REKLAMA
REKLAMA

Pochłaniacz wilgoci

07.07.2015 08:50 #werpel32
Ja w zimie zawsze mam problem z wilgocią. Robi mi się grzyb na ścianie, a dokładniej za szafą :/ pomysłałam że kupuję Mini saszetki pochłaniacz wilgoci i problem w końcu się skońćzy, jak myslicie?
24.11.2015 15:18 #dominowaw
akurat z mini saszetkami nie mialem dotychczas do czynienia, do zawilgoconych i przesiaknietych pomieszczen jak poddasze mojego starego domu uzywalam pochlaniaczy tego typu pochlaniacz wilogosci
24.11.2015 15:20 #dominowaw
akurat z mini saszetkami nie mialem dotychczas do czynienia, do zawilgoconych i przesiaknietych pomieszczen jak poddasze mojego starego domu uzywalam pochlaniaczy tego typu
24.11.2015 16:55 #ell
U nas tylko w piwnicy jest ten problem.
25.11.2015 01:23 #Weronka
My mamy osuszacz powietrza z http://www.airnaturel.pl/http://www.airnaturel.pl/
15.05.2016 22:36 #mario737
Dobry pomysł, pochłaniacz wilgoci na pewno się przyda. Ale wcześniej potraktowałbym grzyba jakimś środkiem na bazie chloru.
16.05.2016 11:26 Lucjana
Mam podobny problem z wilgocią w moim mieszkaniu i chciałabym go rozwiązać możliwie jak najszybciej bo za miesiąc rozpoczynam remont generalny, w trakcie którego planowałam położyć tapetę na jednej na ścian. Bardzo spodobały mi się wzory dostępne na http://www.decomania.pl/ jednak obawiam się, ze w tak wilgotnym środowisku nie posłużą mi długo. Wypróbuje waszych rad i mam nadzieje ze w końcu uporam się z tym problemem.
15.07.2017 12:11 #moraven
Ja mam u siebie w domu A1 detektor środowiska który pokazuje mi jaka jest temperatura, natezenie swiatla, poziom halasu i oczywiscie wilgotnosc dzieki czemu wiem kiedy pochlaniacz wilgoci jest mi potrzebny, a kiedy nie. Takie i wiele innych, fajnych bajerow mozna dostac w sklepie Smarthome24.pl wiec polecam zajrzec. Inteligentne domy to nasza przyszłość:)

1019/2696 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

Zdrowie i Uroda
 Profesjonalne usługi masażu kręgosłupa w domu pacjenta oraz w gabinecie. Przede wszystkim oferuję solidny masaż kręgosłupa ,mocny masaż sportowy, Skuteczna terapia punktów spustowych www.vitamasaz.pl Specjalistyczny masaż na rwę kulszową. Dojeżdżam do pacjenta 7 dni w tygodniu . Inne masaże : masaż relaksacyjny masaż bańką chińską masaż rewitalizujący masaż ciążowy na zlecenie lekarskie Ceny zabiegów są uzależnione od rodzaju masażu. Zapraszam serdecznie dyplomowany terapeuta/masażysta Rezerwacja 530 878 844

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie