to powoduje,ze zmuszeni jestesmy
chodzic jednia,a to jest b niebezpieczne

# Oj tam, oj tam...

05.02.2013 22:31

Ten cały Gręziak to chyba z choinki się urwał. Już widzę, jak urzędasy przejmują się stanem jakiejś zdewastowanej uliczki tylko dlatego, że któś przysłał im meila. O, święta naiwności...

# max

21.02.2013 23:09

Dobrze ze na GMAILa, bo pod natlokiem maili nie wiem czy inne serwery by sobie poradzily ;)

REKLAMA

# max

21.02.2013 23:11

ale pomysl dobry - gratulacje. mam nadzieje, ze czyny tez wejda w zycie i nie latajac tymczasowo smola, a wycinajac ladnie duzy kwadrat i zgodnie z technika budowania nowoczesnych ulic wykonane!!!

# gość

06.03.2013 21:41

Widawska przy skręcie w Wolfkego, przed światłami od strony Wrocławskiej.

# MIESZKANKA BEMOWA

29.03.2013 09:37

Urząd Miasta wciąż ignoruje mieszkańców ulicy COopera, metalowe pręty wystące z płyt z których wykonana jest droga stanowią zagrożenie dla zdrowia mieszkańców. Z tego co wiem został złożony wniosek do prokuratury przeciwko Urzędowi Miasta - który zasłania się tylko tym, że nie musi naprawiaĆ drogi bo juz Wydał zezwolenie na jej budowę...urzednicy chyba sie nieco pomylili - bo do czasu rozpoczęcia budowy - TO ONI ODPOWIADAJĄ ZA DROGĘ !

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA