REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Bazy (L)

25.07.2019 16:54

Zaraz ale chyba ulicom, parkom, obiektom nazwy nadaje Rada Warszawy... To był amfiteatr Jacksona czy nie bo już nie wiem...

# ewelajna2

25.07.2019 17:19

Teraz to się nazywa "Słojowe Pole"

# rozbawiony

25.07.2019 22:12

Z księgi rekordów też go wycofają? 7 lutego 1984 "Thriller" stał się najlepiej sprzedającym albumem na świecie, bijąc tym samym Rekord Guinnessa. Oglądałem ten dokument i śmiać mi się chce, dopóki rodzice i te "ofiary" czerpały korzyści, przywileje i rozgłos, to nikt pyska nie otworzył. Nikt mi nie powie, że rodzice nie wiedzieli po co wysyłają do niego dzieciaki na całe noce... NIKT! Teraz jak poczuli krew (czytaj: kasę) to wyścigi jedni przed drugimi... wszyscy bardziej poszkodowani. To ci rodzice powinni siedzieć, za sutenerstwo, do tego na własnych dzieciach.

REKLAMA

# Bemiś

26.07.2019 12:09

#Bazy (L) napisał(a) 25.07.2019 16:54
Zaraz ale chyba ulicom, parkom, obiektom nazwy nadaje Rada Warszawy... To był amfiteatr Jacksona czy nie bo już nie wiem...

Rada Warszawy nigdy nie nadała takiej nazwy, nie było takiej uchwały. To oczywiście głupawy (jak wiele ) pomysł Dąbrowskiego i jego śmiesznej ekipy. Była tylko uchwała Rady Dzielnicy. Burmistrz Kierzkowska musiała posprzątać ten syf po pomysłach ekipy folwarku. Wstyd na całą Polskę, nazwać obiektowi kulturalnemu na cześć pedofila, człowieka uzależnionego od prochów.

# qvertz

26.07.2019 22:40

Urszula Kierzkowska - platformerski burmistrz do wynajęcia, aktualnie psuje Bemowo.

# robson82

26.07.2019 22:56

nie brakuje poronionych ludzi.......

REKLAMA

# morgan smith

02.08.2019 07:49

Cześć wszystkim,
Nazywam się pani jennifer harry. Mieszkam w Portugalii i jestem dziś szczęśliwą kobietą? i powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który uratuje moją rodzinę przed naszą kiepską sytuacją, skieruję do niego każdą osobę, która szuka pożyczki, dał mi szczęście dla mnie i mojej rodziny, potrzebowałem pożyczki w wysokości 250 000,00 PLN zacznij moje życie od końca, bo jestem samotną matką z 3 dziećmi. Spotkałem tego uczciwego i BOGA obawiającego się pożyczkodawcę, który pomógł mi w pożyczce w wysokości 250 000,00 PLN , on jest BOGIEM bojącym się człowieka, jeśli potrzebujesz pożyczki i spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nim, powiedz mu, że to jest pani jennifer, która cię do niego odsyła. skontaktuj się z Mr Morgan Smith, e-mailem: morgansmithloantrustfunds@gmail.com,

# niefan

14.11.2020 09:43

Przykład tchórzostwa. Pojawiają się oskarżenia i szybko usuwamy.
Trzeba mieć kręgosłup z żelek haribo, żeby nie czekając na wyrok dawać się tak prowadzić medialnej nagonce nastawionej na wyprodukowanie negatywnego piaru (przeciwko komuś, kto nie może się bronić) celem wygrania wielomilionowego odszkodowania. Mam nadzieję, że chociaż się HBO z wami podzieliło kasą, mieczaki.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA