REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

poczty dwie

# maya

03.12.2002 11:26

Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego mamy w tej chwili tak pasjonującą sytuację, że przesyłki za pobraniem i paczki musimy odbierać w dwóch urzędach pocztowych? W zeszłym tygodniu przyszły dwa awiza i każde było do zrealizowania gdzie indziej - jedno na Stefanika a jedno na Myśliborskiej. Mieliście już taką sytaucję? Przecież to strata czasu. Mam nadzieję, że te informacje o poczcie w bliższych okolicach pętli się potwierdzą i mieszkańcy Nowodworów nie będą musieli objeżdżać wszystkich poczt okolicznych, żeby odebrać swoje przesyłki...

# jotes

03.12.2002 22:40

Maya!
Szkoda że nie napisałaś jakie przesyłki, ponieważ na Stefanika to nie jest poczta a agencja pocztowa i prawdopodobnie żadna agencja nie wydaje paczek natomiast mamy bliżej po listy polecone.
Może ta przy pętli to będzie poczta a nie agencja będziemy mieli wygodniej.
Pozdrawiam.

# maya

04.12.2002 09:25

Dzięki za info. Oprócz wielkości przesyłki się niczym nie różniły, za obie musiałam zapłacić. Były to chyba dwie przesyłki za pobraniem, obie od wydawnictw. Ale to pewnie ta wielkość...
Pozdrawiam

REKLAMA

# saab

04.12.2002 12:13

a do mnie ostatnio docierają przesyłki uszkodzone. W jednej miał być jakiś drobny upominek dla dziecka od wydawnictwa, ale go nie było, a list był zaklejony taśmą. Potem przez kilka tygodni dostawałam uszkodzone przesyłki. Jedna, na którą również czekało dziecko, w ogóle nie dotarła. Dotychczas uczciwość poczty na Myśliborskiej była bez zarzutu, a dlaczego od czasu otwarcia agencji na Ciołkosza się zmieniło?
Kiedy poszłam z reklamacją na pocztę na Ciołkosza, odesłali mnie na Myśliborską.

# maya

04.12.2002 14:48

Otwarte przesyłki zdarzały się i na Myśliborskiej. Nigdy nic nie zginęło, ale otwarte były. Zdarza się nam często zamawiać różne wydawnictwa książkowe i jeśli książka nie przychodzi w pudełku to w wielu przypadkach koperta była rozerwana. A jak doszła placówka przy Ciołkosza to więcej pośredników i większe prawdopodobieństwo "uszkodzenia"...

# Alf

05.12.2002 13:54

Na Myśliborskiej 2 razy ukradli mojej żonie pismo Twój Styl (bo była jakas durna torba czy inny prezent w srodku) a listonosze notorycznie rozwożą tylko awiza, a paczek nawet nie wyjmują z bagażnika - nie próbują się kontaktowac nawet z obecnym w lokalu lokatorem!
Wiadomo, tylko na prowincji ludziom się chce pracować, warszawscy pocztowcy to elita obijania się.

REKLAMA

# maya

05.12.2002 14:12

A najbardziej wkurzające jest to, że są bezkarni! Przesyłki przechodzą przez tyle rąk, że odpowiedzialność się rozmywa...

# Vladymir

05.12.2002 23:58

No i wyciągają dolary z kopert od rodzinki z Ameryki, no nie ?

# maya

06.12.2002 11:44

Ja nie mam rodzinki w Ameryce, więc mi nie. Ale jak Tobie, Vladymierze, wyciagnęli to powinieneś to czym prędzej zgłosić!!!!!!

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024