REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# CL9

26.11.2014 22:13

Chyba nie można łaczyć funkcji radnego miasta ze stanowiskiem burmistrza ... ?

# cha cha cha

26.11.2014 22:18

A to oznacza, że Tumasz jest tak jakby w PO z powrotem znowu.
Ciągnie wilka do lasu. Oj, ciągnie.

# Niebieski

26.11.2014 22:25

Z dobrze poinformowanych zrodel wiem, ze Jaworski dostał tak duże poparcie na Białołęce w wyborach na radnego miasta, ze chce zostać na stanowisku burmistrza. Prawie 6 tys głosów z samej Białołęki robi wrażenie.

REKLAMA

# Tarcho1

26.11.2014 22:29

haha, Tumasz w PO :))) i młody Pelc jak stary wraca :))) bezpartyjna Gospodarnosc

# Marek ZD

26.11.2014 22:31

Dobrze, że Tumasz dogadał się z Jaworskim i odwrotnie. To dobrze wróży tej dzielnicy. W końcu Panowie zaczęli myśleć o współpracy. Co to za Kalinski ?

# cha cha cha

26.11.2014 22:32

Gospodarność wasalem PO.

REKLAMA

# Tarcho2

26.11.2014 22:33

Jak to w porozumieniu nie ma nazwisk ha ha. To co to za porozumienie.

# Jacek

26.11.2014 22:39

Tajne i anonimowe.

# ania_k

26.11.2014 22:49

Panie Wojtku czy to prawda??? Proszę tego nie robić tak Pan walczył ze zlymi rzadami PO a teraz bedzie Pan ich firmowac? :(

REKLAMA

# JacekP

26.11.2014 22:54

Te złe rządy PO otrzymały większość w Radzie i proponują udział we władzy lokalnemu ugrupowaniu. Chyba nie takie złe :).

# Hejka

26.11.2014 22:57

Coś czuje, ze Tyburc wejdzie do Zarządu Dzielnicy po powiększeniu składu.

# Stary Tadek

26.11.2014 23:03

A ja coś czuję ze PO nie jest pewna lojalności co najmniej jednego radnego

REKLAMA

# Młody Tadek

26.11.2014 23:16

A ja coś czuje ze PO i Gospodarnosc ma więcej niż 14 głosów poparcia.

# politolog

26.11.2014 23:16

Błąd Tumasza i Pelca. Firmują coś na co nie mają wpływu. Lepiej byłoby podpisać umowę z IMB.

# Z Zielonej

26.11.2014 23:18

A ja uważam, że to potwierdzenie tego, co możemy obserwować już od kilku lat.
PO na Białołęce, to lokalni samorządowcy skupieni na ulepszaniu naszej dzielnicy.
Koalicja z Gospodarnością oznacza, że są otwarci na współpracę z każdym rozsądnym ugrupowaniem.
Oznacza to także, że Tumasz wreszcie dorósł do decyzji, że bezsensowną krytyką niczego się nie osiągnie.
A tak przy okazji, to się cieszę, że wysłuchali moich modłów i nie weszli w koalicję z tymi oszołomami i manipulatorami z IMB, bo oznaczałoby złe czasy dla naszej dzielnicy.

REKLAMA

 tarantula01

26.11.2014 23:26, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 26.11.2014 23:32

Tak, to prawda. Natomiast ze złymi wg mnie decyzjami z pewnością będę walczył.
dodałem
Z Zielonej: Podaj przykład bezsensownej krytyki.
I jeszcze
Z IMB próbowaliśmy się porozumieć przed wyborami. Dwukrotnie uścisnęliśmy sobie ręce i spisaliśmy na kartce stosowne porozumienie przedwyborcze i dwukrotnie IMB zrywała porozumienie.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

26.11.2014 23:26, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 26.11.2014 23:32

Tak, to prawda. Natomiast ze złymi wg mnie decyzjami z pewnością będę walczył.
dodałem
Z Zielonej: Podaj przykład bezsensownej krytyki.
I jeszcze
Z IMB próbowaliśmy się porozumieć przed wyborami. Dwukrotnie uścisnęliśmy sobie ręce i spisaliśmy na kartce stosowne porozumienie przedwyborcze i dwukrotnie IMB zrywała porozumienie.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# Twardy

26.11.2014 23:36

Brawo Anna Majchrzak tylko proszę działać jak w poprzedniej kadencji a po raz kolejny na Panią zagłosuję. Oby nie była Pani jak Pan Tyburc jedynie od prowadzenia rady I wręczania kwiatów.. Jestem pewien że będzie Pani dalej działać dla mieszkańców przez 4 Lata a nie przez ostatni miesiąc jak prawie wszyscy. Powodzenia!!!

REKLAMA

# Ghi

26.11.2014 23:37

A dlaczego to nie pan wejdzie do zarządu?

 tarantula01

26.11.2014 23:50

Bo mam zobowiązania kontraktowe, których nie wykonanie poskutkowałoby sporymi karami dla mnie.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

26.11.2014 23:50

Bo mam zobowiązania kontraktowe, których nie wykonanie poskutkowałoby sporymi karami dla mnie.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

# były sympatyk Gospodarności

27.11.2014 06:29

Katastrofalna decyzja dla Białołęki, dlaczego?
1.Burmistrz w osobie Piotra Jaworskiego to gwarancja nijakości i zapaści dzielnicy.
2.Gospodarność, która miała na sztandarach " bezpartyjni dla dzielnicy" zdradziła wyborców, a młody radny Pelc zaprzepaścił kapitał, który wypracował jego ojciec.
3.Wojciech Tumasz z lidera spraw obywatelskich awansował na mierna maszynkę do głosowania, bardzo wielka strata.
4.Gospodarność zdradziła i WWS i Guziała, wyborców i sympatyków, nie można o niej mówić jak o organizacji lokalnej tylko przybudówka PO.
5.Pan Burmistrz Smoczyński wielokrotnie upokorzony przez PO i osobiście P. Jaworskiego podpisując takie porozumienie przyznaje się do bezsilności i braku pomysłu na dalsze funkcjonowanie Gospodarności.
Na koniec gratulacje dla PO i Piotra Jaworskiego, rozpracowanie twórcy dzielnicy i jego organizacji doskonałe. Gospodarność zniknie tak jak znikła SLD, które też dostało od PO pocałunek śmierci w minionej kadencji.

# rdzenny

27.11.2014 07:20

Nasza dzielnica funkcjonuje czysto teoretycznie. Najpierw PO jakimś cudem znajduje 15 głosów, a zabrakło PiS jednego, nikt chyba w to nie wierzy. Teraz Gospodarność rzucona na kolana, a wiecie co będzie potem? Podwyżka lokalnych podatków, błoto na drogach ZB, trująca Czajka, szkoły na dwie zmiany, brak komunikacji itd. Będziemy mogli jednak odpocząć na plaży przy śpiewie Jeżyków.

# cha cha cha

27.11.2014 07:58

#politolog napisał(a) 26.11.2014 23:16
Błąd Tumasza i Pelca. Firmują coś na co nie mają wpływu. Lepiej byłoby podpisać umowę z IMB.
Żaden błąd. Przemyślane w wyrafinowany sposób.
#były sympatyk Gospodarności napisał(a) 27.11.2014 06:29
...Gospodarność, która miała na sztandarach " bezpartyjni dla dzielnicy" zdradziła wyborców, a młody radny Pelc zaprzepaścił kapitał, który wypracował jego ojciec...Wojciech Tumasz z lidera spraw obywatelskich awansował na mierna maszynkę do głosowania, bardzo wielka strata...Gospodarność zdradziła i WWS i Guziała, wyborców i sympatyków, nie można o niej mówić jak o organizacji lokalnej tylko przybudówka PO...
Po fakcie: 1059 wyborców mogło inaczej oddać swe głosy niż na fasadę tracącą niezależność. Czy Wasza pamięć będzie sprawna za 4 lata ?
tarantula01 napisał(a) 26.11.2014 23:26
...ze złymi wg mnie decyzjami z pewnością będę walczył
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
Stracił pan wiarygodność.
tarantula01 napisał(a) 26.11.2014 23:26
Z IMB próbowaliśmy się porozumieć przed wyborami. Dwukrotnie uścisnęliśmy sobie ręce i spisaliśmy na kartce stosowne porozumienie przedwyborcze i dwukrotnie IMB zrywała porozumienie.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
IMB zachowała swoją twarz, swój wizerunek, swoją niezależność zamiast wchodzić w układy z "chorągiewkami", które łopoczą po wejściu w fuzję tak jak im "siostra" zadmucha.

REKLAMA

 basik

27.11.2014 08:17

Smutne to ...

# zwolenniczka PO

27.11.2014 08:20

Brawo Panie Wojciechu, wreszcie będzie Pan mógł załatwić sprawy, tak ważne dla mieszkańców, a które w poprzedniej kadencji zderzały się z murem niemocy. wiec myślę, ze to bardzo rozsądną decyzja, a przede wszystkim dobra dla niszkancow. A przecież o to chodzi w pracy radnego :)

# IMB - podejmij dobra decyzje

27.11.2014 08:23

Myślę, ze IMB jeszcze trochę poszumi i również wejdzie w koalicje z władzami. Bo w opozycji to przecież nic się nie zdziała oprócz bicia piany. A przecież najważniejsze jest załatwienie spraw dla mieszkańców!

REKLAMA

# cha cha cha

27.11.2014 08:33

Wtedy IMB podobnie jak pan Tumasz straci swoją wiarygosność.

 antyurzędnik

27.11.2014 08:59

Decyzja Gospodarności jest bezsensowna- chyba, że chodzi o stołki. Zawiązywanie koalicji w sytuacji w której PO ma i tak większość jest bezsensowne. Jeszcze jest czas, aby to zmienić. To tak jakby brać odpowiedzialność za coś na co się nie ma wpływu. Stołki mają magnes?

# Oburzony

27.11.2014 09:12

Ja nie wierzę! świadczy to tylko o "świadomości" i intelekcie mieszkańców Białołęki, którzy głosują na znane nazwisko nie interesując się wcale tym, jakie dotychczas kandydat miał zasługi na rzecz dzielnicy. Wygląda na to, że wybrali największych szkodników na kolejne 4 lata. Ludzie! Czy Wy jesteście ślepi? Rozejrzyjcie się jak ta Białołęka wygląda! Dzika deweloperka i syf na każdym kroku. Naprawdę na tym Wam zależy? Jak to o Was świadczy?! A Tumasz to sprzedawczyk i chorągiewka na wietrze.

# Tok

27.11.2014 09:18

Jak to się stało ze bur-mistrz Jaworski wrócił??? To jakaś totalna pomyłka ! Mieszkańcy Dzielnic powinni mieć wpływ na wybór swojego burmistrza !

# Maria K

27.11.2014 09:23

ile głosów dostał radny Tyburc

# Winnica

27.11.2014 10:46

Zobaczymy, czy Tumasz straci wiarygodność. Ciekawe jakie wydziały wybrała Gospodarność?

# Miłka

27.11.2014 11:03

Tumasz nie wszedł do zarządu bo za 2 miesiące mógłby być na aucie. Mandatu radnego nikt mu nie zabierze a zarząd to chwiejna rzecz.

# oburzona

27.11.2014 11:13

To chyba jakiś żart ? Jaworski burmistrzem a Smoczynski zastępca ? Czyli nadal nic sie nie zmieni. Tak lekcewazacego mieszkancow zespołu dawno nie było a tu proszę kolejne 4 lata w plecy ! Porażka

# Winnica

27.11.2014 11:19

Jeśli Tumasz nie wszedł do Zarządu, to w takim razie rozgrywa po mistrzowsku tę partię.

# WW1

27.11.2014 11:38

Nie głosujemy już na Tumasza

# Ber

27.11.2014 11:54

Tyle pieniędzy poszło na wybory samorządowe które nic nie wniosły nowego... Gdyby te pieniądze przeznaczyć np. na wykup i budowę dróg, chodników, oświetlenia na ZB ?

# Oburzony

27.11.2014 12:05

Zgadzam się z Ber. Tu się nigdy nic nie zmieni, tylko garstka osób interesuje się tym, co się dzieje w naszej dzielnicy. Reszta zagłosuje na dawną hołotę, bo się cieszą na widok kolejnego placu zabaw,które rosną jak grzyby po deszczu. Za to nie widzą śmieci w krzakach i na ulicach, hord dzików hasających po osiedlach, tego w jaką ohydę zamienia się Białołęka zabudowywana chaotycznie kolejnymi grodzonymi osiedlami-koszmarkami kosztem resztek zieleni. Będą uroczyście otwierać otwierać kolejne plaże i robić sobie zdjęcia na huśtawkach, ja bym ich widział raczej w piaskownicy, bo jeszcze z niej nie wyrośli. Dodam, ze ta ekipa krytyką się nie przejmuje, niewygodne wypowiedzi usuwają ze swoich profili na facebooku. Taką mamy demokrację...

# prezes

27.11.2014 14:18

Koalicja musiała być zawarła, dlaczego? A no to dlatego bo po ponownym przeliczeniu może się okazać że Pan Tyburc nie zdobył wymaganej liczby głosów.

# z Dąbrówki

27.11.2014 15:35

Ci co szczekają na Tumasza, szczekają ogólnikami, ale już wywołani do konkretów przy tablicy (jak Z Zielonej) milczą. Tumasz zawsze był konkretny i widać, że w walce na argumenty jest właściwie nie do pokonania. Trzeba go przegłosowywać na zasadzie na złość mamie odmrożę sobie uszy. W tym wypadku Gospodarność z PO zrobią o wiele więcej niż przez minione 4 lata PO z SLD, bo chyba nikt niema wątpliwości, że SLD cichaczem wspierała PO.

# Zielonodoliniak

27.11.2014 15:41

No to będzie po staremu. Para pójdzie w glupoty, jakieś huśtawki, do których dojść nie można. Nie doczekamy się budowy ulic, nie będą się starali o remont Białołęckiej i Kątów. A tak na marginesie. Nowy- stary burmistrz może zauważył jak ktoś zaorał pobocze na Kątach i Zdzirskiej? Ludzie chodzą po ciemnej ulicy. Co na to burmistrz Nicniedasięzrobić Smoczyński?

# Maryla

27.11.2014 15:42

Pan radny Trybuc dostał ok 160 głosów

# fiu fiu fiu

27.11.2014 16:00

Koalicja G. (w tym pana Tumasza) z partią, która w przeszłosci w pewien sposób "wylała" pana Tumasza ze swoich szeregów (na skutek czego oczywiście "samodzielnie" on opuścił jej szeregi) świadczy dobitnie
o kompromitacji pana Tumasza.

# z Dąbrówki

27.11.2014 16:15

Jak tak czytam wpisy, to się zastanawiam czemu Tumasz nie utworzył Komitetu Wyborczego Wyborców Wojciech Tumasz dobrym Burmistrzem Białołęki.
Czy teraz nie chodzi potencjalnej opozycji (IMB i PiS), która tu pisze, że straciliście szansę na jakiekolwiek wpływ na politykę dzielnicy? Przy 12 radnych PO i 11 radnych pozostałych ugrupować PO musiałaby mieć karne wojsko, a na to się nie zanosi, bo połapała bezpartyjnych na swoje listy, którzy okazało się dostali się do rady zdobywając po dwieście parę głosów.

# ;-)

27.11.2014 16:17

Pe Ło wita tu mana w macierzy.

# fan Budziszewskiego

27.11.2014 16:40

A co z Burmistrzem Budziszewskim? To najsensowniejszy członek Zarządu! Zostanie???

# xyz

27.11.2014 16:42

zdrajcy

# jan

27.11.2014 16:43

nigdy więcej gospodarności

 matt

27.11.2014 17:18

Nie! Jaworski został... Jedyne, co robił to się uśmiechał do zdjęć.. Na pisma odpowiadał nieprawdę.. To taki nijaki burmistrz. Smoczyński od infrastruktury... tragedia! Ten człowiek ma w głębokim poważaniu mieszkańców i ich problemy. Może kiedyś był inny, ale teraz to kolejny pachołek... To jest TRAGEDIA!

# cobra22

27.11.2014 17:26

Pająk jako chorągiewka jest niewiarygodny.

# cobra22

27.11.2014 22:37

Nie podszywaj się omlecie pod nie swoim nickiem.

# cytat z Onetu (27.11.2014)

27.11.2014 23:15

"błyskotliwa kariera, trudny odcinek"- od 25 lat największą siłą są pajace polityczni na sznurkach.
Powyższy cytat (~ot co) pasuje nie tylko do pająka.

# .lutek

28.11.2014 08:09

Panie Tumasz zapomniał Pan jak interesowało sie PO sprawami poruszanymi na spotkaniach które Pan organizował,ile to razy wskazywał Pan na ich nieobecność np przy budowie Swiatowida i teraz wraca Pan do starej rzeki bardzo pilnie bede sie temu przyglądał,czyżby przytulenie sie do PO mistrza od Ave było wysłaniem fortpoczty jeśli tak od początku oszukaliście mieszkańców Białołęki

# Dominika Malinowa

28.11.2014 08:31

Karierowicze dla własnego ego aby być "na topie" wejdą w układ nawet
z samym diabłem.
Niektórzy z nich milczą przez 4 lata czyniąc wielką burzę tuż przed wyborami, niektórzy zaś populistycznie "są w kontakcie" z mieszkańcami czyniąc "coś" przez okres całej swojej kadencji.

# nowodwory

28.11.2014 11:18

Wierzę w Pana Wojtka, że podejmie jednak dobrą decyzję. W głowie mi się nie mieści, że mógłby być w koalicji z PO.

# nowodwory

28.11.2014 11:26

nowy wiceburmistrz Kaliński od Gospodarności na klipie świątecznym z wiceburmistrzem Budziszewskim z PO:
http://www.mmwarszawa.pl/468199/urzednicy-ratusza-na-bialolece-nagrali-swiateczny-teledysk-wideo

# Dominika Malinowa

28.11.2014 12:33

#nowodwory napisał(a) 28.11.2014 11:18
...W głowie mi się nie mieści, że mógłby być w koalicji z PO.
masz mała głowę ;-)

# Dominika Malinowa

28.11.2014 12:36

#nowodwory napisał(a) 28.11.2014 11:18
...W głowie mi się nie mieści, że mógłby być w koalicji z PO.
masz małą głowę ;-)

# lutek

28.11.2014 13:02

wyobrażacie sobie zeby naczelnik miał inne zdanie niż bur-mistrz,a tak ma wyglądać ta koalicja

# qwerty

28.11.2014 13:06

Koalicja oznacza zawsze podległość większemu.

# pamiętliwa

28.11.2014 13:07

#lutek napisał(a) 28.11.2014 13:02
wyobrażacie sobie zeby naczelnik miał inne zdanie niż bur-mistrz,a tak ma wyglądać ta koalicja

Jasne. Znacznie lepsza koalicja to taka, gdzie każdy ma inne zdanie, każdy z każdym się kłóci i nic nie jest robione. Tak było w Warszawie za czasów Kaczora

# qwerty

28.11.2014 13:16

#pamiętliwa napisał(a) 28.11.2014 13:07
Tak było w Warszawie za czasów Kaczora
Donalda ?

# Marcin

28.11.2014 13:51

Nie, tego od wypadku lotniczego

# Marcin

28.11.2014 13:52

Przecież prawie wszyscy tak na niego mówili. To, że umarł nie robi z niego świętego

# z Książkowej

28.11.2014 14:58

Nie wiem kim jest Marcin, ale wszystkie cywilizacje na świecie, nawet te najbardziej prymitywne szanują zmarłych. Ja jestem bardzo daleko od PiS, ale na takie skandaliczne wpisy nie ma zgody. Jest mi wstyd że ktoś kto tak pisze o nieobecnych mieszka na Białołęce.

# Lala

28.11.2014 16:28

to z tego wynika, że szanujesz zmarłego Hitlera, zmarłego Bieruta Stalina.... Nie wiedziałem , że na Białołęce zamieszkują emigranci z prymitywnych cywilizacji.

# lutek

28.11.2014 16:59

no to porozumienie tusska PO z kameronem wchodzi w zycie,sprzedali londyńczyków a wy głosujcie na HGW to wpiszecie sie w ten układ

# lideksynubeka

28.11.2014 18:10

@Lala"Nie wiedziałem , że na Białołęce zamieszkują emigranci z prymitywnych cywilizacji.""
a ja zawsze wiedziałem,że Tarchomin został en masse zasiedlony przez małorolne,zakompleksione chłopstwo łykające wszystko,co powie TVN i GWno.
Tzw.Młodzi Zdolni z Wielkich Miast,a po podstawówce w Szymankach.
Landlordowie na 40 m2 w najbardziej peryferyjnej,obciachowej,specjalnie jakby stworzonej dla kmiotów dzielnicy Warszawy,z kredytem na najbliższe 30 lat.
Ale z TVN wiedzą,że śp.Prezydenta trzeba nienawidzić. Was też szybko znienawidzą.W najbliższej przychodni lekarskiej pod "światłymi"rządami PO.Gdy będziecie potrzebować lekarza.

# WGH

28.11.2014 18:16

ludzie światli głosują na Hannę Gronkiewicz. Nie po drodze mi jest zacofanie i stworzenie z Warszawy Ciemnogrodu Kaczorowego.

 antyurzędnik

28.11.2014 20:59

Ludzie oślepieni, a raczej zaślepieni głosują na HGW. Choćby dla równowagi powinno się głosować na kogoś innego.

# Lala

28.11.2014 22:19

Lideksynubeka - dziękuję, że mnie w całości popierasz, pamiętasz razem chodziliśmy do szkoły w Szymankach a teraz mieszkamy w Białołęce - popatrz co za zbieg okoliczności. Słyszałem w Szymankach , że wynajmujesz M -1 w pobliżu Czajki - no to moje gratulacje masz świeże powietrze tak jak w Szymankach Serdecznie pozdrawiam Pamiętaj na HGW głosuj.

# oleksy

28.11.2014 22:22

#Niebieski napisał(a) 26.11.2014 22:25
Z dobrze poinformowanych zrodel wiem, ze Jaworski dostał tak duże poparcie na Białołęce w wyborach na radnego miasta, ze chce zostać na stanowisku burmistrza. Prawie 6 tys głosów z samej Białołęki robi wrażenie.
buhahaaa, ale się uśmiałem, co za motywacja do bycia burmistrzem, był jedynką PO to jakby tyle nie dostał to byłby wstyd, w mojej ocenie start do Rady był wkalkulowany, rezygnacja z radnego to trochę wstyd, olać te tysiące osób i wybrać burmistrzowanie, kaska wieksza, wiec co tam wyborcy

# qwerty

29.11.2014 01:22

"pamiętliwa" "Marcin" i "Lala" to ludzie o niedojrzałych rozumkach, którzy powinni dokładnie przestudiować słowa patriota, patriotyzm i ich pochodne.

# politologI

29.11.2014 01:54

Wiele niestety wskazuje (nawet doceniając różne pasje społeczne wybranych radnych), że czeka nas dalsze cztery lata marginalizacji Białołęki i działań pozornych. Czego symbolem bedzie tramwaj spacerowy i zakorkowana Modlińska. Szkoda tych czterech lat i szkoda,ze Gospodarnośc tez do tego przykłada rękę.
Gdybyśmy mieli mocniejsze, sprawniejsze elity dzielnicy - byłoby metro na Tarchominie.

# Jacek

30.11.2014 11:22

Moim zdaniem szczrze mówiąc dyskusjom na tym forum brakuje kultury. Pozdrawiam.

# bezpartyjny

30.11.2014 14:31

Zastanawiam się po co PO bierze sobie G do współrządzenia
12 mandatów to większość
A może chodzi o to że dwaj Panowie z G postanowili za czas jakiś wstąpić do PO i to już będzie koniec Gospodarności?
A może chodzi o to aby wszystkie niepowodzenia jakie mogą się przydarzyć móc zrzucić na Gospodarność?
Wątpię aby dwaj Panowie z G mieli realny wpływ na decyzje rady i Zarządu
Nie mniej jednak taki dziwny układ może coś namieszać, bo jak widać z listy obecności aż 11 radnych to zupełne pierwszaki i być może są to ludzie z czwartego szeregu a może jak ktoś tu napisał "bezpartyjni" i może będą chcieli kierować się głosami swoich wyborców a nie wytycznymi partii???
Zobaczymy w praniu po pierwszych głosowaniach i inicjatywach zgłaszanych przez "pierwszaków"!!!

# bez_zmian

30.11.2014 22:00

#CL9 napisał(a) 26.11.2014 22:13
Chyba nie można łaczyć funkcji radnego miasta ze stanowiskiem burmistrza ... ?

Nie może i dlatego złoży mandat i zostanie burmistrzem. Znowu. Miał tylko pociągnąć liste. Zadanie wykonał.

# Kaumasznawardze

01.12.2014 09:35

Znaczy, że teraz mając pretensje do PO mam je mieć również do Gospodarności?

# Jacek

01.12.2014 12:47

Moim zdaniem szczerze mówiąć niemożliwe jest ogłaszać wyniki wyborów tuż po zamknięciu lokali wyborczych. Pozdrawiam.

# Marcin

01.12.2014 13:51

#z Książkowej napisał(a) 28.11.2014 14:58
Nie wiem kim jest Marcin, ale wszystkie cywilizacje na świecie, nawet te najbardziej prymitywne szanują zmarłych. Ja jestem bardzo daleko od PiS, ale na takie skandaliczne wpisy nie ma zgody. Jest mi wstyd że ktoś kto tak pisze o nieobecnych mieszka na Białołęce.
Jakie skandaliczne wpisy? Chyba ktoś tutaj słowa pisanego nie rozumie. Tysiące ludzi ginie rocznie w wypadkach i nikt im pomników nie stawia. A z tego jednego wypadku robi się nie wiadomo co. Normalnie słowa nie można powiedzieć. Toż to sekta.

# Marcin

01.12.2014 13:52

Co pisze o nieobecnych? Że zginął w wypadku? To takie skandaliczne?

# Marcin

01.12.2014 13:54

Albo potwierdza, że za życia warszawiacy mówili na niego Kaczor? No, bo mówili. Pewnie nie wszyscy, ale nie zmieniajmy rzeczywistości, bo to trąci kultem.

# Marcin

01.12.2014 13:55

Mi wstyd, że komuś wstyd. Że mam takich sąsiadów, którzy kultywują ciemnogród.

# Marcin

01.12.2014 14:05

Geremek też zginął w wypadku, a moim zdaniem była to dużo bardziej światła postać niż ta druga, o której nie można nawet źle wspominać, jeśli nie są to peany pochwalne

# Marcin

01.12.2014 14:05

Geremek też zginął w wypadku, a moim zdaniem była to dużo bardziej światła postać niż ta druga, o której nie można nawet nic wspominać, jeśli nie są to peany pochwalne

# aDdd

02.12.2014 11:33

o Geremku też można powiedzieć rzeczy nieprzychylne. Jedne bardziej prawdziwe, inne mniej. Ciekawy jest np. sposób, w jaki zginął.

# Nick

02.12.2014 18:56

#Marcin napisał(a) 01.12.2014 14:05
Geremek też zginął w wypadku, a moim zdaniem była to dużo bardziej światła postać niż ta druga, o której nie można nawet nic wspominać, jeśli nie są to peany pochwalne
kmiotku, pomyliłeś forum, partyjni klakierzy tacy jak ty to na spotkaniach Partii Oszustów mogą sobie wmawiać boskość Donalda i prawdomówność HGW...

# Marcin

03.12.2014 16:41

Ot, taki jest właśnie poziom wyznawców tego kultu.

# Marcin

03.12.2014 16:45

#aDdd napisał(a) 02.12.2014 11:33
o Geremku też można powiedzieć rzeczy nieprzychylne. Jedne bardziej prawdziwe, inne mniej. Ciekawy jest np. sposób, w jaki zginął.
I można mówić, człowieka za mówienie tych nieprzychylnych nie zlinczują - w odróżnieniu do sytuacji, gdy mówi się o Kaczorze.
Marcin - głosujący na sld, a nie po

# qwerty

04.12.2014 12:35

#tarchominiak napisał(a) 08.11.2010 15:58
ja poprę IMB! na żadną partię nie zagłosuję, a jak patrzę na Gospodarność to widzę tam byłe PO + ci sami, rządzący Białołęką od ...nastu lat ludzie
wpis sprzed kilku lat.
i to jest kwintesencja rzodkiewek i farbowanych lisów w przechowalni zwanejskrótowo: G.

# cobra22

12.12.2014 11:12

Sprawność intelektualna pająka opiera się na impulsach i wrażeniach.

# gość

15.06.2015 12:20

Swietny wpis na forum GW przez użytkownika ogrodnik2. Pozwalam sobie na udostępnienie: http:// forum.gazeta.pl/forum/ w,36264,157914648,157914648, Burmistrz_Jaworski _zaczyna_byc_ samodzielny_.html
Na profilu facebookowym burmistrza Jaworskiego pojawiła się nieczołobitna wypowiedź burmistrza o traktowaniu ZB przez Biuro Drogownictwa. Notkę o tym zamieściła dzisiejsza GW.
Panie Burmistrzu - trzymam kciuki - potrzebujemy od Pana jeszcze więcej odwagi i samodzielności. Pana partia, pani HGW i pan Jerzy Wojciechowicz nie mają monopolu na rację, można ich skrytykować.
Choć trochę przykro, że dopiero teraz, gdy PO się sypie i odwaga potaniała. Ale proszę o więcej. Lista zaniedbań PO w naszych małych warszawskich i zielonobiałołęckich sprawach jest długa - za Pana kadencji w samorządzie można jeszcze dużo poprawić.
Wie Pan, że choć byłem wieloletnim wyborcą PO, nie głosowałem na Pana i na HGW w ostatnich wyborach samorządowych. Przed wyborami samorządowymi ostrzegałem Pana przed masowym niezadowoleniem wyborców PO - zmaterializowało się ono w ostatnich wyborach prezydenckich. Pana kadencja będzie trwała jeszcze kilka lat - prosze mi dać szansę zagłosować na Pana w następnych wyborach.
PS. Czy wie Pan ile km ścieżek rowerowych jest w ZB (teraz lub w planach)? Taki ogryzek przy węźle Głębocka. Czy to jest naprawdę maksimum co możemy dostać od naszego samorządu? Czy Wasze aspiracje kończą się na ciepłej wodzie w kranie? Zresztą wie Pan, w ZB nawet tej zimnej nie ma ....

# obserwatorka

18.06.2015 15:46

Pani Majchrzak nie umie sklecić nawet jednego poprawnego zdania w swoich interpelacjach. Pomijam już kwestie merytoryki jej wypocin. Co do Jawora, to jaki jest każdy widzi. Żałosny typ na stołku, który należałoby mu w końcu wykopać spod tyłka, zanim bardziej naszkodzi...

# gość

24.06.2015 15:55

może to p. Jaworski wyjaśni: http://ngp.pl/str/tekst4599.html
pięknie się wydaje publiczne pieniądze, wiadomo też czemu echo jest takie stronnicze. Brawo!!!

# sieczna

25.06.2015 11:53

#gość napisał(a) 24.06.2015 15:55
może to p. Jaworski wyjaśni: http://ngp.pl/str/tekst4599.html
pięknie się wydaje publiczne pieniądze, wiadomo też czemu echo jest takie stronnicze. Brawo!!!
a ja się zastanawiam, jak ci ludzie, którzy odrzucają wniosek, którego głównym celem jest sprawdzenie czy publiczne pieniądze są wydawane zgodnie z prawem, mogą potem spojrzeć w sobie i i8nnym ludziom prosto w oczy. Co więcej, oni z uśmiechem na ustach proszą nas o pieniądze, podatki, twierdząc, że dzięki nim rozwija się nasza dzielnica. Nasza dzielnica???
Jak wam nie wstyd?
Przerażające, że nawet na szczeblu dzielnicowym, czyli w sumie sąsiedzkim dochodzi do takiej deprawacji i degrangolady władzy.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe