REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Ejk

25.08.2015 06:50

Są super!

# Rys50

25.08.2015 09:26

Podpórki są przy przejazdach rowerowych a większość "rowerzystów" przemieszcza się po chodnikach i przejściach dla pieszych mając w.... przepisy ruchu drogowego

# qul

25.08.2015 19:18

#Rys50 napisał(a) 25.08.2015 09:26
Podpórki są przy przejazdach rowerowych a większość "rowerzystów" przemieszcza się po chodnikach i przejściach dla pieszych mając w.... przepisy ruchu drogowego
To co napisałeś to w większości zmyślona bzdura.

REKLAMA

# dpg

30.08.2015 13:14

Koszt 500 zł to akurat niewiele jak na infrastrukturę drogową - wystarczy porównać choćby z ceną sygnalizatorów świetlnych, stawianych czasem w bezsensownych miejscach. Sam projekt "zmiany organizacji ruchu" jest wielokrotnie droższy niż te 500 zł.
A z podpórek korzystam, jak są. Jedyne, co bym zmienił, to przechylił podpórkę pod rękę, aby szła nieco w górę. Pozioma jest bardziej przystosowana do siedzenia w pozycji wyprostowanej, a wtedy lewą ręką nie sięgam kierownicy.

 Ali88

31.08.2015 18:52

Moim zdaniem to naprawdę dobry pomysł, mogłyby pojawiać się tylko w większej ilości miejsc

# Adam81w

08.09.2015 17:18

podpórki są swietne.

REKLAMA

# niepotrzebne

15.09.2015 03:32

Niepotrzebne i nieracjonalne zaśmiecanie przestrzeni. Ten widok, gdy na zmianę światła czeka kilkunastu rowerzystów, a podpiera się nóżką "aż" jedna lebiega - "bezcenny"... Takie właśnie chwile uświadamiają mi, że ta brzydka, metalowa kupa złomu zagracająca chodnik zastosowanie ma po prostu znikome i jest obrazą dla rozumu. Po co toto, żeby spowolnić start rowerzystów i żeby kierowca zdążył wymusić pierwszeństwo na zielonej strzałce? ;D Bo nikt mnie nie przekona, że dzięki temu rusza się sprawniej, ja tego kompletnie nie widzę, a okazji do obserwacji mam sporo.

 Mirkaa

22.10.2016 00:04

Według mnie podpórki na rower to ciekawe rozwiązanie jednak w mieście i w parkach powinny być też stojaki na rowery. Takie stojaki są praktyczne bo mozna przymocować rower i iśc np do sklepu. Uważam, że miasto powinno zadbać o tego typu rzeczy. Ja widziałam https://calus-p.pl/ takie stojaki na rowery i nie są drogie więc uważam,że miasto stać na to by je postawić.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break