REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Podział majątku po rozwodzie

 erbelka

13.05.2019 13:36

Hej wszystkim. Powiedzcie, czy jest tu ktoś kto się rozwodzi lub rozwiódł bez podpisanej intercyzy? Jak wtedy wygląda sprawa podziału majątku? Wiem że "wszystko po pół", ale to ma rację bytu tylko jeśli chodzi o pieniądze. Co dajmy na to w przypadku, kiedy i ona, i on chcą zachować mieszkanie?

# Ilona

21.05.2019 12:11

Mi przy podziale majątku pomógł adwokat Cejrowski z Tczewa. Był rewelacyjnie przygotowany, miał argumenty nie do podważenia i wszystko dzięki temu skończyło się dla mnie pomyślnie.

# Wiosna

24.05.2019 20:00

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

# DariaC

28.06.2019 14:33

Z mieszkaniem to wygląda tak: o ile pamiętam można mieszkać chyba razem, ale wtedy wiadomo, każdy w mieszkaniu ma swój pokój itd. Tak jakbyś miał współlokatora - ale nie jestem pewna. Druga opcja to taka, że albo Ty albo ex wyprowadza się z mieszkania i wtedy ta druga połowa która zostaje musi spłacić tego co sie wyprowadził. Czyli oddać połowę wartości mieszkania. Tak to wygląda ;) Co do adwokatów to polecam panią mecenas Grześkowiak Magdalenę. rzetelny adwokat, ona własnie zajmuje się sprawami rozwodowymi. Jeszcze mi się przypomniało. Jeżeli mieszkanie/ dom zostało przepisane przed zawarciem związku małżeńskiego,to podczas rozwodu nic się tej drugiej osobie nie nalezy

# Aśka

03.12.2019 16:36

Mnie przy podziale majątku pomagał Pan Wieczorski z JST. Zna się na rzeczy, umie dobrze doradzić i ma dużą wiedzę. Warto mieć kogoś takiego po swojej stronie.

# ofen

19.12.2019 12:43

Moją sprawę prowadził adwokat z kancelarii adwokackiej Cejrowski. Spisał się na medal, pełne zaangażowanie i doskonałe przygotowanie do sprawy.

REKLAMA

# Florkas

20.01.2020 20:09

ja wlasnie miałam ciężką sprawę z podziałem majątku i szczerze mówiąc dzięki Pani Grześkowiak poszło wszystko sprawnie. Poprowadziła rozprawę w taki sposób, że nie było większych problemów! Dla mnie bomba!

# nikoll

21.01.2020 10:22

Mnie po rozwodzie i podziale majątku nie zostało nic innego jak https://przeprowadzkikrk.pl/, miasta, którego były nie znosił, tylko tak miałam pewność, że mnie nie będzie szukał

# Natasza

25.09.2020 12:18

Mi w takiej sprawie pomogli w kancelarii adwokackiej Cejrowski, specjalizują się nie tylko w tym, ale tutaj mi akurat pomogli i wszystko poszło po mojej myśli.

REKLAMA

# erty6741

07.04.2021 12:53

najlepiej kontakt z dobrym adwokatem, np. www.piotrbanczyk.pl
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy