REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Ryba

16.05.2016 12:42

Myślę, że szanse na wypalenie całego programu może zwiększyć snujący się w okolicy patrol Policji/Straży ze stoperem w ręku, który zapolowałby na złaknionych dłuższego postoju

# Chris

16.05.2016 15:01

Fajnie jakby wpadli na to by zrobić jeszcze takie miejsca np na Kasprowicza obok apteki

# bemwaw

16.05.2016 23:08

Kompletny debilizm. Czego to urzędasy nie wymyślą, żeby tylko uzasadnić, że są potrzebni. Wysiąść można na każdych światłach w przeciągu 10sek, lub przy krawężniku gdy niema zakazów, albo w niestety nie wiadomo dlaczego niedozwolony sposób w zatoce gdy nie ma autobusów. Teraz co poniektórzy słysząc o tych miejscach będą generować korki bo żegnające się pary będą odliczać 2min a reszta czekać na swoją kolej i jeszcze w nazwie ten "kiss". Ręce i nogi opadają od takich pomysłów i infantylizmu durnych urzędników

REKLAMA

# Dywan

17.05.2016 08:42

Ja uważam że to świetny pomysł. Trochę humoru w nazwie choć w małym stopniu spowoduje uśmiech na twarzy ludzi. Jeżdżę obok metra codziennie i nie widziałem by ustawiały się kolejki żegnających par.
A tak na spokojnie można wysiąść, wyładować bagaż, pożegnać się. Świetny pomysł urzędników.
Nie raz zastanawiałem się gdzie zaparkować auta na chwilę przy Metrze. I zawsze był z tym problem. Plagą było parkowanie naprzeciwko Rossmana i PKOBP przy przystanku autobusowym.
#bemwaw trochę dystansu proponuje zachować a nie pluć jadem, gdy ktoś chce nam choć w małym stopniu ułatwić życie. Szczególnie świetny Twój pomysł z wysiadaniem na światłach. Już raz widziałem jak klient wysiadał na światłach wprost pod nadjeżdżający motocykl. Brawo za świetne pomysły.

# Gajos

19.05.2016 20:06

A dlaczego nie można było tego nazwać po polsku. Całuj i jedź?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe