REKLAMA
REKLAMA

Pochłaniacz wilgoci

07.07.2015 08:50 #werpel32
Ja w zimie zawsze mam problem z wilgocią. Robi mi się grzyb na ścianie, a dokładniej za szafą :/ pomysłałam że kupuję Mini saszetki pochłaniacz wilgoci i problem w końcu się skońćzy, jak myslicie?
24.11.2015 15:18 #dominowaw
akurat z mini saszetkami nie mialem dotychczas do czynienia, do zawilgoconych i przesiaknietych pomieszczen jak poddasze mojego starego domu uzywalam pochlaniaczy tego typu pochlaniacz wilogosci
24.11.2015 15:20 #dominowaw
akurat z mini saszetkami nie mialem dotychczas do czynienia, do zawilgoconych i przesiaknietych pomieszczen jak poddasze mojego starego domu uzywalam pochlaniaczy tego typu
24.11.2015 16:55 #ell
U nas tylko w piwnicy jest ten problem.
25.11.2015 01:23 #Weronka
My mamy osuszacz powietrza z http://www.airnaturel.pl/http://www.airnaturel.pl/
REKLAMA
15.05.2016 22:36 #mario737
Dobry pomysł, pochłaniacz wilgoci na pewno się przyda. Ale wcześniej potraktowałbym grzyba jakimś środkiem na bazie chloru.
16.05.2016 11:26 Lucjana
Mam podobny problem z wilgocią w moim mieszkaniu i chciałabym go rozwiązać możliwie jak najszybciej bo za miesiąc rozpoczynam remont generalny, w trakcie którego planowałam położyć tapetę na jednej na ścian. Bardzo spodobały mi się wzory dostępne na http://www.decomania.pl/ jednak obawiam się, ze w tak wilgotnym środowisku nie posłużą mi długo. Wypróbuje waszych rad i mam nadzieje ze w końcu uporam się z tym problemem.
15.07.2017 12:11 #moraven
Ja mam u siebie w domu A1 detektor środowiska który pokazuje mi jaka jest temperatura, natezenie swiatla, poziom halasu i oczywiscie wilgotnosc dzieki czemu wiem kiedy pochlaniacz wilgoci jest mi potrzebny, a kiedy nie. Takie i wiele innych, fajnych bajerow mozna dostac w sklepie Smarthome24.pl wiec polecam zajrzec. Inteligentne domy to nasza przyszłość:)

1337/2898 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 .Pożyczka Bez BIK/BIG/KRD/ERIF. Najlepsza oferta na rynku! Skontaktuj się z nami poprzez nasza stronę www : www.sknerus24.com.pl Lub zadzwoń do nas. Czekamy na kontakt 7 dni w tygodniu od 7-22. Kto otrzyma pożyczkę ? Pomożemy Tobie w ciężkiej sytuacji. Jeśli nagle straciłeś płynność finansową i masz pilne wydatki, to już wiesz do kogo możesz się zwrócić. My Tobie nie odmówimy, za naszym pośrednictwem możesz pożyczyć kwotę nawet do 50 000zł.

Kupię mieszkanie
 Dzień dobry, Kupię 3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego w spokojnej okolicy w lokalizacjach: Praga Południe, Ochota, początek Rembertowa, Bródno, Wola, Żoliborz, Bemowo. Mieszkanie do 300.000 PLN, może być do remontu. Warunkiem jest lokal na parterze z niewielkim ogródkiem. Współpracuję z Agencjami Nieruchomości jedynie przy płatności prowizji po stronie Sprzedającego. Proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy, bądź telefoniczny: +48 780 123 411. Jeżeli nie odbieram telefonu - proszę o sms, oddzwonię. Pozdrawiam, Claudia

Usługi transportowe
 Wyjazdy z Suwałk/Augustowa/Białegostoku/Łomży/Sokółki/Zambrowa/Bielska Podlaskiego/Brańska/ Łap/Ciechanowca/Ostrowi Mazowieckiej/Warszawy/Poznania. Ekspresowe połączenia autokarami klasy LUX. Promocyjne ceny biletów. Już od 99 PLN. Kawa/herbata słodkie przekąski na pokładzie autokaru gratis!Więcej informacji na www.ibatur.pl. Infolinia: 795 404 404 Biuro: 85 7 404 404

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.